Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mis mõttes teenivad iga asjaga raha? Ega ta palk ei olene sellest kui palju trahve teeb. See on mingi küla jutt, et peab kindla arvu trahve täis tegema päevas, no ei ole sellist asja. :D

Omal isa on 20a politseis töötanud ja see on bullshit. Mingeid koondamisi sellepärast, et liiga vähe trahve teevad, no cmon politseil pigem puudus inimestest. Pole mina kuulnud, et kedagi oleks koondatud.

 

lol siis on ilmselge miks sa 2 lehte tagasi kirjutasid seda paska politseisse suhtumise kohta


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuidas lamp, su isa politseinik, sind on kasvatatud politseid austama. Ise väitsid, et see ütleb inimese kohta nii mõndagi


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Manwithsaw keegi ei ole ju sinu kasutajanime üle nalja teinud. On konkreetselt eesti keeles 'mees saega'. Kõik kutsuvad sind samuti samamoodi, või siis saemeheks. Sinu rumal vaidlemine on juba nii populaarseks saanud, et sinust räägitakse teistes teamspeakides ja clan chattides juba igapäevaselt. Tõmba koomale ausalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas lamp, su isa politseinik, sind on kasvatatud politseid austama. Ise väitsid, et see ütleb inimese kohta nii mõndagi

 

Millest sa järeldad kuidas mind on kasvatatud? Ta ei ole mingi tavaline liikluspolitseinik kellest meil juttu oli. Lihtsalt mind vahel paneb imestama kuidas neid tehakse maha, ise teadmata midagi nende tööst. Kui sul kunagi tekib võimalus maailmas ringi reisida, siis mine vaata millised on politseinikud mujal maailmas ning selle all ei mõtle ma meie euroopa riike. Lahmida on alati tore.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa võtad sõnadest kinni ja siis väänad nii nagu endale kasulik.

Ega trahvidest ei olene nende palk, vaid mõni aasta tagasi kui see värk oli, et päevas on teatud kogus mille pidi täis saama, et töökoht säiliks. Siis koondati üle Eesti väga palju politseid/päästjaid, ning siis võeti tööle tagasi nagu kilplased. Praegu otsiti ka väga palju uusi töölisi, ega see ei tähenda, et kunagi pole koondamist olnud. Loe veidi rohkem, ning see, et kui Sinu Isaga pole seda olnud või Ta ei julge väita seda, siis ei tähenda, et üleüldiselt pole olnud.

Ning vastan ka ette ära, kus ma tean ? Kuna Rakvere politsei + Ida-eesti päästeamet on samas majas ja teatud ruumid ja asjad on ühised. Ning mul Isa oli päästeametis ca 17a, Ema on järelvalve inspektor ning kui mehed ise räägivad(Politseinikud), just need kes pahased selle peale olid, siis ma ei usuks, et see täitsa küla naiste teema on. See kas sina usud, see on sinu probleem, mina räägin seda mida mina tean. Elada nii, et kui pole ise näinud/kuulnud ja siis on kõik väär, see on ka vale. Sest vahel tuleks klapid avada ja vaadata kaugemale, eks ?

Lisaks veel sellegi üle, et isegi mina momendil ( Hommikul, unise peaga ), sain kiirelt googeldades infot, kus mõned aastad tagasi koondati päris palju politseist inimesi, ning sina pole kuulnud. Küsimus, kas elad maal kus on 10 inimest ja 1 politseinik selle küla peale ? Või tõesti ei loe uudiseid ?

Btw, lisaks siin veel ära, et see kogus mis koondati polnud paarkümmend inimest, ikka sadu inimesi läks. Ning see aeg oligi meestel käed/jalad tööd täis, et töökoht säilitada.

 

 

 

Jep, Ehk kasutaja Topelt on meil vana tuntud "meiser" kes ringi trollis ? :)

Ning kõige labasem viis on kasutajanime kallal nalja tegemine, sest mujalt pole enam kinni haarata, suu on nii tühi ja oskuseid nii vähe, siis võtame kasutajanime ja proovime sellega mingit JOKE teha, mida on eelnevalt 10 inimest proovinud aga täielikult feilinud.

 

jälle teed oma utoopilisi järeldusi :D :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Manwithsaw keegi ei ole ju sinu kasutajanime üle nalja teinud. On konkreetselt eesti keeles 'mees saega'. Kõik kutsuvad sind samuti samamoodi, või siis saemeheks. Sinu rumal vaidlemine on juba nii populaarseks saanud, et sinust räägitakse teistes teamspeakides ja clan chattides juba igapäevaselt. Tõmba koomale ausalt.

