Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ Unenäod ~

Soovitatud postitused

Väga haiged asjad on ikka unenäod jah, tahaks seda lucid dreamingut vms õppida see on minu teadmiste järgi selline asi, et kui sa und näed siis sa nagu suudad ennast unes kontrollida nagu teed seda mida sa teha tahad unedemaal võimidagi sellist..

 

Endal mul on see deja vu suht 2 korda 3me nädala jooksul, ülivinge asi ikka:D

 

Unenäod on ikka üli haiged ja see värk ka et sa ei mäleta unenägu siis üldse kui sa järsku ärkad aga siis kui sa rahulikult ise üles ärkad ilma mingi äratuseta siis on sul see uni meeles mingilmääral :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole just pärsi unenägu, aga vihkan neid hetki kus sa mõtled juba millest und võiksid näha. Silmad vajuvad vaikselt kinni ja siis järsku keegi lööb millegiga või kukud kuskilt alla (unes) siis käib seest selline valus tunne läbi. Nagu keegi oleks päriselt ka löönud vms.

Ehmatus ühesõnaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole just pärsi unenägu, aga vihkan neid hetki kus sa mõtled juba millest und võiksid näha. Silmad vajuvad vaikselt kinni ja siis järsku keegi lööb millegiga või kukud kuskilt alla (unes) siis käib seest selline valus tunne läbi. Nagu keegi oleks päriselt ka löönud vms.

Ehmatus ühesõnaga.

 

jaa see on ülihaige, mingi juba pmst näed und siis mingi vilgsatusega midagi juhtub kas nagu lendab näkku või kukud alla kuskilt(unes) ja siis järsku ärkad ülesse mingi imelik tunne tuleb lööd käe vastu seina ära vms..:S ma usun et seda on kõik tundnud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul nii et no mingi võõras maja jooksen jooksen trpist yles lähen rõdule 5 korrus umb saan yhest äärest kinni et ei kukku aga siis kukkun alla ja lissalt jooksen yles tagasi nii mingi 5 korda järjest :D

Veel on olnud nii, et yhe korra sain aru et ma unes olin mingi gta vice city linnas xD sõitsin rattaga ringi ja käisin mingis majas tööl nii oli 2 päeva järjest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jaa see on ülihaige, mingi juba pmst näed und siis mingi vilgsatusega midagi juhtub kas nagu lendab näkku või kukud alla kuskilt(unes) ja siis järsku ärkad ülesse mingi imelik tunne tuleb lööd käe vastu seina ära vms..:S ma usun et seda on kõik tundnud:D

 

 

Btw, mu ema nägi ükskord kuidas ma tõmblesin (just peale seda kui olin sellist unenägu näinud):h:

ta pidas mind veel järgmised 2 päeva imelikuks :S

 

:ty


All alone I seem to break

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.