Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vabateema

Soovitatud postitused

Shadow juhatas mu tähelepanu vabateema probleemile.

Inimesed kasutavad vabateemat selleks, et koguda postitusi, vahest tehes täiesti mõttetuid 1 sõnalisi postitusi. Vabandus on neil selleks, et vabateemas ei kehti reeglid.

Mul küsimus laile ringile: kes konkreetselt ütles et vabateemas ei kehti reeglid?

 

Pmst mina isiklikult juba ammu jah loobusin sellest, et seal korda pidada, lootes modede arvukusele. Nüüd tuleb välja, et moded ise ka sattuvad hätta.

Lehekülgede-kümnete kaupa tulevad täiesti mõttetud postitused.

 

Preagu ma näen 3 lahendust probleemile.

1. Ma kaotan vabateema tervenisti

2. Ma teen nii, et vabateemas postitused ei anna post counti.

3. Rahvas hakkab tegema normaalseid postitusi.

 

Kuna kolmandat ma ise mõjutada ei saa, siis ma annan nädal aega, et olukord paraneks. Vastasel juhul ma hakkan valima esimese kahe vahel.

 

PS. igale foorumi nurgakesele, olenemata selle eesmärgist ja päritolust kehtib 1 ühine reegel: KAINE MÕISTUS. (+ mingid konkreetsed reeglid.)


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pmst rõhutada suurelt et vabateemas kehtivad kõik reeglid.

Eriti närvi ajab ka see, et tehakse mõttetuid ühesõnalisi poste, eriti runescape alateemas, tihtipeale kommenteerib mingi vend seal kõiki kasutajaid ühe ainsa sõnaga või lihtsalt punkte pannes nt 5/10.

Keelustaks ära siis ühesõnalised postid IGAL POOL + Vabateemas rõhutaks reegleid


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ausalt öeldes sobiks ""2. Ma teen nii, et vabateemas postitused ei anna post counti." Kõige paremini....vabateema täiesti ära kaotada ei oleks eriti mõistlik ja normaalseid postitusi...hmm...võibolla kestab see normaalsete postituste tegemine natuke aega ja siis hakkab jälle pihta spammimine, kuna uusi liikmeid tuleb järjest juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ausalt öeldes sobiks ""2. Ma teen nii, et vabateemas postitused ei anna post counti." Kõige paremini....vabateema täiesti ära kaotada ei oleks eriti mõistlik ja normaalseid postitusi...hmm...võibolla kestab see normaalsete postituste tegemine natuke aega ja siis hakkab jälle pihta spammimine, kuna uusi liikmeid tuleb järjest juurde.

 

Ega selleks ongi moded, et neid reegleid inimestele meelde tuletada ja vajaduse korral hoiatusi panna.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen (Alexi postitusega) poolt: 3 > 2 > 1.

 

Tähendab, kõige rohkem olen nõus kolmanda variandiga, tsipa vähem eelistaks teist varianti, kõige vähem eelistan esimest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ütleme, et päevas postitab vaba teemasse 50 erinevat kasutajat. ENAMUS nendest postidest on puhas pask. Ma arvan, et modedel on kopp ees juba, esiteks keegi ei viitsi ja ei jõua 40 matsi läbi hoiatada ja teiseks siin on selline kasutajaskond kes hakkab vastu mölisema ja arvavad, et nad on jumalad ja kõike õigesti teinud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2. variant on parim neist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ma ise kah postitan kui ausalt öelda sellist sitta vahepeal.

 

 

Aga ma mõtlen kah, et tuleks keelustada 1 sõnalised postid,

ja rahvast võiks normaalselt postitada.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Postcoundi kaotamine sealt ei teeks halba. Mulle meeldiksid kõik variandid >>:D eriti tahaksin näha esimest (kuidas spammzorid oma "Tuntud liige " embleemidest ilma jäävad)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kustutage vana ära ja tehke uus ilma postcountita.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Postcoundi kaotamine sealt ei teeks halba. Mulle meeldiksid kõik variandid >>:D eriti tahaksin näha esimest (kuidas spammzorid oma "Tuntud liige " embleemidest ilma jäävad)

 

Selle peale ütleks +1 :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selle peale ütleks +1 :D.

 

 

Leebe näide mis juhtub kui spammida.

Pooled vennad said banni. niiet. SELLISED TEEMAD EI OLE SELLEKS ET TE OMA POSTCOUNTI SUURENDAKSITE.!!!

 

 

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?p=517427


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Pmst alati saab tagasi tuua (Ollu tõi eelmine kord)

aga hetkel kasutasin oma mod powerit ja kustutasin ära, vaataks mis juhtub?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alexi käed väsiksid ära "Tuntud liige" embleemide eemaldamisest >:D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.