Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Matemaatika eksam

Soovitatud postitused

Okei. Matemaatika on selline aine mis on erinevalt omastatav inimestel. Näiteks mina oskan kui ma tahan aga ma ei viitsi õppida. Ma ausalt natukene kardan matemaatika eksamit, kuigi proovieksam tuli 3 ja 4 punni jäi 4jast puudu.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Absull ei karda, mata on lebo.
Täpselt. No vähemalt 9.klassi oma küll. Ei ütleks, et kõige hullem eksam:-)

 

Algul ma kordasin võrrandeid, võrrandisüsteeme ja lihtsustamist. Väga palju ei korranud, kuna neid oskan kõige rohkem. Siis statistilist kogumit ja tõenäosust. Praegu kordan kujundeid ja hiljem peaks graafikuid ka kordama, kuna mul vbla meelest läinud, a need siiski alati sees olnud...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina kardan küll Matemaatika eksamit.

Proovieksami sain küll 4-ja, aga see ei tähenda, et eksamil nii hästi läheb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovieksam tehakse tihtipeale raskem kui päriseksam.

Raske õppustel, kerge sõjas.

 

Mäletan, et sain omal ajal matemaatika põhikooli eksami 5 :-)

Keskkooli riiklikul eksamil sain 73p, oleks rohkem soovinud : /

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovikas tuli tugev 4

Eksami loodaks 5e saada, aga eks täpsemalt peale eksamit. Võib ka mingi väga raske eksam tulla ja siis võib üldse 3 saada.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvansin, et ei sa mata eksamilt läbi aga :D tuli välja , et see kergem kui kontrolltööö!!!!:D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra ma loodan, et murdudega teisendamisi ja lihtsustamisi ei tule, kus x liikmed ja murrud sees jne. siis ma olen omadega peppus, muidu sooviks nelja. proovikas jäi punkt viiest puudu

 

need just kõige kergemad minu jaoks :D .. Ma loodan et tekstülesanded rasked ei tule =/ . Proovikas tuli nõrk 3:S


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Homme on eksam, lootused/ootused eriti kõrged pole, oskan väga minimaalselt.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.