Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Vähemalt said head klapid :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Lõpuks sai osta arvuti https://www.klick.ee/lenovo-legion-y520-i5-8gb-1000gb-gtx1050

Kahju panna palka arvuti peale aga mis teha kui vaja.

 

mul siuke LENOVO Y700-15ISK.

1 TB HD ja 256 GB SSD.

15.6 tolline ekraan.

16GB RAM.

Intel i5-6300HQ @ 2.30GHz, 4 cores.

 

Hind oli ka sinna 850 kanti.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vähemalt said head klapid :D

 

Õnneks omal klapid olemas aga hea kui saab tagavaraks, sest kuna ei või teada kuna katki lähevad :D

 

mul siuke LENOVO Y700-15ISK.

1 TB HD ja 256 GB SSD.

15.6 tolline ekraan.

16GB RAM.

Intel i5-6300HQ @ 2.30GHz, 4 cores.

 

Hind oli ka sinna 850 kanti.

 

Hea arvuti samuti, kuigi pettunud et suurema ram-iga polnud. Ja i7 prosega. Aga hetke seisuga võib rahule jääda

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Õnneks omal klapid olemas aga hea kui saab tagavaraks, sest kuna ei või teada kuna katki lähevad :D

 

Hea arvuti samuti, kuigi pettunud et suurema ram-iga polnud. Ja i7 prosega. Aga hetke seisuga võib rahule jääda

 

mulle endale täitsa piisab ja meeldib, peale League of Legendsi nagunii midagi ei mängi ja selle jooksutab ilusti ära(YY)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sama, mul endal ka norm läppar ja aind pelan LoLi :D ok rsi ka veits

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

a mul T460p, maksis veidi rohkem

14.4"

256GB SSD

Intel i7-6700HQ 4c/8t

24GB DDR4 RAM

GeForce 940MX

 

virtualiseerimiseks enamasti, kuid hakkab vaikselt speccidest väheks jääma.

selle aasta mudelit ei raatsi osta seega ootan T480p seeriat, tahaks m.2 ssd peale saada + ram-i veidi upgradeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kus ma windows 7-l amd settingud leian


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
-.-.

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
keegi rakveres ARKi sõitu teinud ka? muutsin tallinna pealt just rakvere omale.

 

mina tegin. born n raised in rakvere.

polnud midagi rasket. Lihtsalt sõidad ja naudid teed. Ümber reastumisi vähe, vähemalt selliseid pole nagu Tallinnas ning üldine linna plaan on väga lihtne.

kui märke oskad lugeda ning parkida ka, siis on lausa köki-möki.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina tegin. born n raised in rakvere.

polnud midagi rasket. Lihtsalt sõidad ja naudid teed. Ümber reastumisi vähe, vähemalt selliseid pole nagu Tallinnas ning üldine linna plaan on väga lihtne.

kui märke oskad lugeda ning parkida ka, siis on lausa köki-möki.

 

Selge, eks tuleb enne uurida ja vaadata ehk saab mõne tunni seal teha. Usun ka, et kergem ja vähem närvesöövam tegevus kui Tallinnas neid teha :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selge, eks tuleb enne uurida ja vaadata ehk saab mõne tunni seal teha. Usun ka, et kergem ja vähem närvesöövam tegevus kui Tallinnas neid teha :D

 

Eks Tallinnas ka joppamise asi, ise tegin esimese korraga ära, lihtne eksam oli ka muidugi. Linnast välja Pärnu poole, et saaks natukene maanteed ja siis tagasi Mustamäele. Paar ringteed ja üks tagurdamismanööver. Ainuke viga oli Tähetornist mäest alla tulles väike kiiruse ületamine.

Pigem tundub võõras linnas keerulisem teha, kui tänavaid ei tunne. Samas nagu Genius ütles, et ümberreastumisi vähe ja mingeid erilisi tillitamise kohti pole, siis ei tohiks muret olla :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks Tallinnas ka joppamise asi, ise tegin esimese korraga ära, lihtne eksam oli ka muidugi. Linnast välja Pärnu poole, et saaks natukene maanteed ja siis tagasi Mustamäele. Paar ringteed ja üks tagurdamismanööver. Ainuke viga oli Tähetornist mäest alla tulles väike kiiruse ületamine.

