Teema: Vabateema

Tulemused 142,801 kuni 142,810 143852'st

Ops lõpuks lumi maas ja saab külksi lasta.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Huvitav on vaadata kuidas bemmi rontide hinnad järsult tõusid kui lumi maha tuli. Ning üleüldse tagaveoliste hinnad
    29.08.2018 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 2 920 PÄEVA EHK 8 aastat
    Paras huumor oli hommikul tööle sõita
    Tere talv, suverehvid rokivad.

Ostan CS:GO skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!
    vist hakkas lund sadama

ma panin õnneks juba eelmine nädalavahetus talevakad alla, phew

täna ja homme ei tasu väga liiklusesse ronida, kujutan ette et enamustel pole veel naelkumme/lamelle alla pandud ning kui kusagil äkitsemalt vaja pidurdada, siis pannakse tagant kohe sisse
    3956 päeva Vahvel.net liige 28.06.2018 seisuga
    Hei, it's that time of a year again...
    http://forgamers.ee/FG-AMD-1-Komplekt-1

Please advise kas selle ülemise PC võimekuse ja hinnasuhe on paigas? Kuna ma ainult LoL'i mängin, siis midagi väga võimsat pole vaja. Streamida võiks vahest saada tho, seega mis streamimise jaoks oluliseim on?

"Success is the best revenge"
    Tsitaat Esialgu postitas: Genius15
    vist hakkas lund sadama

ma panin õnneks juba eelmine nädalavahetus talevakad alla, phew

täna ja homme ei tasu väga liiklusesse ronida, kujutan ette et enamustel pole veel naelkumme/lamelle alla pandud ning kui kusagil äkitsemalt vaja pidurdada, siis pannakse tagant kohe sisse
    Eile jõudsin tartust täpselt nii koju, et maja ees sai auto ära pargitud ja vaikselt hakkas lund sadama, suvekad all veel.

Eks me elame aafrikas kus sajandis korra sajab lund ja inimesed on koheselt paanikas ja hakkavad rehve vahetama.
    Ise teen nii, et kui talverehvid on lubatud - panen sellised pool pidused talvekad alla ( kui lund pole ) ning kui näed, et õige talv käes siis ostan uued alla. See on sellepärast, et eelmistel aastastel oli nii, panid uued rehvid alla ja kui õige lumi maha tuli siis selleks ajaks olid pooled naelad väljas - Kuna nädalas sõidan keskmiselt 1500-2500km ja kui kuu aega sõidan palja asfaldi peal siis see rehvidele hea ei ole.

All empires are created of fire & BLOOD
    EL Patron Pablo Escobar
    Tsitaat Esialgu postitas: Netsky
    Hei, it's that time of a year again...
    http://forgamers.ee/FG-AMD-1-Komplekt-1

Please advise kas selle ülemise PC võimekuse ja hinnasuhe on paigas? Kuna ma ainult LoL'i mängin, siis midagi väga võimsat pole vaja. Streamida võiks vahest saada tho, seega mis streamimise jaoks oluliseim on?
    prose 55eur
    videokaart 160eur.
    emaplaati ca 37-47eur
    ram 67eur
    hdd 40eur
    normi toiteka saab ka 40euriga.
    kast 20-40eur mingi normaalne juba.
    kokku: 439eur
    ma suht kindel, et see monitor ei maksa 239 eur
    Tsitaat Esialgu postitas: Manwithsaw
    Eks me elame aafrikas kus sajandis korra sajab lund ja inimesed on koheselt paanikas ja hakkavad rehve vahetama.
    Ise teen nii, et kui talverehvid on lubatud - panen sellised pool pidused talvekad alla ( kui lund pole ) ning kui näed, et õige talv käes siis ostan uued alla. See on sellepärast, et eelmistel aastastel oli nii, panid uued rehvid alla ja kui õige lumi maha tuli siis selleks ajaks olid pooled naelad väljas - Kuna nädalas sõidan keskmiselt 1500-2500km ja kui kuu aega sõidan palja asfaldi peal siis see rehvidele hea ei ole.
    Oi blin korralik läbisõit... Ise mõtlesin, et linnas teed puhtad ja Tallinnast kaugemale pole vaja veel ronida, panin järgmiseks neljapäevaks rehvivahetuse aja. Oleks ikka võinud varem ära vahetada, samas homseks ilmselt lumi läinud jälle.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas