Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Jep, need ei istu ka E9x alla. 10" laiad + liiga vale ET. Veljed ulatuvad tagakoopast liiga palju välja - Edasist tead ise mis juhtub.

 

E46st räägid, seal jah ei saa eriti väikse ET-ga panna velge alla, vastasel juhul kohe rubib. E9X koopad suuremad ja mahub ka väiksema ET-ga velg alla. E91 all Style 95 õige rehviga ei käinud vastu ka viie inimesega ;)

Isiklikult ma paneks E92 alla miskit X5 valikust, X5 ET suht suur ja saad vastavalt flantsiga mängida, samuti ka X5 veljed veidi kõvemast sulamist - madala profiili rehviga väiksem võimalus, et löökaugust saad mõra kaasa. Ainuke miinus vast ongi neil, et kaaluvad suht palju ja rohkem pöörlevat massi mida peab edasi ajama.

 

Muidu olen kade su E92 üle, kenad asjad krt.

 

//Untitled14.jpg

 

Ei ütleks, et koopast väljas, pigem just hea fitment :)

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul E91 ning hetkel velg taga ET 32 ning 9 lai ja veljeäär täpselt tiivaäärega tasa. 265 rehviga käib vastu. Et vastu ei käiks siis 255/35 oleks võibolla, 245 oleks puhas aga see ka juba stretchis ilusti. Rääkides style 95-st siis need pidid igaljuhul olema replicad teise ET-ga, sest see on võimatu, et ka 5 inimesega originaal rehviga vastu ei käinud. Pildil oleval autol on tiivad seest töödeldud ning stretch rehviga. Pelgalt pildi järgi ei saa järeldusi teha.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul E91 ning hetkel velg taga ET 32 ning 9 lai ja veljeäär täpselt tiivaäärega tasa. 265 rehviga käib vastu. Et vastu ei käiks siis 255/35 oleks võibolla, 245 oleks puhas aga see ka juba stretchis ilusti. Rääkides style 95-st siis need pidid igaljuhul olema replicad teise ET-ga, sest see on võimatu, et ka 5 inimesega originaal rehviga vastu ei käinud. Pildil oleval autol on tiivad seest töödeldud ning stretch rehviga. Pelgalt pildi järgi ei saa järeldusi teha.

 

No minuarust on 265 9 tolli laiale veljele ikka liig. Mul omal hetkel ootavad auto alla jõudmist Style 132, taga on 10" ja 235, kena stretch, ei midagi ülemäärast.

Kerge stretch oli seal E91 all, aga kõik mõistlikuse piires, piisavalt, et velg käiks tiivast mööda. ;) Eks selle teema üle võibki vaidlema jääda, kes ütleb, et offset vale, kelle jaoks lihtsalt kena fitment. Mina läheks igaljuhul Style 95 teed ja mahutaks need E92 alla ilusti ära.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik mis jääb originaalseadest välja on vale. Vale offset mõjub üsna kõvasti sillaosadele ja ka kõvasti juhitavusele, sellelegi tuleks mõelda. Ei ole nii, et pohhui, peaasi et ilus on. Stretch rehviga mõnele valele politseihärrale jalgu jääd siis ei viitsi ka lambist korduv ülevaatust saada. Kust tuleb jutt et 265 9" liig on? Oled näinud?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõik mis jääb originaalseadest välja on vale. Vale offset mõjub üsna kõvasti sillaosadele ja ka kõvasti juhitavusele, sellelegi tuleks mõelda. Ei ole nii, et pohhui, peaasi et ilus on. Stretch rehviga mõnele valele politseihärrale jalgu jääd siis ei viitsi ka lambist korduv ülevaatust saada. Kust tuleb jutt et 265 9" liig on? Oled näinud?

 

Juba ütlesin, et selle teema üle võibki vaidlema jääda. Juhitavusele võib mingil määral stretch rehv mõju avaldada, aga seda ka vaid teed otsides, sillaosadele vale offset - kahtlen. Kiiretele ja väga kiiretele autodele pannakse ka flantse vahele, mis omakorda vähendavad ET-d, siiamaani kõik sõidavad. Sama väide kehtib ka suure tolli kohta, et lõhub silda, mis kõik autod peakski siis 15-16" velgedega ringi sõitma, kus on ilgelt paksud ja kõrged rehvid peal? Kusjuures mul ees 9" ja 225 rehv peal, ei ole midagi väga hullu, põhimõtteliselt ikkagi rehv veljeäärega tasa, lihtsalt rehv ümaram peal, et käiks tiivast mööda. :)

