Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

oehhh :X

 

foookin niceee, kuu lõpuni vaba töölt... time to nolife smth??

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul on targematki teha kui 24/7 mingi suvaka tondiga vaielda.

 

Suvakas tont ? Braian Kärt, vaataks ehk ennast, siis tuleks kellegile ütlema, "Kes on suvaline tont".

Õnne ka sulle, Braian. Said lõpuks meheks või oled ikka poisikene ?

lükake sellele mati kroonile ban peale. Probleem probleemi otsa temaga.

 

 

Palju toredaid sõpru, siis on hea laksata, saad veidiks ajaks bänni, ning varsti jälle unbanned:D

 

 

EDIT: Mingi päev uurisin, aga proovin uuesti. Oskab keegi öelda milles viga kui telefoni klaviatuuril kaob space ära ? Eesti klaviatuuril pole, inglise omal on. Millest tingitud ? Samamoodi telefoninumbrid kaovad ära, mõni päev pole ühtegi, samas teisel päeval olemas. Telefon paar kuud vana, pole vett ega niiskust saanud. Telefoniks CAT S40. Ehk on kellegil sama jama olnud ?

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitage häid mänge arvutile mida mängida(midagi strateegilist vms)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soovitage häid mänge arvutile mida mängida(midagi strateegilist vms)

 

Civilization V, VI.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

veel midagi ehk?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Manwithsaw tõmba oma oks koomale, reaalselt sa näitad end hetkel kui 13aastane puberteediikka jõudnud lapsuke, kellel tuli häälemurre ja nüüd võimalikult palju spotlightis olla ja karjuda ja tõmmelda, et su häälele tähelepanu pöörataks. Võta tuure maha veidi, mark lugeda juba.

 

ja btw, enne kui midagi eeldama hakkad, siis pole seotud ühegagi neist isikutest, kellega vaidled, lihtsalt ei jaksa lugeda seda pidevat kräunumist.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida rohkem hõõrute talle seda nina alla seda rohkem hakkab seda paska tootma ja mölisema siin, pigem tasub lihtsalt maha vaikida(targem annab järel lihtsalt) ;)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Manwithsaw tõmba oma oks koomale, reaalselt sa näitad end hetkel kui 13aastane puberteediikka jõudnud lapsuke, kellel tuli häälemurre ja nüüd võimalikult palju spotlightis olla ja karjuda ja tõmmelda, et su häälele tähelepanu pöörataks. Võta tuure maha veidi, mark lugeda juba.

 

ja btw, enne kui midagi eeldama hakkad, siis pole seotud ühegagi neist isikutest, kellega vaidled, lihtsalt ei jaksa lugeda seda pidevat kräunumist.

 

Sinu suure papa jutt tundub veel rohkem 13a oma kui minu oma, ning arvad, et mind kotib, et sina ei jaksa ? Täpselt, ei koti nii, et haugu palju tahad kutsikas.

 

Btw Kris, ehk sa peaksid ise siit ära kaduma ? Vana tuntud scämmer.

http://www.vahvel.net/archive/index.php/t-102219.html

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ärikeeld või ban peale sellele Matile, müüb praegu ka 2te kasutajat, nkn saavad scammi mingiaeg


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu suure papa jutt tundub veel rohkem 13a oma kui minu oma, ning arvad, et mind kotib, et sina ei jaksa ? Täpselt, ei koti nii, et haugu palju tahad kutsikas.

 

Btw Kris, ehk sa peaksid ise siit ära kaduma ? Vana tuntud scämmer.

http://www.vahvel.net/archive/index.php/t-102219.html

sul on tõesti mingi probleem lol


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sul on tõesti mingi probleem lol

 

Ning kõige targem ehk ütleb, milline probleem täpsemalt ? Foorumis või mõnes mängus admini/moderaatoriga vaidlemine on nagu mendiga, kui midagi muud öelda pole, tuleb lõpuks trahv/bänn. Kuid see selleks


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ning kõige targem ehk ütleb, milline probleem täpsemalt ? Foorumis või mõnes mängus admini/moderaatoriga vaidlemine on nagu mendiga, kui midagi muud öelda pole, tuleb lõpuks trahv/bänn. Kuid see selleks

 

rohkem nagu paraolümpia, milles esimeseks tahad tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rohkem nagu paraolümpia, milles esimeseks tahad tulla.

 

Tõsiselt ? Ma võin selle koha sinule loovutada, ära muretse. Lihtsalt kuhu ma oma jutuga jõuda tahtsin oli see, et foorumis/mängus admini/moderaatoriga vaidlemine on sihukene, et kui neil enam midagi öelda pole, kasutavad oma õigusi ja lükkavad lambi põhjusel bänni, ehk nagu ment. Isegi kui tal õigus pole, kuid tahab nussida, leiab põhjuse.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ning kõige targem ehk ütleb, milline probleem täpsemalt ? Foorumis või mõnes mängus admini/moderaatoriga vaidlemine on nagu mendiga, kui midagi muud öelda pole, tuleb lõpuks trahv/bänn. Kuid see selleks
lampi hakkad teisi stalkima facebookis, et teda maha teha kuna muud moodi hakkama ei saa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lampi hakkad teisi stalkima facebookis, et teda maha teha kuna muud moodi hakkama ei saa?

 

Nop, lihtsalt mulle meeldib vaadata mis inimestega tegu, milles probleem ? Häirib see sind ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei häiri, lihtsalt imelik hakkas

 

Imelik, miks ? Rohkem tundub, et tahtsid ka sõna sekka öelda ja veidi joke teha, kuid see selleks. Sa ei uuri kunagi tausta kellega tehingut teed või kui huvitab mingi inimene ? Ning kui mõni fatboy tuleb ütlema, "lambi tolgus", siis peaks enda sõnade eest vastutama, või ei peaks ? Sellepärast uurisin mõne minuti, et kellega tegu, milles probleem ? Sa ei uuriks ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Imelik, miks ? Rohkem tundub, et tahtsid ka sõna sekka öelda ja veidi joke teha, kuid see selleks. Sa ei uuri kunagi tausta kellega tehingut teed või kui huvitab mingi inimene ? Ning kui mõni fatboy tuleb ütlema, "lambi tolgus", siis peaks enda sõnade eest vastutama, või ei peaks ? Sellepärast uurisin mõne minuti, et kellega tegu, milles probleem ? Sa ei uuriks ?

Hullem kui mõni naine kui tal on päevad nagu tõsiselt sa vait ei oska olla?

Ja mis puutub menti siis ment ei tee kunagi ilma põhjuseta trahvi aga ilmselgelt ei jõua sulle see kohale pubekas


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.