 

Rõõm kuulda kui ma nii tuntud olen, siis vist peab jätkama ? Või tõsiselt arvasid, et mind kotib mida mingid lambi jorrid räägivad minust Tsis või cc-s ? Ei koti. See ka, et ehk peaksid ise koomale tõmbama ? Sinust isegi räägitakse palju Teamspeakis + runescape cc. Mida me sellest järeldame ? Lambi vennast ei räägiks keegi, aga ju siis sa oled nii populaarne.

 

Muide, see on kõige naljakam, et mitmendat päeva käib siin vaidlemine, iga päev lisandub uus mees kes võtab sõna. Ühel õhtul üks lõpetab, järgmine kutsikas võtab järgmise päeval sõna, siis jälle õhtul lõpetab ja nii see ring käib. Naljakas, kõik proovivad suruda aga kellegil ei õnnestu. Aga vähemalt hea vaadata, et kutsikaid jätkub. :)

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida sitast näppida, läheb haisema veel, krt mehed kas ta pole veel ikka aru saanud


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida sitast näppida, läheb haisema veel, krt mehed kas ta pole veel ikka aru saanud

 

Üks kutsikas juures kes mõtles, et paneb sõrmed sita sisse ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rõõm kuulda kui ma nii tuntud olen, siis vist peab jätkama ? Või tõsiselt arvasid, et mind kotib mida mingid lambi jorrid räägivad minust Tsis või cc-s ? Ei koti. See ka, et ehk peaksid ise koomale tõmbama ? Sinust isegi räägitakse palju Teamspeakis + runescape cc. Mida me sellest järeldame ? Lambi vennast ei räägiks keegi, aga ju siis sa oled nii populaarne.

 

Muide, see on kõige naljakam, et mitmendat päeva käib siin vaidlemine, iga päev lisandub uus mees kes võtab sõna. Ühel õhtul üks lõpetab, järgmine kutsikas võtab järgmise päeval sõna, siis jälle õhtul lõpetab ja nii see ring käib. Naljakas, kõik proovivad suruda aga kellegil ei õnnestu. Aga vähemalt hea vaadata, et kutsikaid jätkub. :)

 

Ma võtan seda kui komplimenti, et minust räägitakse. Aga arvamus sinust inimestel on selline, et sa peaksid hullumajja tagasi minema. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma võtan seda kui komplimenti, et minust räägitakse. Aga arvamus sinust inimestel on selline, et sa peaksid hullumajja tagasi minema. :)

 

Jep, kui sinu jaoks on see "kompliment" mida sinust räägitakse siis hakkab sinust isegi kahju, et nii võõrad arusaamad on.

Kuidas ma saan kohta minna kus ma pole olnud ? Ning seda ütlevad lambi rsorid, kes istuvad Teamspeakis ja runescape clanchatis ? Tõsiselt, peaks huvitama, et kutsikad hauguvad ? Vastan sinu eest : Ei huvita ega ei hakkagi huvitama ja loodan, et järgmised tegelased ei tule siia sama teemat ajama, sest tõsiselt. Mind ei huvita ega ei hakkagi huvitama.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep, kui sinu jaoks on see "kompliment" mida sinust räägitakse siis hakkab sinust isegi kahju, et nii võõrad arusaamad on.

Kuidas ma saan kohta minna kus ma pole olnud ? Ning seda ütlevad lambi rsorid, kes istuvad Teamspeakis ja runescape clanchatis ? Tõsiselt, peaks huvitama, et kutsikad hauguvad ? Vastan sinu eest : Ei huvita ega ei hakkagi huvitama ja loodan, et järgmised tegelased ei tule siia sama teemat ajama, sest tõsiselt. Mind ei huvita ega ei hakkagi huvitama.

 

Järelikult huvitab ju kui sa ikka jätkad seda teemat :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Järelikult huvitab ju kui sa ikka jätkad seda teemat :D

 

Loe nüüd uuesti. Mind ei huvita lambi rsorid kes räägivad minust Teamspeakis või clanchatis, on veel midagi mida ei mõista või proovisid ära panna ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

a ma tõmbasin twd s7e1, hf to me.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sadas törts lörtsi


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.