Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepist lähemalt....

Soovitatud postitused

VIP

Kuna mul on igav siis otsustasin et teen väikse teema kanepi kohta, et inimesed teaksid mis on kanepi juures halb ja hea. Inimesed kes arvavad et ma tulin siia kanepit reklaamima võivad oma lollid postitused endateada jätta.Informatsiooni olen saanud erinevatelt interneti lehekülgedelt.

 

1. Pilte erinevatest kanepisortidest.

 

Afghan

Afgan.PNG

White Widow

White%20Widow.PNG

Super Skunk

Super%20Skunk.PNG

 

2. Kanep tööstuses:

 

Kanepit, milles ei ole narkootiliselt toimivaid ühendeid, kasvatatakse tööstuslikul eesmärgil:

 

* õli saamiseks (õlikanep)

* kiu saamiseks (kiukanep)

* kanepilehtede saamiseks, millest valmistatakse kanepiteed.

 

Kanepist valmistatakse veel tekstiile, plastikut, biokütust, toite ja paberit.

 

3. Kanep mõnuainena:

 

Seemneist õli pressides avastati Põhja-Aafrikas (või veidi varem Kesk- ja Lõuna-Aasias) kanepi mõningate alamliikide narkootilise mõjuga toksiline vaik. Suitsetamise eesmärgil on kanepit kasvatatud sajandeid, vanimad kanepisuitsetamise traditsioonid on Indias, Afganistanis, Marokos, Egiptuses. Naudingu eesmärgil tarvitatakse kanepit marihuaana, hašisi või kanepiõli kujul.

 

4. Kanepi kohene toime:

 

* Kerge eufooria

* Söögiisu tõus

* Ärevus

* Lühimälu ajutine halvenemine

* Üldine tajumuutus

* Heaolu tunne

* Naer

* Vähenenud stress

* Unisus

* Enesevaatlus

* Vähenenud valu

* Episoodilise mälu meenutused

* Kõrgenenud sensuaalsus

* Loov mõtlemine

* Vähenenud iiveldus

* Ajataju muutus

* Punased silmad

* Kuiv suu

* Paranoia

* Aistingute (maitse, lõhn) efektiivsem töö

* Muusika, kunsti ja huumori kõrgem hinnang

* Vererõhu tõus

* Silmasisese rõhu langus

* Motoorsete võimete ja keskendumisvõime mõningane halvenemine

* Suitsuisu kadumine

* Kerge tunne

* Loov, filosoofiline ja sügav mõtlemine

* Ideede voog

* Valu leevendus

* Igavad asjad muutuvad huvitavamaks

 

5. Kanepi pikaajaline toime.

 

Uuringutel kanepi mõjust mälule on olnud palju probleeme, mistõttu ei saa nende põhjal järeldusi teha. Tugevaim materjal on kanepi negatiivse mõju kohta lühimälule.Üks uuring väidab, et pikaajaline väga sagedane tarvitamine (üle 5 suitsu päevas enam kui 10 aastat) põhjustab ebanormaalsusi mõningates aju osades.

 

*

Ühe uuringu kohaselt oli kolledžiõpilastest kanepitarvitajate keskmine hinne teistega võrdne. Küll aga oli kanepitarvitajatel raskusi karjääri valikuga, ja väiksem arv otsustas kõrgema kraadi saamise kasuks.Vähemalt üks uuring on näidanud depressiooni langust kanepitarvitajate hulgas.

 

*

Kanep ei põhjusta sünnidefekte.THK pääseb rinnapiima ja võib mõjutada rinnaga toidetud last. Uuring Jamaikalt 59 lapse arengu kohta, kelledest poolte emad tarvitasid kanepit, ei leidnud märgatavaid erinevusi laste arengus.

 

*

Uuringud näitavad, et kanepi potentsiaal sõltuvust tekitada on oluliselt väiksem heroiinist, kokaiinist, tubakast ja alkoholist.Alla 10% kanepitarvitajatest jäävad sõltuvusse võrreldes 32% tubaka ja 15% alkoholi tarvitajate juures.Võõrutusnähud on tühised ning ei kesta kaua.Kanep võib põhjustada psühholoogilist sõltuvust, aga mitte füüsilist sõltuvust, mida põhjustab näiteks tubakas.

