Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Audi RS6 c7 4.0 BiT - 06/2015 - Desteny

Soovitatud postitused

Tere Vahvli Pere.

 

Kahjuks minu RS5 teema läks sulgemisse seoses omaniku vahetusega. Kuna RS5 oli mulle väga truu ning uskumatult hea ning vastupidav auto, siis otsustasin minna sarnast teed pidi. Audi RS6. Valik ei olnud kohe kindlasti lihtne, budget oli suur, seega võimalusi palju - Aston Martinist kuni Lambodeni. Õnneks või kahjuks otsustasin ikkagi 4.0 bi turbo mootoriga pereauto kasuks.

 

Peale margi ja mudeli otsustamist, leidsin sobiva auto kõigest mõne tunniga. Selgesti Eestis ei oleks midagi sellist leidnud, seega isegi ei vaadanud, aga Saksa turul oli valikud piisavalt ja kõik minu soovid said kenasti rahuldatud antud autoga.

 

Sellisena ta Stuttgardi müügisalongis oli:

search1.JPG

search.JPG

 

Täpsemalt auto kohta:

 

Mark/Mudel: Audi RS6

Tootmisaasta: 06/2015

Läbisõit: 31200 Km

Võimsus: Orginaalis 412 Kw

Mootor: 4.0 Biturbo

Käigukast: 8 käiguline automaat

Kiirendus: Sajani peaks auto kiirendama 3.7s(nii vist lubatakse Audi enda poolt)

Ostuhind: 88900e

Pikkus: 4974mm

Laius: 1936mm

Kõrgus: 1444 mm

Tühimass: 2025 kg

Haagis keelatud!

 

Ei ole kunagi Saksast autot toonud, seega kogemus puudus. Otsustasin ise järgi minna, sest Stuttis ja veel mõningas linnas on alati hea pidutseda! Selgesti oleks tulnud kordades odavam kasutada auto toomise teenus! Aga jahm, see selleks. E-maili teel sai autopoega suheldud, mina kirjutasin inglise keeles ja tema vastas saksa - suur aplaus google translate-le siin kohal, jubedalt hästi tõlgib saksa-inglise. Autopood oli usaldusväärne ning lausa 44 hinnangut mobile.de keskkonnas. Raha maksin kuskil nädal enne minemist ja kui sinna lõpuks jõudsin, oli ta kõik paberid mulle ära vormistanud ning läksime transiit numbritele järgi. Kogu protsess maksimaalselt 1 tund.

 

Tee Stuttgardist Tallinna sujus ilma probleemideta, üks trahv pideva joone ületamise eest Poolas 50e.

 

Kui keegi veel mäletab minu eelnevast teemast, siis olen see aasta üks Gumball 3000 osavõtjatest - Meeskond 131. Seega lasin päris mitmel asutusel näppida antud autot.

 

stock1.jpg

 

Alustame kõigepealt VKM Tallinn:

rs6stock.jpg

rs6stock2.jpg

rs6stock1.jpg

rs6stock3.jpg

 

Täpselt sai lastud neil teha otsast lõpuni uus väljalase ning tõsta mootoril võimsust.

Väljalase Miltek hind koos paigaldusega umbkaudselt 5500e. Olen supper rahul, häält teeb mehiselt sporti kasutades ning comfortil ikkagi suhteliselt vaikne. Hääl on tõesti selline, et kiirendades tõusevad kõik karvad püsti! Ülevaatuses heitgaasid nagu uuel autol.

Kuna juba auto sinna läks, sai ka lastud teha personaalne soft mootorile, mis pigistas antud autol välja 539 KW ja kui ma ei eksi, siis hind oli miski 1500e. Julgen soovitada VKM motorsit, positiivne kogemus ainult. Tänud Mallort.

 

Edasi Teie Reklaam OÜ, kes teostas mulle custom kleepsud minu enda visiooni järgi(disain ja vastavalt autole printimine):

 

kleeps1.jpg

kleeps1.5.jpg

kleeps2.jpg

kleeps3.jpg

 

Valmis kujul:

kleeps4.jpg

kleeps5.jpg

kleeps6.jpg

 

Teenusega võib rahule jääda, auto näeb kena ning eriline välja. Punane värv alusvärviks selgesti pole parim, sest lähedalt vaadates ikkagist äärtest paistab. Aga olin arvestanud sellega. Hind 3000e.

 

Palju jama ja muret oli antud auto Eesti registreerida. Tegemist ei ole liisingu autoga, seega mured pangaga kukkusid täitsa ära.

Aga Arki minnes esmaregistreerimine juba hakkas muredega. Selgesti tahab maksu ja tolliamet 60k+ autode puhul sooritada uurimine. Olin sellega kenasti arvestanud ning valmistanud ette - see oleks pidanud võtma kolma päeva, võttis ainult 2 päeva, seega tublid. TEINE ja suurem mure oli tüübikinnitus, mis nende jutu kohaselt võtab 2 nädalat kuni üks kuu!! Selgesti üks kuu oleks tähendanud seda, et Gumballile ei jõuaks ... Kerge peale käimise ja survestamisega võttis see ainult kokkuvõttes 7 tööpäeva - uh, kohe palju kergem hingata. Üldjuhul tüübikinnitust tehakse ainult autodel, mida veel ei ole Eestis. Facelift RS6-i peaks Eestis liikuma päris mitu. Peale uurimist tuli välja, et antud auto on mingisugune erimudel ja standardist kaalu -70 kg, seepärast ka uuriti! Õnneks lahenes kõik hästi, sest mu Saksa transiit numbrid aegusid täpselt sellel päeval, kui sain autole numbri.

 

 

Lõpp hea, kõik hea.

 

Nädalavahetusel vaatasin seda autot ja ikkagi tundus, et midagi on puudu. Suur raha on makstud, et saada autot kiiremaks, valjemaks ja edevamaks, seega miks lõpetada.

 

Huvipärast uurisin mnt.ee leheküljel ringi ja avastasin midagi sellist:

rs6_numbrimark.png

 

Kuidas on üldse võimalik, et selline elementaarne numbrimärk nagu RS6 on ostmata. Selgesti enam mitte:

 

rs61.jpg

rs62s.jpg

rs63.jpg

 

Hind 1350e ja aega võttis tellimisest kättesaamiseni täpselt 2 ja pool tööpäeva. Tubli Ark!

 

Homme ees ootamas Vianoris uued rehvid, aga sellest juba homme.

 

Teema jätkub - Foto sessioon puhta autoga, täpsem varustus, pildid seest ja muud emotsioonid.

 

Tänud lugemast ja järgmise korrani.

(PS moded, pildid 800x600px, kui jäävad liiga suureks, võin teha väiksemateks või spoileriga lisada)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paintjobi koha pealt väga julge valik, kusjuures üllatavalt hästi kukkus välja. Muretuid kilomeetreid ja paksu rahakotti Gumballiks. :)

Pärnus ka näha saab? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga kena asi, edu edaspidiseks!


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pärnus liikus auto mõni nädal tagasi, siis kui 2 quick starti pidu oli Sunsetis!

Ai kurja, jäi nägemata. :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sick, tahaks mootori häält kuulata:D Külmavärvinad garanteeritud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fuk me... häälest võiks tõesti video panna. Muretuid kilomeetreid!


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Desty, tallinnas kuskil näha ka saab oma silmaga?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teel Riia poole arvatavasti. Gumball 3000 algab homme ju. :P


XqYMPvt.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga edev masin, võiksid hääle linti võtta ja siia postitada. (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

b4lajEC.jpg?1

 

Kui üle tee asuva maja elanikuks oled hakanud, siis võiks ju maja alla garaazi ka koha sebida, mannetu hoida tänaval sellist aparaati. :D

Väga kõva livery igaljuhul, ainus universaal audi millega tahaks sõita. :D

Järgmine kord sinnakanti satun, siis elamussõitu kah pakud? :flapper:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.