Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
L*tsike, kepsuta palju siin jõuad, kuid ärikeelu embleemi sa nkn maha kunagi ei saa, varas jääb vargaks . Sinupuhul sama. ROTT.

 

Ohtlik vend tundud, ei tea kas julgebki enam õue minna :D

 

Mdea, mul pole sinust ei sooja ega külma, aga niipalju kui ma viimaselajal siin ringi olen vaadanud, siis oled sa selline tryhard, nagu üritad väga tuugalt end kehtestada, aga poole teepeal annad alla ja kaotad enesekontrolli :D

 

LOOM.png

 

- Siin ka, niiväga tahad talle midagi halvasti öelda, aga tegelikult lihtsalt kordad tema öeldut.

Tema lausest võib iga kaine mõistusega lihtsurelik välja lugeda seda, et see toimus kuskil välismaa kiirteel, kus see on seadusega lubatud :D Võiksid siis vähemalt natukene rohkem pingutada selle mustamise nimel :D

Hetkel on mulle mulje jäänud et puhud täitsa tühja tuult :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ohtlik vend tundud, ei tea kas julgebki enam õue minna :D

 

Mdea, mul pole sinust ei sooja ega külma, aga niipalju kui ma viimaselajal siin ringi olen vaadanud, siis oled sa selline tryhard, nagu üritad väga tuugalt end kehtestada, aga poole teepeal annad alla ja kaotad enesekontrolli :D

 

LOOM.png

 

- Siin ka, niiväga tahad talle midagi halvasti öelda, aga tegelikult lihtsalt kordad tema öeldut.

Tema lausest võib iga kaine mõistusega lihtsurelik välja lugeda seda, et see toimus kuskil välismaa kiirteel, kus see on seadusega lubatud :D Võiksid siis vähemalt natukene rohkem pingutada selle mustamise nimel :D

Hetkel on mulle mulje jäänud et puhud täitsa tühja tuult :D

 

 

Ole

palun rahulik nukuke, keegi pole sulle midagi halba öelnud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma marurahulik :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Traaa.. Mis möla ma täna kuulsin ringvaates.. 30 000 noort ja "special snowflakes" Emme ja issi rahast elavad ossid vb jah aga see on ju alandamine... Leidsid nüûd selle vähemuse keda pepust näperdada.. :D


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Traaa.. Mis möla ma täna kuulsin ringvaates.. 30 000 noort ja "special snowflakes" Emme ja issi rahast elavad ossid vb jah aga see on ju alandamine... Leidsid nüûd selle vähemuse keda pepust näperdada.. :D

 

 

Selliseid peabki alandama ja mitte vähe.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
L*tsike, kepsuta palju siin jõuad, kuid ärikeelu embleemi sa nkn maha kunagi ei saa, varas jääb vargaks . Sinupuhul sama. ROTT.

 

Krt, bännige ära see vend ausalt ! Selline inimene ei sobi siia.......mine rahulda ennast kuskil mujal. :D:D Tundub, et sa elad ikka väga masendava elu ja oled kõige peale vihane, uskumatu. Sa ainult räägid, kui halvad kõik on, aga ise oled kindlasti täielik tross.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Krt, bännige ära see vend ausalt ! Selline inimene ei sobi siia.......mine rahulda ennast kuskil mujal. :D:D Tundub, et sa elad ikka väga masendava elu ja oled kõige peale vihane, uskumatu. Sa ainult räägid, kui halvad kõik on, aga ise oled kindlasti täielik tross.

 

Lapsepõlvetrauma.

Seni kuni ta vastupidist tõestab, on ta minu jaoks Revo ja see ka selgitaks miks ta nii retard on. :lol:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uus desiigneri laul on max Lit -

 


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Krt, bännige ära see vend ausalt ! Selline inimene ei sobi siia.......mine rahulda ennast kuskil mujal. :D:D Tundub, et sa elad ikka väga masendava elu ja oled kõige peale vihane, uskumatu. Sa ainult räägid, kui halvad kõik on, aga ise oled kindlasti täielik tross.

Ma banniks sinu heameelega ära ennem. if u jump, i jump, right jack ?

 

Lapsepõlvetrauma.

Seni kuni ta vastupidist tõestab, on ta minu jaoks Revo ja see ka selgitaks miks ta nii retard on. :lol:

 

Ma soovin, et ma oleksin Revo.

Muide olen Revot näinud mingil Hardstyle peol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

head vahvlipäeva vahvlid

 

Selliseid peabki alandama ja mitte vähe.

