Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
(YY)

nüüd vähemalt teame, kellele aasta nalja tiitel läheb :D

 

Ilmselt sa pole apple tooteid kasutanud siis... IOS-ilt androidile küll kunagi tagasi ei läheks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

endless discussion.

 

mina tean, et minul pole vajadust osta 1000 eurist telefoni, nagunii vähem kui kahe aastaga koolab ära ja vaja uus osta ...

1.4 eurot maksan päevas, et saaks telefoni kasutada? lisaks veel siis kõnepakett ja kokku ~50 euri kuus, no thanks (N)

 

eriti tore on siis, kui võtta järelmaksuga ehk lõpuks 1000 asemel maksad 1200+ euri ... :(


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
endless discussion.

 

mina tean, et minul pole vajadust osta 1000 eurist telefoni, nagunii vähem kui kahe aastaga koolab ära ja vaja uus osta ...

1.4 eurot maksan päevas, et saaks telefoni kasutada? lisaks veel siis kõnepakett ja kokku ~50 euri kuus, no thanks (N)

 

eriti tore on siis, kui võtta järelmaksuga ehk lõpuks 1000 asemel maksad 1200+ euri ... :(

mis telefon sul hetkel on, kunas ostsid ja paljuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
endless discussion.

 

mina tean, et minul pole vajadust osta 1000 eurist telefoni, nagunii vähem kui kahe aastaga koolab ära ja vaja uus osta ...

1.4 eurot maksan päevas, et saaks telefoni kasutada? lisaks veel siis kõnepakett ja kokku ~50 euri kuus, no thanks (N)

 

eriti tore on siis, kui võtta järelmaksuga ehk lõpuks 1000 asemel maksad 1200+ euri ... :(

 

Iphone peab ilusti üle kahe aasta vastu, kui sa korralikult hoida oskad ning ios ei lähe aeglaseks ka nagu android. Korraliku Iphone saab juba umbes 5-600€ kätt (iphone 6), kui ei raatsi 1000€ telefoni osta.

 

tegelikult õige jutt :D ise olin sunnitud vahepeal kasutama iphone 4S-i ja minuarust tegi see junn tippklassi androididele silmad ette... kui välja arvata aku vastupidavus :D just kasutajamis mugavuse poole pealt

 

Mugav ja lihtne on küll jah, aku ongi nende kõige suurem miinus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
mis telefon sul hetkel on, kunas ostsid ja paljuga

 

229 euri, märtsis, samsung galaxy a5 (vanem versioon, mitte 2016)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul 1,5 aastat iphone 6 olnud ning töötab ka väga ilusti, kolmas ekraan juba aga see minu viga. Telefon maksis siis umbes 700€.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
4 kuud tagasi ostsin iphone 6s. tegin lolli vea, et liiga väikese mäluga, kuid siiamaani ei ole mitte ühtegi vingumist, v.a see, et laulud kõik tasulised(ei saa helinat muuta)

 

Helinat ei saa muuta jah aga laule saad tõmmata läbi itunesi arvutist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wot saab ju helinat muuta ja täiesti tasuta. :rolleyes:

Mul pikemat aega custom helin.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
VIP

 

Vaatan just Saksa uudiste live ning seal ikka mingised tolerandid kraaksuvad, et see terrorirünnak pole pagulastega seotud, palun ärge süüdistage neid. Õudne kui palju seal ikka neid idiootseid tolerante on.

 

2 tunni vältel Berliini rünnak, Zürichis tulistati mošee lähedal 3 inimest, Türgis tapeti vene saadik... Ei usu juhustesse :/

 

ISIS has claimed responsibility for the Berlin attack. Well suprise suprise motherfuckers.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.