Teema: Lauamängud, Kaardid & Pokker.

Tulemused 1 kuni 10 38'st

Cool Lauamängud, Kaardid & Pokker.

Tervist, kui te mõtlete, et see on mingi niisama platramise teema siis te eksite!
    Tegemist on teemaga kus võib arutleda kolmest teatud asjast milleks on: Lauamängud, kaardid ja pokker. Mida on nägijatel võimalik lugeda ka pealkirjast. Juhul kui sa ei ole "nägija" siis kliki palun siia!

:ty

------------------------------------------------
    Niisiis, mingem asjaga edasi. :%

Kes mida mängib?
    Minule endale meeldib näiteks kaarte mängida ja internetis online pokkerit taguda. Lauamänge mängiks hea meelega siis kui oleks üks tore seltskond inimesi kellega seda teha. Lauamängudest kõige rohkem meeldib mulle Monopol

Kasiinosõltuvus?
    Ei tea, minul seda igastahes pole, rahaga ka eriti ei riski.
    ...

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Potkitnoida koolis.

(või kuidas selle nimi oligi... )
    Pokker suht. Raha peale.
    "Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."
    Lasime foorumist wazzupiga Pokeri ja Potiknoiaga rs raha peale võidu ..
    Banned
    Liitus detsember 2007
    Postitusi 2,917
    Sõpradega vahepeal sentide peale texas hold 'em ( pokker ), või tavalist. vahepeal monopoly, eriti blackjacki ei mängi, aga vahest ikka.
    Endale meeldib siis kaardimängudest tuhat ja bismarc, raha peale ei mängi, sest et olen suht kaotaja.
    Lauamänguidest meeldib alias. Aga selleks peab ikkagi vastav seltskond olema, kes oskavad kaotada ja võita.
    Ja reis ümber maailma meeldib ka. Sest et see on lihtsalt juba nii ülim mäng
    (L)
    Tsitaat Esialgu postitas: Karolin
    Endale meeldib siis kaardimängudest tuhat ja bismarc, raha peale ei mängi, sest et olen suht kaotaja.
    Lauamänguidest meeldib alias. Aga selleks peab ikkagi vastav seltskond olema, kes oskavad kaotada ja võita.
    Ja reis ümber maailma meeldib ka. Sest et see on lihtsalt juba nii ülim mäng
    Bismarc on tõesti hea
    ...
    Mida bismarc endast kujutab?

Googeldada ei viitsi.
    No.
    Seal on 9 vooru.
    võtmine, andmine, trumiga võtmine, trumbiga andmine, ässast kuueni, kuuest ässani... hmm. Ei meenu rohkem. Tihidega tuleb võtta. See, kellel on lõpuks kõige rohkem punkte on võitnud.
    (L)
    Harrastatud igasuguseid asju, aga praegu olen pidama saanud Texase peal.
    Umbes 8-10 kuud olen veetnud Pkr-is oma tõusude ja mõõnadega. Hetkel on 113K playchipse. Päris raha peale internetis ei mängi, küll aga IRL.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas