Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rspood@hotmail.com on seotud mEnraynor5'ga

Soovitatud postitused

Lugu selline, tahtis pin osta, pakkus manraynorit MM'ks, oli nõus kulud maksma. Ütlesin, et võtame taneli, kuna ta on mul mõni kord kunagi varem MMind ja on hästi sujunud ütles ta , et maksan kulud ise, vaatasin msni, õige manraynor oli offline :D siis ütlesin, et ta addiks selle venna conversationisse vms lisas automaatselt mind [email:3bjy156o]menraynor5@hotmail.com[/email:3bjy156o] - see vend ei saanud mitte kusagilt mujalt mu msni võtta ka, kuna mul pole seda mitte kusagil foorumis.. suht fail või nii

 

124bwc6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida te ajate, te ei tea kes rspood on we

see on see kurikuulus kris kelp...


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niipalju kui ma tema kohta teada sain, siis IP näitab ta elukohaks Pärnu

77066946.png

Tüüp vist lõpetas eelmine aasta Võru I Põhikooli,ehk käib nüüd kusagil kutsekas?

Rohkem ei suutnud tema kohta infot leida :)

 

 

Ta elab präägu ka Võrus ja käib 9kl. mul on kõik järgi uuritud, aga pole sinna poole sattunud:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sõidame kohale ütleme et vahvli gäng tuli kombeid õpetama:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa oma gängiga-.-

 

Tglt oleks parem plaan.Teeks väikse ülekutse, kõik keda on see chris kelp scamminud, võiksid midagi ette võtta.See ei saa enam nii kesta.Meil nii majanduskrris ja tema röövib meilt selle viimasegi.

Lihtsalt põhimõte on selles, et kui saab piisavalt palju inimesi, saab tema kohta avalduse teha ja ka menetlust alustada.Saab oma raha vms ka tagasi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alati laske PM saata!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.