Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Jep, game over kõigega. Korraliku tööotsa peal lõpuks ja tinderi teemat ma ei puuduta, kes teab see teab :D Kindlasti oli mõnus projekt mul nii see kui ka kõik muud goldfarmid 8 kuu jooksul, sain korralikult kogemusi nii enda ideede arengu kui ka väga paljude inimestega suheldes. Seda teemat vaatan kindlasti aeg-ajalt ise ka üle, ikka päris detailselt sai asjad kirja pandud. Oli üks töine ja korralik nolife aeg mul see. Ja pean lisama ka, et ma olen nii vahvlist kui ka rsist saanud mitu head võib öelda, et IRL sõpra, kelle tegemised mind ennast huvitavad ja kellele minu asjad korda lähevad.

 

Olge kõik sama mõnusad edasi! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep, game over kõigega. Korraliku tööotsa peal lõpuks ja tinderi teemat ma ei puuduta, kes teab see teab :D Kindlasti oli mõnus projekt mul nii see kui ka kõik muud goldfarmid 8 kuu jooksul, sain korralikult kogemusi nii enda ideede arengu kui ka väga paljude inimestega suheldes. Seda teemat vaatan kindlasti aeg-ajalt ise ka üle, ikka päris detailselt sai asjad kirja pandud. Oli üks töine ja korralik nolife aeg mul see. Ja pean lisama ka, et ma olen nii vahvlist kui ka rsist saanud mitu head võib öelda, et IRL sõpra, kelle tegemised mind ennast huvitavad ja kellele minu asjad korda lähevad.

 

Olge kõik sama mõnusad edasi! ;)

 

sa ka musi, mine tee mulle nüüd pannkooke. millalgi astun läbi. ;)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sa ka musi, mine tee mulle nüüd pannkooke. millalgi astun läbi. ;)

Mu päris musi ootab nädalavahetust juba .. Sick teema see kõik ikka. :D

Aga anna teada jah kui liigud ja vaatab millal ma tööl olen, annab sulle miskit head korraldada. Pannkookidest õnneks või kahjuks asi kaugel, neid ei viitsiks küll möksida. Korraliku pitsa või Lordi sandwichi võin su taldrikule küll korraldada kui sa midagi uhkemat võtta ei raatsi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu päris musi ootab nädalavahetust juba .. Sick teema see kõik ikka. :D

Aga anna teada jah kui liigud ja vaatab millal ma tööl olen, annab sulle miskit head korraldada. Pannkookidest õnneks või kahjuks asi kaugel, neid ei viitsiks küll möksida. Korraliku pitsa või Lordi sandwichi võin su taldrikule küll korraldada kui sa midagi uhkemat võtta ei raatsi :D

 

jään ootama :)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
10 päeva..Midagi toimub ka?

 

Ta juba ammu lahkus sellest bottimisest.


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii hea, et pean selle pildi siia lisama :D

bot.png

 

48h-ga lasi see bot raha läbi 453m. Profit jääb ~30% peale kasutatud rahast. Iga 3-4h tagant panen uue raha peale ja võtan ostetud asjad mulele, et banni korral oleks võimalikult väike loss. Suurem banwave vist olnud, sest pole selliseid numbreid teiste bottidega võisteldes veel näinud poole aasta jooksul. 9.3m gp eest ostab hetkel shopist asju tunnis. :laugh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.