Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Rääkides arvutitest, just vaatasin enda vana arvuti numbreid.

 

Mul on algselt töö, nüüdseks pensionil personal arvuti MSI GE72 2QC apache, mis ostsin 28ndal juunil aastal 2015, seega hetkel vanust 2 aastat ja pea 4 kuud.

 

Huvipärast vaatasin, kaua arvutil juba online aega on:

 

Hetkel järjest sees olnud

1msi.png

 

Üleüldse online:

2msi.png

See teeb 410.4583 päeva.

 

Hetkel, nagu näha, pole koormuse all, aga kui tegelen asjadega/tööga, siis cpu 50%-65% alati ning mälust läinud 80%. Panin selle vanakese pensionile 2 kuud tagasi, sest facebook bannis mu mac adre ...Seega korralik tööloom!

 

Peale aku suremise pole ühtegi probleemi olnud.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahjuks laenata pole, mängin ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ops lõpuks lumi maas ja saab külksi lasta. :lol::love:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huvitav on vaadata kuidas bemmi rontide hinnad järsult tõusid kui lumi maha tuli. Ning üleüldse tagaveoliste hinnad :lol::lol:


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paras huumor oli hommikul tööle sõita :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

vist hakkas lund sadama :D

 

ma panin õnneks juba eelmine nädalavahetus talevakad alla, phew

 

täna ja homme ei tasu väga liiklusesse ronida, kujutan ette et enamustel pole veel naelkumme/lamelle alla pandud ning kui kusagil äkitsemalt vaja pidurdada, siis pannakse tagant kohe sisse (N)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hei, it's that time of a year again...

http://forgamers.ee/FG-AMD-1-Komplekt-1

 

Please advise kas selle ülemise PC võimekuse ja hinnasuhe on paigas? Kuna ma ainult LoL'i mängin, siis midagi väga võimsat pole vaja. Streamida võiks vahest saada tho, seega mis streamimise jaoks oluliseim on?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vist hakkas lund sadama :D

 

ma panin õnneks juba eelmine nädalavahetus talevakad alla, phew

 

täna ja homme ei tasu väga liiklusesse ronida, kujutan ette et enamustel pole veel naelkumme/lamelle alla pandud ning kui kusagil äkitsemalt vaja pidurdada, siis pannakse tagant kohe sisse (N)

Eile jõudsin tartust täpselt nii koju, et maja ees sai auto ära pargitud ja vaikselt hakkas lund sadama, suvekad all veel. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks me elame aafrikas kus sajandis korra sajab lund ja inimesed on koheselt paanikas ja hakkavad rehve vahetama.

Ise teen nii, et kui talverehvid on lubatud - panen sellised pool pidused talvekad alla ( kui lund pole ) ning kui näed, et õige talv käes siis ostan uued alla. See on sellepärast, et eelmistel aastastel oli nii, panid uued rehvid alla ja kui õige lumi maha tuli siis selleks ajaks olid pooled naelad väljas - Kuna nädalas sõidan keskmiselt 1500-2500km ja kui kuu aega sõidan palja asfaldi peal siis see rehvidele hea ei ole.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hei, it's that time of a year again...

http://forgamers.ee/FG-AMD-1-Komplekt-1

 

Please advise kas selle ülemise PC võimekuse ja hinnasuhe on paigas? Kuna ma ainult LoL'i mängin, siis midagi väga võimsat pole vaja. Streamida võiks vahest saada tho, seega mis streamimise jaoks oluliseim on?

prose 55eur

videokaart 160eur.

emaplaati ca 37-47eur

ram 67eur

hdd 40eur

normi toiteka saab ka 40euriga.

kast 20-40eur mingi normaalne juba.

kokku: 439eur

ma suht kindel, et see monitor ei maksa 239 eur :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks me elame aafrikas kus sajandis korra sajab lund ja inimesed on koheselt paanikas ja hakkavad rehve vahetama.

Ise teen nii, et kui talverehvid on lubatud - panen sellised pool pidused talvekad alla ( kui lund pole ) ning kui näed, et õige talv käes siis ostan uued alla. See on sellepärast, et eelmistel aastastel oli nii, panid uued rehvid alla ja kui õige lumi maha tuli siis selleks ajaks olid pooled naelad väljas - Kuna nädalas sõidan keskmiselt 1500-2500km ja kui kuu aega sõidan palja asfaldi peal siis see rehvidele hea ei ole.

 

Oi blin korralik läbisõit... Ise mõtlesin, et linnas teed puhtad ja Tallinnast kaugemale pole vaja veel ronida, panin järgmiseks neljapäevaks rehvivahetuse aja. Oleks ikka võinud varem ära vahetada, samas homseks ilmselt lumi läinud jälle.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi polegi otseselt selles, et ootamatult tuleks, vaid naelrehve pole mõtet alla kohe toppida. Siis hea kuu aega saab asfalti peal sõita ja ei mõju neile hästi. Muidugi kui võimalust on hoida nii palju erinevaid rehve, et vahetad 2 korda, siis miks ka mitte. Minul Tallinnas korteris seda võimalust ei ole ja ega tudengina ka sellist raha pole.

