Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
ah sa ole üldse kuss :D :D

 

No Svennikene, proovi nüüd kehtestada ennast :D


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

faktiks jääb see, et su IQ on vastav su haridusega, mis tõenäoliselt jääb põhikooli 8. klassi tasemele. Kas pole juba mitte ilmselge, et ainuke asi, mida sa siin suudad teha, on näidata kui ebaküpse sa oled? Tüüpiline lapse arvamus, et on pidevalt köiges parem kui teised ja vaja vöimalikult palju möliseda, et sellega "respekti" teenida. Ainuke asi, mida sa endale sellega kaela tömbad, on inimeste vähenev soov "suhelda" sinuga veidi intelligentsemal tasemel kui RS, milleks sa ilmselgelt suuteline pole.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
faktiks jääb see, et su IQ on vastav su haridusega, mis tõenäoliselt jääb põhikooli 8. klassi tasemele. Kas pole juba mitte ilmselge, et ainuke asi, mida sa siin suudad teha, on näidata kui ebaküpse sa oled? Tüüpiline lapse arvamus, et on pidevalt köiges parem kui teised ja vaja vöimalikult palju möliseda, et sellega "respekti" teenida. Ainuke asi, mida sa endale sellega kaela tömbad, on inimeste vähenev soov "suhelda" sinuga veidi intelligentsemal tasemel kui RS, milleks sa ilmselgelt suuteline pole.

 

 

Minust räägid :O ?


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minust räägid :O ?

 

Minust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
faktiks jääb see, et su IQ on vastav su haridusega, mis tõenäoliselt jääb põhikooli 8. klassi tasemele. Kas pole juba mitte ilmselge, et ainuke asi, mida sa siin suudad teha, on näidata kui ebaküpse sa oled? Tüüpiline lapse arvamus, et on pidevalt köiges parem kui teised ja vaja vöimalikult palju möliseda, et sellega "respekti" teenida. Ainuke asi, mida sa endale sellega kaela tömbad, on inimeste vähenev soov "suhelda" sinuga veidi intelligentsemal tasemel kui RS, milleks sa ilmselgelt suuteline pole.

 

Jep, kõige targem ja parem oled sina.

Muide, sina proovid oma jutuga olla kõige parem ja ilgelt legit vend, proovides paika panna ja respekti teenida. Kurb aga see ei õnnestu. Tõsiselt mind ei häiri jutt" alaa, sa teed ennast teiste ees maha, su IQ on väike, sinuga pole midagi rääkida", see lihtsalt näitab seda, et sul pole millegist muust kinni haarata, ning tuled lagedale tüüpilise jamaga, mida toodavad enamused, eks ?

 

No Svennikene, proovi nüüd kehtestada ennast :D

 

Ei saa, hardstyle poiss on tunduvalt üle.. :S


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lolz for days xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme jälle 4 päevaks metsa siis linnaluba ning uuesti metsa


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lel. Inimese kohta ütleb nii mõndagi see kuidas nad suhtuvad politseisse või tema puhul siis mentidesse. Maailma vaate viga vast.

 

See oli näide, mis ei ole 100%, ning mina suhtud Politseisse viisakalt, kuna ilma nendega me ei saaks hakkama ja nad on vajalikud, lihtsalt ma ei kannata neid kes nöögivad ja teenivad iga asjaga raha, ehk siis kaks erinevat asja. Muidugi kui rikutakse seadust, siis tuleb karistada aga iga pisema asja eest, siis on natukene jama. Mõned aastad tagasi sain trahvi, summa oli väike ( Paarkümmend eurot ), kuna tulin maalt kus oli meeletu udu, ning udukad olid peal. Aga enne kui linna sain, unustasin tuled maha võtta, vastu tuli politsei, keeras otsa ringi. Selgitasid olukorda, ütlesin, et vabandust, et rohkem ei juhtu ( Lihtsalt maal oli meeletu udu ), siis öeldi, et selge aga trahv tuleb ära. Samas kas see oli trahvi väärt ? Oma töötajad sõidavad autodega millel puudub kindlustus/ülevaatus ja samas sama asja eest väänavad teistele, irooniline vms ? Kui neil jääb kahe silma vahele, miks siis tavalisel inimesel ei tohi jääda ? Ning neid juhuseid pole 1, vaid väga palju, aga see selleks.

 

Btw, siin võib lisada, et tean kunagi juhust Rakvere politseijaoskonnas, kus hommikul anti käsud kätte, et palju peab päeva jooksul trahve tulema, ning sellel ajal olid meeletud koondamised Politseis, kui inimesed uudiseid loevad, siis paljud peaksid seda aega mäletama, mingi teema tuli isegi ajakirjanduses esile, et töötajad koguvad trahve, et tööd säilitada.

 

Aga, keegi see aasta Bfsi ka jälgib ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

W/E miks vaielda lambaga ja kiskuda end samale tasemele. Haara nüüd nendest sõnadest kinni ja hakka jälle seletama mu kohta mingiseid utoopilisi oletusi :)

 

Igatahes, mönus nädal tuleb olema, sattusin presidendi lossi ette valvesse, enamus ajast lebotamist.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
W/E miks vaielda lambaga ja kiskuda end samale tasemele. Haara nüüd nendest sõnadest kinni ja hakka jälle seletama mu kohta mingiseid utoopilisi oletusi :)

 

Igatahes, mönus nädal tuleb olema, sattusin presidendi lossi ette valvesse, enamus ajast lebotamist.

 

See, et sa oled juba momendil minuga ehk siis nn lambaga vaielnud, näitab, et sa oled lammas. Utoopilisi seletusi ja järeldusi teed sina, või ei olnud nii ? Sina oletasid minu jutu põhjal milline ma olen vms ? Mida rohkem sa kaasa tuled sellega, seda lambana näitad sa ennast, muud midagi. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea vaadata kuidas vabateema on jälle aktiivne


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Terve hunnik ja tundub, et lõpp ongi käes. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Varjatud ninja naljad.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Liigagi kontekstis (YY) :Dd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jama et 4 tähte peab siia panema et postitada, saaks neid K'e loopida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

noo üliii normaalne äää tõmbasin Mad Maxi peale normaalsed liikumised naaa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See oli näide, mis ei ole 100%, ning mina suhtud Politseisse viisakalt, kuna ilma nendega me ei saaks hakkama ja nad on vajalikud, lihtsalt ma ei kannata neid kes nöögivad ja teenivad iga asjaga raha, ehk siis kaks erinevat asja. Muidugi kui rikutakse seadust, siis tuleb karistada aga iga pisema asja eest, siis on natukene jama. Mõned aastad tagasi sain trahvi, summa oli väike ( Paarkümmend eurot ), kuna tulin maalt kus oli meeletu udu, ning udukad olid peal. Aga enne kui linna sain, unustasin tuled maha võtta, vastu tuli politsei, keeras otsa ringi. Selgitasid olukorda, ütlesin, et vabandust, et rohkem ei juhtu ( Lihtsalt maal oli meeletu udu ), siis öeldi, et selge aga trahv tuleb ära. Samas kas see oli trahvi väärt ? Oma töötajad sõidavad autodega millel puudub kindlustus/ülevaatus ja samas sama asja eest väänavad teistele, irooniline vms ? Kui neil jääb kahe silma vahele, miks siis tavalisel inimesel ei tohi jääda ? Ning neid juhuseid pole 1, vaid väga palju, aga see selleks.

 

Btw, siin võib lisada, et tean kunagi juhust Rakvere politseijaoskonnas, kus hommikul anti käsud kätte, et palju peab päeva jooksul trahve tulema, ning sellel ajal olid meeletud koondamised Politseis, kui inimesed uudiseid loevad, siis paljud peaksid seda aega mäletama, mingi teema tuli isegi ajakirjanduses esile, et töötajad koguvad trahve, et tööd säilitada.

 

Aga, keegi see aasta Bfsi ka jälgib ?

 

Mis mõttes teenivad iga asjaga raha? Ega ta palk ei olene sellest kui palju trahve teeb. See on mingi küla jutt, et peab kindla arvu trahve täis tegema päevas, no ei ole sellist asja. :D

Omal isa on 20a politseis töötanud ja see on bullshit. Mingeid koondamisi sellepärast, et liiga vähe trahve teevad, no cmon politseil pigem puudus inimestest. Pole mina kuulnud, et kedagi oleks koondatud.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis mõttes teenivad iga asjaga raha? Ega ta palk ei olene sellest kui palju trahve teeb. See on mingi küla jutt, et peab kindla arvu trahve täis tegema päevas, no ei ole sellist asja. :D

Omal isa on 20a politseis töötanud ja see on bullshit. Mingeid koondamisi sellepärast, et liiga vähe trahve teevad, no cmon politseil pigem puudus inimestest. Pole mina kuulnud, et kedagi oleks koondatud.

 

Sa võtad sõnadest kinni ja siis väänad nii nagu endale kasulik.

Ega trahvidest ei olene nende palk, vaid mõni aasta tagasi kui see värk oli, et päevas on teatud kogus mille pidi täis saama, et töökoht säiliks. Siis koondati üle Eesti väga palju politseid/päästjaid, ning siis võeti tööle tagasi nagu kilplased. Praegu otsiti ka väga palju uusi töölisi, ega see ei tähenda, et kunagi pole koondamist olnud. Loe veidi rohkem, ning see, et kui Sinu Isaga pole seda olnud või Ta ei julge väita seda, siis ei tähenda, et üleüldiselt pole olnud.

Ning vastan ka ette ära, kus ma tean ? Kuna Rakvere politsei + Ida-eesti päästeamet on samas majas ja teatud ruumid ja asjad on ühised. Ning mul Isa oli päästeametis ca 17a, Ema on järelvalve inspektor ning kui mehed ise räägivad(Politseinikud), just need kes pahased selle peale olid, siis ma ei usuks, et see täitsa küla naiste teema on. See kas sina usud, see on sinu probleem, mina räägin seda mida mina tean. Elada nii, et kui pole ise näinud/kuulnud ja siis on kõik väär, see on ka vale. Sest vahel tuleks klapid avada ja vaadata kaugemale, eks ?

Lisaks veel sellegi üle, et isegi mina momendil ( Hommikul, unise peaga ), sain kiirelt googeldades infot, kus mõned aastad tagasi koondati päris palju politseist inimesi, ning sina pole kuulnud. Küsimus, kas elad maal kus on 10 inimest ja 1 politseinik selle küla peale ? Või tõesti ei loe uudiseid ?

Btw, lisaks siin veel ära, et see kogus mis koondati polnud paarkümmend inimest, ikka sadu inimesi läks. Ning see aeg oligi meestel käed/jalad tööd täis, et töökoht säilitada.

 

kõige selle nalja peale tundus korraks, et meiser on siin foorumis tagasi, o wait meil MEES SAEGA ju.

 

Jep, Ehk kasutaja Topelt on meil vana tuntud "meiser" kes ringi trollis ? :)

Ning kõige labasem viis on kasutajanime kallal nalja tegemine, sest mujalt pole enam kinni haarata, suu on nii tühi ja oskuseid nii vähe, siis võtame kasutajanime ja proovime sellega mingit JOKE teha, mida on eelnevalt 10 inimest proovinud aga täielikult feilinud.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.