 

6. Kanep meditsiinis:

 

* THC hävitab mutanteerunud ning surevaid rakke (näiteks kasvaja- ning vähirakud), samal ajal parandades terveid rakke.

 

7. Kanepi tarvitamine:

 

Kanepit tarvitatakse oraalsel teel, suitsu sisse hingamisel, selleks toiminguks kasutadatakse tavaliselt piipu või bongi, levinud on ka joindi, ehk kanepisuitsu tegemine. Bong on seade, mis võimaldab kanepisuitsetajal tarvitada kanepit, suitetades seda läbi vee ja seega filtreerida kanepitossu, muutes seda vähem tervist kahjustavaks.

 

8. Kanepi õiguslik staatus:

 

Austria:

9. juulil 2008 võeti Austrias vastu seadus, mis lubab kanepit kasutada teaduslikel ja meditsiinilistel eesmärkidel.

 

Belgia:

Täiskasvanud tarvitajad on politsei ja riigi asutuste jaoks kõige väiksema prioriteediga, kui tarvitamine ei tekita ümbrusele probleeme. See tähendab avalikus kohas tarbimist, rohkem kui 3-me grammi omamist või müümist. Ühe emase kanepitaime enda tarbeks kasvatamine on dekriminaliseeritud.

 

Eesti:

Tarvitamine, kasvatamine,omamine, ostmine ja müümine on keelatud. Tarvitamise ja väiskes koguses omamise eest saab rahatrahvi. Kasvatamise eest saab enamasti tingimisi karistuse, aga maksimaalne karistus on 5 aastat vangistust. Väikses koguses vahendamise või edasiandmise eest - kuni 5 aastat vangistust. Ainult seemned on legaalsed. Seemnete eksport/import on keelatud.

 

Hispaania:

Tarbimine ja kasvatamine on dekriminaliseeritud. Müümine ja ostmine on hetkel veel kuritegu.

 

Holland:

Omamist/ostmist väikeses koguses tolereeritakse. Kanepit saab osta iga täiskasvanu spetsiaalsest poest (e. coffee shop). Müümine ja ostmine igal pool mujal on illegaalne. Väljas/õues suitsetamine on samuti keelatud. Kasvatamist ja hulgimüüki "tolereeritakse" väikste koguste puhul(põhimõte on mitte rohkem kui 5 taime majapidamise kohta ja 5 grammi täiskasvanu kohta.). Tolerantsuse suunised leiduvad Opium acti lisas. Opium act sätestab selgelt, et iga kanepi taime osa, peale seemnete, on keelustatud - see on kooskõlas mitmete rahvusvaheliste lepingutega, millele Holland on alla kirjutanud. Seepärast ei ole võimalik kanepit Hollandis legaliseerida. Seega seaduste järgi illegaalne, aga muidu lubatud.

 

Prantsusmaa:

Omamine, kasutamine ja müümine on ainult illegaalne. Enda tarbeks kasutamist tolereeritakse. Politsei vaatab tavaliseslt mõõda avalikus kohas tarvitamisele, kui ei tõmmata liigset tähelepanu.

 

Saksamaa:

Samal ajal kui kanep on illegaalne, omamist üldiselt enam ei trahvita, kui ei ületata "väikest kogust". "Väike kogus" jääb 6 kuni 15 grammi vahele, sõltuvalt liidumaast. Tavaliselt politsei lihtsalt konfisekeerib kanepi. Enne 2002 aastat võeti ära juhiload, kui avastati kanepi omamine. Isegi kui hetkel autoga ei sõitnud.

 

Venemaa:

Alates 2003 aastast on väikestes kogustes(20 grammi) omamine lubatud.

 

 

 

Loodan et saite targemaks...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seega Venemaal võib ka tarvitada ? ... või ainult omada ? xD

 

 

 

Anyways, sain targemaks.

 

THX


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ohoo, hea et sellise teema tegid.

 

5+

Repp.

 

/Tekkis sama küsimus, mis Barkyl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

20g on lubatud Russial:D

Eino hea

5pÄÄ


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Seega Venemaal võib ka tarvitada ? ... või ainult omada ? xD

 

 

 

Anyways, sain targemaks.