 

Muidugi sinna E92 alla sobiks ka replica BBS LM, seal saab juba tellida veljed ET35-ga, mis mahub sinna alla ilusti nii, et ei kratsi tiiba ja neid ilma rullimata.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Juba ütlesin, et selle teema üle võibki vaidlema jääda. Juhitavusele võib mingil määral stretch rehv mõju avaldada, aga seda ka vaid teed otsides, sillaosadele vale offset - kahtlen. Kiiretele ja väga kiiretele autodele pannakse ka flantse vahele, mis omakorda vähendavad ET-d, siiamaani kõik sõidavad. Sama väide kehtib ka suure tolli kohta, et lõhub silda, mis kõik autod peakski siis 15-16" velgedega ringi sõitma, kus on ilgelt paksud ja kõrged rehvid peal? Kusjuures mul ees 9" ja 225 rehv peal, ei ole midagi väga hullu, põhimõtteliselt ikkagi rehv veljeäärega tasa, lihtsalt rehv ümaram peal, et käiks tiivast mööda. :)

 

Muidugi sinna E92 alla sobiks ka replica BBS LM, seal saab juba tellida veljed ET35-ga, mis mahub sinna alla ilusti nii, et ei kratsi tiiba ja neid ilma rullimata.

 

Vale offsetiga velg paneb ka üsna vägevalt teed otsima. Kui sa loogiliselt mõtled siis saad aru miks sillaosadele halb on. Pole mõtet selle üle isegi vaielda. Äärmusest äärmusesse laksida on ka suht lamp. Loomulikult sõidavad, ka mina sõidan, lihtsalt laagritele jne avaldab see kordades rohkem survet. Baasteadmised võiks ikka olla kui sõna võtad. :D Ning teed otsiva autoga sõitmine on üsna kurnav ning ebamugav, on siis seda vaja? Ma ei räägi seda mitte sellepärast, et seda üldse ei tohiks teha, vaid pigem selleks et inimene teaks arvestada ja oodata antud asjade tagajärgi/tulemusi.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oskab keegi ehk aidata sellise pisikese asjaga, et kuidas omal käel või kus tehakse soodsalt sellist asja? Ise ei julge väga hakata seda üle värvima ja olen ka kuulnud, et kile on kõige parem lahendus.. :confused:

 

pilt: http://shadowlinetrim.com/images/vinyl3.jpg

 

http://farm1.static.flickr.com/232/476529887_e89cbd0d85.jpg

 

Äkki keegi teab Tallinnas või selle lähiümbruses kedagi, kes tegeleb klaaside toonimisega? Mida soodsam hind seda parem.

http://www.toonkile.ee/ Järve selku juures

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Äkki keegi teab Tallinnas või selle lähiümbruses kedagi, kes tegeleb klaaside toonimisega? Mida soodsam hind seda parem.

 

http://www.Autokile.eu


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selline küsimus siia, et kas kellegil on kogemusi Toyota Avensis 1,8(facelift) või 2,2 või oli 2,0diisel mudeliga, 2010-2012 aasta omaga kogemusi?

http://www.auto24.ee/used/1872043 (see on näide lihtsalt)

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline küsimus siia, et kas kellegil on kogemusi Toyota Avensis 1,8(facelift) või 2,2 või oli 2,0diisel mudeliga, 2010-2012 aasta omaga kogemusi?

http://www.auto24.ee/used/1872043 (see on näide lihtsalt)

 

Naisel 2013 aga paistab, et kõik täpselt samasugune. Veebruaris saab 5 aastat täis ehk liising läbi, vastu ilusti pidanud, ainult sidur hakkab otsi andma (75k läbisõit) aga ilmselt põhjus tihendis. Sidurivahetus esinduses jämedalt 1k.

1,8 ja 108kw samamoodi, minekut ilmselgselt ei ole ja ei tule. Möödasõidul pead 6ndalt 4ndale minema, et midagi liiguks, naine isegi vahepeal kasutanud 3ndat, sest möödasõidul hakkab auto alles liikuma mingi 4000 pöörde pealt.

Aga kokkuvõtteks ütleks, et hea töökindel ja halli argipäeva auto. Kui auto on tarbeese - soovitan. Kui tahad autost ka mingit emotsiooni saada - ei soovita.

