Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

nahh :D vice versa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eh eks tegemist püramiidskeemiga põhimõtteliselt ikkagi. Leian, et kui korra-kaks käid seal, võid tõesti hea kogemuse saada, aga ilusa jutu vennad suudavad tavaliselt su sinna piisavalt sisse tõmmata, et hakkadki ise ka sellist iba ajama.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

See raamatute müük on tõesti väga imelik business, tomib täpselt nagu püramiidiskeem.

 

Ma ise arvan, et tegu legitiimsel viisil püsti pandud püramiidiskeemiga.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

arvake edasi siis :D aga Tõnis, kui sul endal pole aega, tahtmist või huvi, et infotunnilegi minna, kus selgitakse kuidas tegelt asjad käivad ja milline on kuulujuttude ja reaalsuse vahe, siis pole sind mõtet kuulata, sest sa oled üks lüli, kes viib naiste/meeste saunajuttu telefonimänguna edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan ka, et kui infotunnis ära käid siis see maailm kohe avaneb. Ega ometi infotunnis ei räägitaks seda mida recruitil vaja kuulda on.

Riks oled ise siis käinud müümas ka või oled minemas?

 

Mina tean tuua kahte näidet oma tuttavatelt.

Esimene käis, pigem tagasihoidlik neiu ja tema ei jäänud isegi kasumisse, sest lennupiletid, viisa, söök/jook, elamine tuli kallim kui müük kokku. Oli nädalaid kus ei müünudki midagi. Eks see oleneb inimesest. Tema siis minu silmis pääses ajupesust.

 

Teine on vähe parem näide. Naise sõbranna käis seal, temal läks vähe paremini, kokku jäi plussi umbes 1k. Kui sõbrants Eestisse jõudis siis näiteks ütles ta, et ei vaataks ühtegi meest kes ei ole raamatuid seal müümas käinud, sest nad ei oleks vaimselt sama arenenud kui tema jne. Nüüd ta on ka see recruiter ja helistab kõigile ja kutsub müüma. Kui ise ei taha siis küsib su tuttavate telefoninumbreid jnejne. Ei ole päris õige asi.

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Helistab kõigile", ainus keda kutsutakse on Tudengid. Suvalisi vasjasid ja Martineid tänavapealt ei kutsuta. Ja suur hulk tudengeid sellest võinalusest ei tea ning võtavad seda kui suvist katsumust ja challangit iseendale.

 

Aga noh jah, arvake mis te arvate. Kuulamas pole käinud aga jubedalt ikka spekuleerite :) räägite ainult negatiivsest, kuid programmi positiivsete külgedega pole vist keegi väga kursis. Rohkem ma sellel teemal sõna ei võta, mõttetu nõiaring, mis ei vii mitte kusagile.

 

Peace


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Helistab kõigile", ainus keda kutsutakse on Tudengid. Suvalisi vasjasid ja Martineid tänavapealt ei kutsuta. Ja suur hulk tudengeid sellest võinalusest ei tea ning võtavad seda kui suvist katsumust ja challangit iseendale.

 

Aga noh jah, arvake mis te arvate. Kuulamas pole käinud aga jubedalt ikka spekuleerite :) räägite ainult negatiivsest, kuid programmi positiivsete külgedega pole vist keegi väga kursis. Rohkem ma sellel teemal sõna ei võta, mõttetu nõiaring, mis ei vii mitte kusagile.

 

Peace

 

Olen käinud kuulamas ja endiselt samal arvamusel. Aetakse tüüpilist recruitimise juttu ja enne minema ei lasta, kui oled 10 numbrit paberile pannud. Ilusti sõnastatud ja suure mulli ajamine, nagu püramiidile omane.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Helistab kõigile", ainus keda kutsutakse on Tudengid. Suvalisi vasjasid ja Martineid tänavapealt ei kutsuta. Ja suur hulk tudengeid sellest võinalusest ei tea ning võtavad seda kui suvist katsumust ja challangit iseendale.