 

Õnneks oli vaja alles kell 16 liikuma minna ja selleks ajaks tänavad puhtad lumest, aitas sõita küll.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Asi polegi otseselt selles, et ootamatult tuleks, vaid naelrehve pole mõtet alla kohe toppida. Siis hea kuu aega saab asfalti peal sõita ja ei mõju neile hästi. Muidugi kui võimalust on hoida nii palju erinevaid rehve, et vahetad 2 korda, siis miks ka mitte. Minul Tallinnas korteris seda võimalust ei ole ja ega tudengina ka sellist raha pole.

 

Õnneks oli vaja alles kell 16 liikuma minna ja selleks ajaks tänavad puhtad lumest, aitas sõita küll.

 

Nii jah pole mõtet, kuid isiklikult sõidan üle Eesti ja võib olla nii, et kodus on hea ilm - teises Eesti otsas järgmine hommik on meeletu lumi ja katsu liikuma saada.

Sellepärast ongi alguses pool pidused naelad ja hiljem kui õige talv käes siis panen uued alla.

 

Aga üleüldises mõttes "nagu aafrikas", kuna väga paljud on sellise reaktsiooniga "Issand, lumi tuli maha, mis nüüd saab, mul pole rehve jne" No kurat sul aega raha koguda ja neid rehve valmis osta.

Sama on nendega kes küttepuid ostavad - kevadel ja suvel on vaiksem aeg ja sügisel esimese lumi/külm ja telefon punane "Kas sul kuiva küttepuud on müüa" ning iga aasta samade inimestega sama jama. Pakud kevadel, et osta varem valmis - ah aega on, varsti ostan ja nii läheb ning sügisel ostab 1,5x kallimalt :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Asi polegi otseselt selles, et ootamatult tuleks, vaid naelrehve pole mõtet alla kohe toppida. Siis hea kuu aega saab asfalti peal sõita ja ei mõju neile hästi. Muidugi kui võimalust on hoida nii palju erinevaid rehve, et vahetad 2 korda, siis miks ka mitte. Minul Tallinnas korteris seda võimalust ei ole ja ega tudengina ka sellist raha pole.

 

Õnneks oli vaja alles kell 16 liikuma minna ja selleks ajaks tänavad puhtad lumest, aitas sõita küll.

 

Eks oleneb kus sõita ka, linnas lumist teed väga vähe näha. Kui kaks korda talverehve alla panna siis ilmselt tasub ainult siis ära kui saab kuskil odavalt vahetada/saad ise vahetada. 2x 35 eur vahetamise eest maksta siis mõttekam juba ühed rehvid all hoida


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Nii jah pole mõtet, kuid isiklikult sõidan üle Eesti ja võib olla nii, et kodus on hea ilm - teises Eesti otsas järgmine hommik on meeletu lumi ja katsu liikuma saada.

Sellepärast ongi alguses pool pidused naelad ja hiljem kui õige talv käes siis panen uued alla.

 

Aga üleüldises mõttes "nagu aafrikas", kuna väga paljud on sellise reaktsiooniga "Issand, lumi tuli maha, mis nüüd saab, mul pole rehve jne" No kurat sul aega raha koguda ja neid rehve valmis osta.

Sama on nendega kes küttepuid ostavad - kevadel ja suvel on vaiksem aeg ja sügisel esimese lumi/külm ja telefon punane "Kas sul kuiva küttepuud on müüa" ning iga aasta samade inimestega sama jama. Pakud kevadel, et osta varem valmis - ah aega on, varsti ostan ja nii läheb ning sügisel ostab 1,5x kallimalt :D

 

ja nii ongi.

ma vaatasin juba nädal aega ilma ette ning igal pool lubas lund ja panin ise talvekad alla, no problem.

 

eestlastel pole kombeks asju ette osta. sama asi ka hooajaliste riietega. teada värk, et talvejoped, saapad jms on enne hooaja algust alati odavamad ja siis kui talv kätte jõuab on hinnad laes. aga inimesed ikka lähevad viimasel sekundil ostma täis hinnaga, mitte sügisel kui sama jope oli -70% allahinnatud :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

uu keegi siit paypalis enda aadressit on proofinud v? kui jah siis millega? ma mingi 3-4 erineva pildiga proovinud, aga ei ole sobinud.

Muudetud liikme ' Baw'i poolt

Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
uu keegi siit paypalis enda aadressit on proofinud v? kui jah siis millega? ma mingi 3-4 erineva pildiga proovinud' date=' aga ei ole sobinud.[/quote']

 

Elektri arvega mitu mitu aastat tagasi. See on suht complicated eestlasele, sest kellele ikka tulevad sellised arved enam koju, enamasti kõik onlines. Aga PP ei võta online tõestusi vastu, peab olema reaalselt koju tulnud kiri :D

 

Kui ma õigesti mäletan, siis ma editisin enda oma.

 

Rääkides lumest ja talvest:

winter.jpg

 

Talv ka siinpool täitsa tulemas, pidin täna pikad püksid jalga panema, sest temp aint 25 :S


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.