 

THX

 

Järelikult on siis lubatud...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kust oleks võimalik Tartus Piipu osta ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nice :D

Õppisin ka siis nata :D

Muide varsti pidvata Läti ka tulema ju RAVIkanepi luba :D

 

Leedu pidi ka ju legaliseerima...või juba legaliseeris..

 

Medical Marijuana Vending Machine:

http://www.youtube.com/watch?v=oe_6opRXOcg


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kust oleks võimalik Tartus Piipu osta ?

 

Tartust ei tea midagi aga tallinnast saab kõike kanepiga seonduvat osta reggaeshopist...

Ise olen seal paar korda käinud... Kodutunne tekib kohe peale kui seal poes oled ;) Xd

 

Pilte poest...

 

DSC_0794.jpg

 

DSC_0801.jpg

 

DSC_0817.jpg

 

DSC_0824.jpg

 

DSC_0833.jpg


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanepiga ei tasu ka unustada, et tekkida võivad parakad.

Muidu igati tore teave, kuid siin foorumis pole see just eriti tark teave, lapsed "õpivad" liiga ruttu/kiiresti, varsti on siin kõik julmad botaanikud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kanepiga ei tasu ka unustada, et tekkida võivad parakad.

Muidu igati tore teave, kuid siin foorumis pole see just eriti tark teave, lapsed "õpivad" liiga ruttu/kiiresti, varsti on siin kõik julmad botaanikud.

 

Veits vale foorum on küll jah aga ma lihtsalt ei salli kui inimesed arvavad et kui keegi teeb kanepit siis ta on mingi räme narkar ja kõik hinded on koolis allakäinud jne.

 

Kanep on lihtsalt kultuuritaim mida on sajandeid kasvatatud.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bong, kuna tundub, et sa tead kus kohast asja saada Tallinna ümbrusest, ehk tead kus kohast saaks erinevaid sorte?

Vahest on jopanud, et kahest või ühest mahvist saad juba ennast nii sodiks et jube, sellist staffi tahaks saada, vahest on kurat nii närune et tõmba kolme peale pool getsi ära ja ikka ei tööta :S :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pwhaha, ära aja lolli illi-.-

Eestis polegi erinevaid sorte, kui on siis pole need saadav igaleühele:D

Ise olen teind Ak-47, WW- White Widow, White Rhino jne. Neid mingite mustikate käest ei saa:D

Enamasti on kõigil kodustatud malts:S

See kas 1 või 5 hitt oleneb ikka staazist ka.Ise olen teind 2a ja 1 hit ja asi vask.

Mulle meeldib paranoiatseda, seee on hullem adrenaliin mu jaoks:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pwhaha, ära aja lolli illi-.-

Eestis polegi erinevaid sorte, kui on siis pole need saadav igaleühele:D

Ise olen teind Ak-47, WW- White Widow, White Rhino jne. Neid mingite mustikate käest ei saa:D

Enamasti on kõigil kodustatud malts:S

See kas 1 või 5 hitt oleneb ikka staazist ka.Ise olen teind 2a ja 1 hit ja asi vask.

Mulle meeldib paranoiatseda, seee on hullem adrenaliin mu jaoks:D

 

Siis sa oled ikka eriliselt sitt vend, vabanda et ma nii ütlen aga mul on ka seda "staazhi" juba üle aasta, oleneb kõik teemast täiesti. Või siis oled sa ennast nii lambaks juba suitsetanud et ei saa aru et millal laksab ja millal mitte. Kui Eestis neid saada pole, kus kohast sa siis said, käisid Amsterdamis?:)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain targemaks.

 

:ty


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma soovitaks eesti riigil legaliseerida ja hakata seda poe letil müüma, sest see oleks hea võimalus riiki rikastada ;) samtu võiks ka teisi narkootilisi aineid poes müüa .

 

Paneks "Narkopoe" püsti, müüks kohe Amfi, kanepit, seeni, KÕIKE!

Kuradi lollid olete, mida see narko teile annab? Rakute ainult oma tervist ja saate "laksu" kätte. Üks asi viib teiseni, varsti juba Amf, ning sellest pole just kerge vabaneda. Tekitab ikka koralikult sõltuvust.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.