Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pidin talle 25m müüma, leppisime kokku asukoha kus kohtyme, ütles ka oma kasutaja nime mulle. Jõudsin kohale ja seal oli ülisarnase kasutajanimega kasutaja mind ootamas kes kohe ka trades minuga ning andsin talle raha ära. Logisin pärast trade kohe välja ning siis paari minuti pärast kirjutab Ivo, et nüüd ta on kohal. Ehk siis ma ei andnud mitte temale seda gp'd vaid 'suvalisele' inimesele kellel juhtus olema äärmiselt sarnane kasutajanimi (ma ei kontrollinud kasutajanime ka kirbusita täpsusega, sest varemalt on kõik sujuvalt läinud). Ma ei süüdista antud diilijat kuna see oli pigem minu enda kontrollimatuse viga, aga kui see polnud tema ise selle sarnase kasutajaga, siis oli see kindlasti keegi keda ta teab, VÕI SIIS on tal lihtsalt keylogger mida mingi maniakk tema peal ära kasutab. Ise ta väidab, et kumbki võimalus ei ole reaalne niiet äkki keegi oskab veel pakkuda võimalikke alternatiive kuidas võis juhtuda? Olin küll algul natuke pahane selle peale mis juhtus, aga nüüd see on juba naljakas. Cheers!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Pidin talle 25m müüma, leppisime kokku asukoha kus kohtyme, ütles ka oma kasutaja nime mulle. Jõudsin kohale ja seal oli ülisarnase kasutajanimega kasutaja mind ootamas kes kohe ka trades minuga ning andsin talle raha ära. Logisin pärast trade kohe välja ning siis paari minuti pärast kirjutab Ivo, et nüüd ta on kohal. Ehk siis ma ei andnud mitte temale seda gp'd vaid 'suvalisele' inimesele kellel juhtus olema äärmiselt sarnane kasutajanimi (ma ei kontrollinud kasutajanime ka kirbusita täpsusega, sest varemalt on kõik sujuvalt läinud). Ma ei süüdista antud diilijat kuna see oli pigem minu enda kontrollimatuse viga, aga kui see polnud tema ise selle sarnase kasutajaga, siis oli see kindlasti keegi keda ta teab, VÕI SIIS on tal lihtsalt keylogger mida mingi maniakk tema peal ära kasutab. Ise ta väidab, et kumbki võimalus ei ole reaalne niiet äkki keegi oskab veel pakkuda võimalikke alternatiive kuidas võis juhtuda? Olin küll algul natuke pahane selle peale mis juhtus, aga nüüd see on juba naljakas. Cheers!

 

Minuni see 25m tõesti ei jõudnud. See, et kasutaja kellele sa oma gp andsid minu kasutajanimega sarnane on, on väga ebatõenäoline. Ei saa välistada, et keegi mu Rsn'e ei ole impostinud, kuid arvestades seda, et mul on kasutajaid palju, ei ole väga tõenäoline et scammer täpselt õigel ajal õigesse kohta õige kasutaja tradema oskab tulla.

 

Tõenäoliselt andsid sa oma kulla mingi X nimega scammerile. Seda on varem juhtunud ja tõnäoliselt juhtub ka edaspidi. Kõige lihtsam viis selle välistamiseks on teise osapoolega kindlaks teha et tradete omavahel enne kui 2nd screenil acceptite. Halba ei tee ka korra prntscrn vajutamine keset trade.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ostan/müün


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ostan/müün


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

ostan/müün!


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.