Pigem tundub võõras linnas keerulisem teha, kui tänavaid ei tunne. Samas nagu Genius ütles, et ümberreastumisi vähe ja mingeid erilisi tillitamise kohti pole, siis ei tohiks muret olla :D

 

 

Ega ma tallinna liiklusega ka väga kursis pole :D linnast väljas pmst suurema osa elust elanud ning bussi/marsaga saab alati kenasti punktist A punkti B. :D tallinnas, kui tahta, on neid tillitamiskohti ikka paris palju imo.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis moodi saab hotkeysi aktiveerida klaviatuuril või siis neid klahve põlema? Bios vaatasin aga ei leidnud seda, et kuskilt saab aktiveerida

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega ma tallinna liiklusega ka väga kursis pole :D linnast väljas pmst suurema osa elust elanud ning bussi/marsaga saab alati kenasti punktist A punkti B. :D tallinnas, kui tahta, on neid tillitamiskohti ikka paris palju imo.

 

Jep eks neid ikka on


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi rakveres ARKi sõitu teinud ka? muutsin tallinna pealt just rakvere omale.

 

 

Tegin Rakvere ARKis sõidu. Lihtne, midagi keerulist pole. Kuid muidugi eks kui eluaeg siin elanud siis on teatud eelised. :)

Paljud Rakvere omad käivad jõgeval ka tegemas - väites, et seal on lihtne. Kuid kui aus olla - sõita oskad ja reegleid tead siis saad suht igalpool läbi, kui just keegi nöökima ei hakka.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma ei saagi aru kas see on pohmakas, depressioon või armuvalu? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega ma tallinna liiklusega ka väga kursis pole :D linnast väljas pmst suurema osa elust elanud ning bussi/marsaga saab alati kenasti punktist A punkti B. :D tallinnas, kui tahta, on neid tillitamiskohti ikka paris palju imo.

Ise tegin 5a tagasi Rakveres. Seal üles kasvanud siis tõesti polnud midagi rasket. Tallinna elama kolides oli ikka tükk tegemist harjuda nende pidevate reastumiste ja peeglite jälgimisega. Eksamineerija tahtis mind Rakveres ikka tillitada ja saatis mu kuhugile kõrvalisele kruusateele ja et tagasi saada peateele asfaldile selleks pidin julma kallaku peal "anna teed" märgi all seisma, tüüp lootis et sureb välja vist. Väike parkimine Lilleoru poe parklas, natuke maanteed ja panime tagasi ARK-i. Mäletan, et eksam kestis sitaks vähem ajast mis pidin sõitma. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise tegin 5a tagasi Rakveres. Seal üles kasvanud siis tõesti polnud midagi rasket. Tallinna elama kolides oli ikka tükk tegemist harjuda nende pidevate reastumiste ja peeglite jälgimisega. Eksamineerija tahtis mind Rakveres ikka tillitada ja saatis mu kuhugile kõrvalisele kruusateele ja et tagasi saada peateele asfaldile selleks pidin julma kallaku peal "anna teed" märgi all seisma, tüüp lootis et sureb välja vist. Väike parkimine Lilleoru poe parklas, natuke maanteed ja panime tagasi ARK-i. Mäletan, et eksam kestis sitaks vähem ajast mis pidin sõitma. :D

 

Mul oli sama. Eksam kestis 15min vähem kui pidid. Tegime paar asja läbi - parkimised, kallaku pealt minek ja siis oligi kõik. Mul oli veel tollel päeval 40,2 palavik, jube halb tunne oli aga vähemalt tehtud sai :D

Muide, Rakveres on üks koht veel millega trikitavad - ARKi parkla läheb kaks teed, 15m vahega. Ta võib öelda, et keera nüüd ARK hoovile ja sa automaatselt keerad paremale ja ei pane tähele, et üleval on telliskivi ees. See on koht kus väga paljud läbi kukuvad.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.