 

Aga noh jah, arvake mis te arvate. Kuulamas pole käinud aga jubedalt ikka spekuleerite :) räägite ainult negatiivsest, kuid programmi positiivsete külgedega pole vist keegi väga kursis. Rohkem ma sellel teemal sõna ei võta, mõttetu nõiaring, mis ei vii mitte kusagile.

 

Peace

 

Kõigi all ma mõtlesingi kõiki noori, minu isa numbrit ta tõesti ei tahtnud.

Minu teada pole ju sina ka tegelikult veel käinud seal, järelikult spekuleerid ka ikkagi, et see ei ole negatiivne kogemus. Eks poole aasta pärast oleme targemad, mõnele seal kindlasti meeldib jah.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

õnneks siin ei saja.

 

/////EDIT2. NEVER MIND, nüüd hakkas siin ka sadama ... (3 minutit hiljem kui postitasin) :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
arvake edasi siis :D aga Tõnis, kui sul endal pole aega, tahtmist või huvi, et infotunnilegi minna, kus selgitakse kuidas tegelt asjad käivad ja milline on kuulujuttude ja reaalsuse vahe, siis pole sind mõtet kuulata, sest sa oled üks lüli, kes viib naiste/meeste saunajuttu telefonimänguna edasi.

 

igal ühel oma arvamus. mulle tundub täpselt nagu legitiimiselt püsti pandud püramiidiskeem.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
teate, et kui sa n.ö saad ühe inimese sinna punti saadetud, (raamatuid müüma) saad 50 euri näopealt :D not bad ju, aga minuarust pidi see müüja olema üliõpilane vms.

 

Üliõpilasena lihtsam USAsse saada.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris karm tegelikult, vaadates seda sellest küljest, a mis oleks juhtunud kui kaasreisija oleks kukkunud täpselt auto ratta alla? http://krimi24.ee/krimi24-fotod-ja-video-politsei-oli-sunnitud-tallinnas-kiirust-uletava-mootorratturi-teelt-valja-rammima/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Päris karm tegelikult, vaadates seda sellest küljest, a mis oleks juhtunud kui kaasreisija oleks kukkunud täpselt auto ratta alla? http://krimi24.ee/krimi24-fotod-ja-video-politsei-oli-sunnitud-tallinnas-kiirust-uletava-mootorratturi-teelt-valja-rammima/

 

Igast asju oleks võinud olla, näiteks oleks võinud too mootorrattur kellelegi sisse sõita ja vigastada/tappa nii ennast kui ka teisi.

 

Mootorrataste peatamine rammimise teel on alati olnud suur murekoht politsei jaoks, väga palju asju võib väga kiirelt valesti minna.

USA's oleks muidugi kohe juhti või kummi lastud, aga kahjuks Eestis nii julmalt asju läbi ei viida.

 

Nii palju kui videos näha, siis paremat kohta mootorratta rammimiseks ei olnud, ringristmiku juurde jõudes olid kiirused tunduvalt väiksemad kui mujal ja ringteel ühtegi teist sõidukit ei olnud.

Aga ma pakun, et kui kumbki oleks politsei auto alla jäänud ja vigastada saanud või isegi hukkunud, siis oleks süüdi olnud ikkagist mootorratta juht. Tema ületas kiirust, ei peatunud märguande peale + üldjuhul võtab sõiduki pidama saamine pikema distantsi kui mootorratta pidama saamine ehk oleks mängitud selle peale asi, et sõiduk sõitis kogemata tagant otsa, sest ei suutnud pidama jääda nii kiirelt.

 

Kindlasti oleks kõva pasarahe politsei suunas teele läinud, kui keegi oleks tõsiselt vigastada või surma saanud, aga õnneks midagi nii hullu ei juhtunud.

Nagu kommentaariumis näha, siis pooled on nõus sellise tegutsemisega aga ülejäänud pooled pole.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lel, lugesin neid kommentaare seal ja pidin naerust püksi tegema. Siis hakkasin nimesid vaatama ja Revo Pehlak ka platsis õigustamas. Siis sai mulle kõik selgeks.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.