Nagu onu tabavalt ütles- Avensis on inimesele, kes on rutiinide ori ja rahul oma halli igapäevaga, töö - kodu - töö - kodu. (kahjuks ei mäleta, kuidas see täpselt oli)


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahad esineda autoga v eputada siis võibki mõne saksalipulaeva osta ning oma pool kuupalka tampida remondi alla. T25 kerel Avensis on väga töökindel ja vastupidav ning pole ka kerega probleeme(1.8bens). Aga juttude põhjal ei pidanud uue kere peal enam nii hea olema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tahad esineda autoga v eputada siis võibki mõne saksalipulaeva osta ning oma pool kuupalka tampida remondi alla. T25 kerel Avensis on väga töökindel ja vastupidav ning pole ka kerega probleeme(1.8bens). Aga juttude põhjal ei pidanud uue kere peal enam nii hea olema.

Ei ole vaja esienda ega eputada, ega ma mingi 18a pole kes saab esimese auto ja tahab uhkustada :lol:. Rohkem jääb kodu ja töö vahele. Otsingi sellist suuremat, ökomat ning vastupidavamat masinat millega saaks liigelda ja ette ei jääks liikluses :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahad esineda autoga v eputada siis võibki mõne saksalipulaeva osta ning oma pool kuupalka tampida remondi alla. T25 kerel Avensis on väga töökindel ja vastupidav ning pole ka kerega probleeme(1.8bens). Aga juttude põhjal ei pidanud uue kere peal enam nii hea olema.

Ega e9x mudelid nüüd kolmestest ka head pole. Pole vajagi seda lipulaeva kui need kolmesed ja viiesed uuemad juba korralikult lagunevad ja annavad kahtlaselt järgi kust iganes autol tuju anda on :D

Endal nissan almeraga (2007 vist) kogemusi ja mingi 70kw oli ja täitsa okei ja öko pill.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega e9x mudelid nüüd kolmestest ka head pole. Pole vajagi seda lipulaeva kui need kolmesed ja viiesed uuemad juba korralikult lagunevad ja annavad kahtlaselt järgi kust iganes autol tuju anda on :D

Endal nissan almeraga (2007 vist) kogemusi ja mingi 70kw oli ja täitsa okei ja öko pill.

 

Jahm, eks nii on. Mul omal 140k läbisõit ja no ma sinna alla raha tampinud sama palju kui mul eelmine väärt oli.

 

Ei ole vaja esienda ega eputada' date=' ega ma mingi 18a pole kes saab esimese auto ja tahab uhkustada :lol:. Rohkem jääb kodu ja töö vahele. Otsingi sellist suuremat, ökomat ning vastupidavamat masinat millega saaks liigelda ja ette ei jääks liikluses :D[/quote']

 

Eks ma mõtlesingi üldiselt, ei pidanud sind silmas sellega.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuna mõtlesin, teiseks või niiöelda esimeseks autot nii kallis ei tahaks osta. Tõmban hinna kuhugi 3500€ peale. Selles hinnaklassis olen vaadanud ise bmw e39 530, volvo v70 või siis vw passatit. Mida hetkel soovitate osta sellise hinnaklassi eest=?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

endal 2006 vw passat, läbisõit ~350 000

 

Pole midagi hullu kunagu juhtunud, auto olnud viimased 4a


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Audi A6 Quattro 132kw manuaal diisli karteri vahetus on keeruline? Suutsin jaanipäeval põhjaga vastu maad panna ja jooksis õlist tühjaks teine..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaevalt see raske on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loodetavasti teen õigesse kohta oma küsimuse, aga noh küsimus siis selles, et kui raske reaalselt oleks mul leida volkswagen jetta mk2? Vähe vanem tuttav rääkis, et neid enam ei liigu ja võin pmst selle idee maha matta, aga noh kuna tal kombeks kohati jutte üles paisutada, siis ostustan kirjutada siia ja üle küsida kas ta jutt peab ka vett? Kuna noh ma ise suurt midagi autodest ei jaga, siis loodan, et keegi targem oskab mulle vastata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loodetavasti teen õigesse kohta oma küsimuse, aga noh küsimus siis selles, et kui raske reaalselt oleks mul leida volkswagen jetta mk2? Vähe vanem tuttav rääkis, et neid enam ei liigu ja võin pmst selle idee maha matta, aga noh kuna tal kombeks kohati jutte üles paisutada, siis ostustan kirjutada siia ja üle küsida kas ta jutt peab ka vett? Kuna noh ma ise suurt midagi autodest ei jaga, siis loodan, et keegi targem oskab mulle vastata.

http://www.auto24.ee/used/2885503


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.