Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin
subarik sai oma pisikese tagasi, hoidke alt! Müüs lausa korteri maha selle nimel.

 

mv ... miks ta IKKA veel liiklusesse tagasi lastakse???

 

ta ju üle 20 korra avarii põhjustanud. sellise numbri järel peaks iga väiksem registreeritud avarii olema järjekordne ARK teooria + sõidueksam.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei kujuta ette palju see tädi kindlustust maksab:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Viimase nelja ja poole aasta jooksul on Valentina süül toimunud koguni 20 kindlustusjuhtumit, mistõttu on tema kindlustusmakse 1600 eurot aastas.

 

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/pealtnagija-eesti-koige-ohtlikum-liikleja-on-lasnamael-elav-pensionar?id=77722304


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

parem parem kaitseväes on parem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Viimase nelja ja poole aasta jooksul on Valentina süül toimunud koguni 20 kindlustusjuhtumit, mistõttu on tema kindlustusmakse 1600 eurot aastas.

 

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/pealtnagija-eesti-koige-ohtlikum-liikleja-on-lasnamael-elav-pensionar?id=77722304

 

Polegi nii hull kui arvasin:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No aga kui olekski nt olnud tugevam kott ja löönud kaela kanti ja midagi juhtunud


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Today is the day, fuck you and have nice day !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No aga kui olekski nt olnud tugevam kott ja löönud kaela kanti ja midagi juhtunud

tal siiski õigus mina menti ta peale, kuna see asi siiski on füüsiline vigastamine, sellel naisel polnud põhjust lüüa ja enesekaitset ei olnud seal kah. imo paras sellele vennale, mõistus pole oma teha ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
tal siiski õigus mina menti ta peale, kuna see asi siiski on füüsiline vigastamine, sellel naisel polnud põhjust lüüa ja enesekaitset ei olnud seal kah. imo paras sellele vennale, mõistus pole oma teha ikka.

 

????? ma ei viitsi videot uuesti vaadata, aga kas ta mitte ei sõitnud jalakäija teele lõpus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
6978747

keegi teab kellele see number kuuluda võib ? kaks korda viimase kahe nädala jooksul helistanud mulle, aga alati tegemist olnud :/

 

kristjan194l sama number

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

tra ma ei saa aru, alati mingi xxx turvameetmed seal kus terrorirünnak just toimus, imo on see linn siis üks turvalisemaid peale rünnakut, sest cmon ei rünnata kaks korda lühikese aja jooksul seda ju. Va see france teema aga no rootsi oli korra ja nüüd kõik korras ju, ma arvan et inglismaal ka niipea enam ei tule

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra ma ei saa aru, alati mingi xxx turvameetmed seal kus terrorirünnak just toimus, imo on see linn siis üks turvalisemaid peale rünnakut, sest cmon ei rünnata kaks korda lühikese aja jooksul seda ju. Va see france teema aga no rootsi oli korra ja nüüd kõik korras ju, ma arvan et inglismaal ka niipea enam ei tule

 

Üks turvalisemaid kohti küll, aga just need läbiotsimised ajavad ka teised seal linnas elavad terroristid närvi ja stressi, mille tõttu on väga võimalik uus rünnak kohe otsa, sest terroristid kardavad, et nad saadakse enne kätte kui nad korraldada jõuavad midagi. Ja see ei kehti ainult selle rünnaku paiga kohta vaid üle maailma.

Nii küll asjale läheneda ei saa, et samasse kohta uut rünnakut nkn ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.