Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas mängid Runescape'i?  

469 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas mängid Runescape'i?



Soovitatud postitused

VIP

Maas vedelevad miljonid ootavad õnnelikke leidjaid! Pole veel hilja registreeruda.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?195454-WRC-Foorumi-moodi-1-hooaeg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Piilu kord-kaks päevas siia teemasse, registreeru ja ole esimeste vastajate seas ning sul on hea võimalus saada tasuta membershippi!

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?195454-WRC-Foorumi-moodi-1-hooaeg&p=2571918#post2571918

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võtkem osa foorumipõhisest mängust, võimalus siiani pretendeerida kõrgematele kohtadele!

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?195454-WRC-Foorumi-moodi-1-hooaeg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Quest Shield of Arrav, nagu aru saan siis mul vaja kedagi sõpra, kes tooks emmalt kummalt gängilt 1 asja ära... olen liitund Phoenix gangiga ja vaja black arm gangilt midagi, ja runes sõpru pole, mis lahendus oleks?


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Quest Shield of Arrav, nagu aru saan siis mul vaja kedagi sõpra, kes tooks emmalt kummalt gängilt 1 asja ära... olen liitund Phoenix gangiga ja vaja black arm gangilt midagi, ja runes sõpru pole, mis lahendus oleks?

 

kurat üks cc on olemas kust saab väikese kopika eest abi mingi 100k gp vms.... aga ma ei mäleta cc nime aga vaata kas shield of arraw ei ole ? ma ei saa ise rsi kuna mul paneb see sajaga näkku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kurat üks cc on olemas kust saab väikese kopika eest abi mingi 100k gp vms.... aga ma ei mäleta cc nime aga vaata kas shield of arraw ei ole ? ma ei saa ise rsi kuna mul paneb see sajaga näkku.

 

"sov" on selle clan chati nimi, paraku liitudes ütleb, et dont have high enough rank to join this chat, aga ty, püüan abileida.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei ei veel on neid chate, tule amuuritiger chati seal oskavad inimesed sind aidata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
"sov" on selle clan chati nimi, paraku liitudes ütleb, et dont have high enough rank to join this chat, aga ty, püüan abileida.

Võin aidata, mul purel vaja samuti teha see quest ära


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Augustist alates oli see teema siin vaikne, nüüd aktiivne :D aga sain tehtud, f2p worldis, vötsin köige rahvarohkema ja seisin selle " Charlie the tramp" juures ja ootasin kuni keegi tuleb ja siis moosisin, et mingu ta sinna "gangi" ja mina olen seal ja saame mölemad tehtud seega sain tehtud. paras peavalu muidugi, kui runes reaalseid söpru pole :D


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas autoclicker vöib olla probleemiks rs is? Lugesin, et väike vöimalus ban saada kui rahvarohkes ge alchid vms...


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas autoclicker vöib olla probleemiks rs is? Lugesin, et väike vöimalus ban saada kui rahvarohkes ge alchid vms...

 

vahet pole kus kohas alchid, ikka sama võimalus, tänapäeval autoclickerit väga kerge tuvastada ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei tea ma kasutan seda auto clicker by polar 2.1 ja olen seda kasutanud aastast 2015 ning sellega vähemalt 10nel kontol mage 55 - 99 tuimalt alchinud ja 0 banni, ainuke mure see, et selle auto clickeriga hiir ei liigu vaid paned paika lihtsalt ja ise klikib muud midagi ta ei tee.

 

Mis puudutab seda kus klikkida siis pigem rahvarohkes näiteks g.e hea koht kuna seal mingi 10000 matsi ja ei usu, et keegi lambist repordib muidu mingeid teisi clickereid ei soovita jahm kasutada.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas autoclicker vöib olla probleemiks rs is? Lugesin, et väike vöimalus ban saada kui rahvarohkes ge alchid vms...

Autoclicker = bot ehk suur võimalus saada banni. Ei loe kuna tõesti nende jaoks see kergesti tuvastatav. Aga võid proovida mingi noobi accountiga ja saad teada kuna viimati sai päris kiirelt micro bani peale.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Autoclicker = bot ehk suur võimalus saada banni. Ei loe kuna tõesti nende jaoks see kergesti tuvastatav. Aga võid proovida mingi noobi accountiga ja saad teada kuna viimati sai päris kiirelt micro bani peale.

 

nja te kasutate mingit ma ei tea mis ime auto clickereid saadan sulle skypes enda auto clickeri sellega ei juhtu midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nja te kasutate mingit ma ei tea mis ime auto clickereid saadan sulle skypes enda auto clickeri sellega ei juhtu midagi.

Ära ei ütle sellest :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

7 tundi tagasi, k1tb ütles:

Kas mingisugune Eesti CC ka veel toimib?

Da Chunky


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kas keegi on täheldanud, et Runescape'i mängib rohkem inimesi kui varem?

Oktoobris laienes Runescape Steam'i ning Steami kaudu mängib igapäeselt ~8 000 kasutajat.

3e1cbbca95.jpg

 

Lisaks tuli uudis, et RS Beta versioon on varsti saadaval Steamis, mida hakatakse hetkel testima.

https://secure.runescape.com/m=news/steam-beta-announcement?oldschool=1#_ga=2.95755679.221605990.1607415464-944232791.1605264495


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

By the way, uuendasin teema küsilust, nüüdsest "Kas mängid Runescape'i?"

Vastusteks JAH või EI.

Hääletage, kui julgete!

 

05ed9e4a6e.jpg


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah, praegu puhkus ja hea pelada hc-d, peale trenni nkn midagi muud väga teha ka pole. 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Helen: "Läksin aastal 2021 tagasi vanakooli “Runescape’i” ja räägin, miks see oli viga"

https://diktor.geenius.ee/rubriik/mangud/laksin-aastal-2021-tagasi-vanakooli-runescapei-ja-raagin-miks-see-oli-viga/


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.