Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rolleri lubade tegemine

Soovitatud postitused

VIP

lähen ka tegema, enda masinaga võib ka teha ?


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaja Koolitus Autokool > Sealt "Õppeprogrammid" > "Downloadi Siit"

Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enda omaga kõige parem , valitsed kõige paremini ja tunned enda rollut .

 

Arki omad on läbi aastate olnud hiinakad ja suured , aga asjad saad tehtud ilusti .

 

Tegelikult on vb ark rolleriga parem, ma saan aru et valitsed paremini oma rollut aga ark rolluga ta hindab leebemalt ja võtab arvesse et see on võõras roller.

Mul oli nii.

 

//Ark-il on uued rollerid ja suht head, Ma olin teine inimene kes ark uue rolleriga ekamit tegi:P


ohlfva.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

graffit, kas teooria oli rakse ja palju õppisid selleks ? ning kas enda masinaga pidureid jms kontrollitakse?

 

mitu viga teoorias oli ? :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oli teoorias 2 viga. Tegelt kui õppida siis on kerge.

Ma tegin essa korraga ära ja siis keegi arkist isa sober vms ytles et sellist asja juhtub harva et essa korraga saab et paljud teevad 6 korda teooriat ja sõidueksamis minul eksaminiseerija küsis alguses mingi et mis tuled on ja mis ohutusnõuded jms...


ohlfva.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma mõtlesin et teorria lebo läksin, tegin failisin siis õppisin nädal ja tegin vist ühe vea või 0 äkki isegi ? ja sõidu eksamit pidin ka 2 korda tegema :P:P:P esimne kord kukkusin läbi sest ei saanud aru mis to jorrs üldse minust tahab, ja teine kord sai kõik puhtalt ära tehtud aind lõpus mis see ristmik vms mul oli selleks polnud üldse õppinud ja harjutanud ja mingi tuli teada millised politsei märguanded mida tähendavad see läks suht napilt :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.