 

Keda

Muudetud liikme Dydl'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see nii ajuvaba koht, kohe kui midagi viisakalt ütled, saad "ROPENDAMISE" eest warni.
Ropendamine/sõimamine. Viisakusest on sinul ja ma julgen väita ka teistel ikka väga erinev arusaam.

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muide provokatsioon liigitub ka siin koos vulgaarsete väljenditega ropendamise punktide all(warn süsteemis). Saad seda mida küsid ja siis jonnid. Uskumatu inimene ikka. Mine powerlifti edasi ja mine löö paar venda hardstyle peol ära, nkn sõpru sul pole.

 

head vahvlipäeva vahvlid

 

 

 

Keda

Sullegi.

 

Neid kes elavad oma emme issi kulul ning ei kavatsegi selles osas midagi ette võtta(alaealised sinna alla ei lähe).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

kuigi kogu aeg selliseid laule ei kuula, siis autoga mõnus sellist laulu blastida kui raadiost tuleb :D

 

[video=youtube;S-sJp1FfG7Q]


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lol wut kust raadiokanali pealt seda veel tuli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega kellegil pole olnud kokkupuuteid kindlustusfirmadega nagu Gjensidige ja PZU ? Kuna pean ühele autole kindlustuse tegema, siis vaatan, et need 2 firmat pakuvad teistest kõvasti odavamat kindlustust, et kas mingi konks või tõesti ongi niivõrd odavam ?

Gjensidige ON 160€/aasta, Pzu 175€/aasta Salvade ja asjadega pea 300€/aasta. :O

 

Teiste autodega on Salva, kuid kui tõesti need 2 õigustavad ennast ära siis peaks ehk ümber tegema ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega kellegil pole olnud kokkupuuteid kindlustusfirmadega nagu Gjensidige ja PZU ? Kuna pean ühele autole kindlustuse tegema, siis vaatan, et need 2 firmat pakuvad teistest kõvasti odavamat kindlustust, et kas mingi konks või tõesti ongi niivõrd odavam ?

Gjensidige ON 160€/aasta, Pzu 175€/aasta Salvade ja asjadega pea 300€/aasta. :O

 

Teiste autodega on Salva, kuid kui tõesti need 2 õigustavad ennast ära siis peaks ehk ümber tegema ?

 

Olen Gjensidiget kasutanud, ei ole avastanud küll ühtegi konksu vms.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

PZU-ga oli kunagi kogemus, kui läti rekka sõitis külje maha. Asi lõpuks venis nii pikale, et oli vaja auto ise korda teha. Kindlustusest aga mingisugust kahju korvamist kui sellist ei tulnudki. Eks hind määrab kvaliteedi, see kõige odavam pole alati kõige parem. Eks asjad saab aetud kuid ise peab ilmselt rohkem siplema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

16aastane Pärnu neiu kasvatas mullu kodus kanepitaime ja peksis paaril korral oma tädi. Täna jõustunud otsusega mõistis Pärnu maakohus talle kokkuleppemenetluses tehtu eest kriminaalkaristuse.

 

 

Kohus määras kolm päeva eelvangistuses olnud piigale neli kuud vangistust, kuid ei pööra ülejäänud kolme kuud ja 27 päeva täitmisele, kui ta ei pane aasta jooksul toime uut kuritegu. Peale selle peab neiu alluma kriminaalhooldaja kontrollile.

 

 

Lisakohustusena ei tohi süüdimõistetu omada ega tarvitada narkootikume ega psühhotroopseid aineid.

 

 

Lääne ringkonnaprokuratuuri süüdistuse järgi kasvatas tütarlaps kodus 29 kanepitaime kõrgusega kuni 130 sentimeetrit. Eesti kohtuekspertiisi instituudi ekspertiisi kohaselt kaalusid taimed kuivatatult 1209 grammi.

 

 

Paaril korral peksis neiu oma tädi. Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõuniku Annely Ermi teatel puhkesid tülid kanepitaimede tõttu.

 

 

Esimesel korral lõi tütarlaps vähemalt kolm korda tädile rusikaga näkku ja jalaga vastu roideid. Umbes kolm nädalat hiljem virutas ta tädile näkku juba vähemalt kaheksa korda. Sel korral lõi ta jalaga kolm korda tädile kehasse.

 

 

Piiga vanem peab maksma riigituludesse ekspertiisikulude ja tütre õigusabi eest 1017 eurot.

 

 

Kohus luges karistust kergendavaks asjaoluks neiu puhtsüdamliku kahetsuse.

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Puhtsüdamlik kahetsus ja voilaa, ei mingit karistust endale vaid vanematele. Kurb.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.