Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Ma sain enda load kuskil 11 aastat tagasi. Oleks päris huvitav minna tegema uuesti sõidueksamit ja vaadata, kas saab läbi või mitte! Teooria oleks kindel läbikukkumine, kuna tolleks peab õppima ...

 

Kui lubasi tegin siis ma ei õppinud kordagi teooria jaoks - ei lugenud raamatut, mõne testi lahendasin ja läksin puusalt tulistama - tehtud sain :D

Enamus on kõik reaalsed asjad, lihtsalt paljud eksivad sellega, et ei loe ilusti küsimusi.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei saanud uut aega panna jep.

 

Öeldi ka kuna saab vms? Ma loodan, et ma teen varsti ühe korraga ära siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lubade tegemine läheb aina raskemaks, varsti võtavad need arkid väikestest kohtadest ka ära ja sajebiss :D

Õnneks mul load juba üle 3a käes olnud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õnneks täna reede, nii et nägemist! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

kui ID-kaart ei näita, et vaja sertifikaate uuendada, kas siis pole vaja teda ka uuendada?

kaart väljastatud 2016. jaanuaris.

 

geenius.ee lehel näiteks kirjas, et kollases kirjas "uuenda" kirjas, aga mul pole mitte midagi ...

samas PPA lehel näitab, et ID-kaardil on turvarisk :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uuendama peab nende ID-kaartide sertifikaate, mis on välja antud pärast 2014. oktoober. Neid ID kaarte peaks olema ligi 760 000.

Kontrollida saad siit: https://www.politsei.ee/id-kaardi-kontroll/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui lubasi tegin siis ma ei õppinud kordagi teooria jaoks - ei lugenud raamatut, mõne testi lahendasin ja läksin puusalt tulistama - tehtud sain :D

Enamus on kõik reaalsed asjad, lihtsalt paljud eksivad sellega, et ei loe ilusti küsimusi.

 

Vedas!

 

Sest nii paljud küsimused on reaalselt selliseid, mida PEAB teadma ehk lihtsalt pähe õppida.

 

Tegin just testi - selgesti kukkusin läbi, aga need küsimused on ju idiootlikud.

 

ZcpE7OWwTZeRSXFiMJUNcA.png

 

 

Võtame näiteid:

fdwNy1LtRayJBv7UFD3zWw.png

Kust kohast peaks inimene sellist asja teadma, arvestades seda, et mõndadel inimstel langeb promilline joove üliaeglaselt!

 

M8bUrYWkQ4SzW_TtUXSShA.png

Ma ei saanud aru, miks selline vastuse variant üldse seal on. Rahulik või mitte, see ei muuda midagi - puhas emotsioon, mitte autosõidu ohutus või oskamine.

 

0M-sm5a-SeiEIXJFCmfOJQ.png

Kui märk puudub, siis pole see ka keelatud. Nii et ehh??

 

 

_icQBM0gSOSj-zrQXvkOOQ.png

Mu RS5-s oli ja sellisena ta arkis arvele võeti, eeldasin, et autos võib selline asi olla, aga kasutada ei tohi. My bad.

 

 

03V4a3t3Qu2lG_CKaaqL1w.png

Pole spetsialist, kust peaks sellist asja teadma. Loogiliselt võttes kindlasti, KUI me räägime 30% vähem, aga kui 5%, siis vaevalt, et rehv kulub rohkem. Seega küsimust peab teadma, sest keegi ei oska aimata, kui palju normist allpool see rõhk on.

 

 

vVRAE97hSp_c_jKjUcLG2w.png

Järgmine mahasõit on tupiktänav, mis siis?

 

w6yfxY32Q96cfHCR6Vdf3w.png

Seda peab lihtsalt teadma ...

 

Ja9NNndGSWySTwk9fCcXug.png

Pole elusees sellist märki näinud.

 

SZ1_wxukRTeSiW0Q71Mu9g.png

Ma ei näe ühtegi kurvi antud pildid. Pigem peaks korrigeerima liikluskiirust, et mitte mootoratturit pritsida, sest see võib ta tasakaalust välja viia.

 

Küsimusi ja liiklusmärke oli veel, mis panid muigama, ju siis teistega ''joppas''.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui mul kirjas, et aegub 10ne päeva pärast siis ma ei pea täna tõmblema uuendamisega?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

fdwNy1LtRayJBv7UFD3zWw.png

Kust kohast peaks inimene sellist asja teadma, arvestades seda, et mõndadel inimstel langeb promilline joove üliaeglaselt!

 

Kuna ei tahtnud failida, siis proovisin uuesti. Seekord olid tunduvalt lihtsamad küsimused ning sain läbi jeje

 

AGA:

LutqVLK_QC_lTGTR3MB_kA.png

 

 

Otsime ühe suure erinevuse, mis kahel pildil on valesti!! WTF??


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna ei tahtnud failida, siis proovisin uuesti. Seekord olid tunduvalt lihtsamad küsimused ning sain läbi jeje

 

AGA:

LutqVLK_QC_lTGTR3MB_kA.png

 

 

Otsime ühe suure erinevuse, mis kahel pildil on valesti!! WTF??

 

Võin selgitada, kuna tegin mõned aastat tagasi eksamit ja oli sama wtf moment.

Teen puust ja punaseks. Roheline märgistus ei tähenda selles süsteemis õiget vastust vaid seda kas sina oled rea õigesti lahendanud. Ehk kui sul ei ole esimesel pildil 1 tunni juures tehtud linnukest, siis see tähendab, et sa oled teinud õigesti ja 1 tund ei ole õige vastus. Esimese pildiga jätkates, punane värv 10 ees tähendab, et see rida on valesti tehtud (linnuke märkimata jäetud) ehk 10 on tegelikult õige vastus. Alumisel samuti 10h ees linnukest pole ja see on punane, sest 10 on tegelikult õige vastus. 4h ees on roheline, sest see et sa ei ole seda märgistanud on õige valik.

Võib-olla sai selgeks, vb keerulisemaks, aga nii see süsteem toimib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võin selgitada, kuna tegin mõned aastat tagasi eksamit ja oli sama wtf moment.

Teen puust ja punaseks. Roheline märgistus ei tähenda selles süsteemis õiget vastust vaid seda kas sina oled rea õigesti lahendanud. Ehk kui sul ei ole esimesel pildil 1 tunni juures tehtud linnukest, siis see tähendab, et sa oled teinud õigesti ja 1 tund ei ole õige vastus. Esimese pildiga jätkates, punane värv 10 ees tähendab, et see rida on valesti tehtud (linnuke märkimata jäetud) ehk 10 on tegelikult õige vastus. Alumisel samuti 10h ees linnukest pole ja see on punane, sest 10 on tegelikult õige vastus. 4h ees on roheline, sest see et sa ei ole seda märgistanud on õige valik.

Võib-olla sai selgeks, vb keerulisemaks, aga nii see süsteem toimib.

 

Yep, kui vaadata teisi, siis minu viga :)

 

Thanks!


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See 10h-ga 1 promill on tüüpiline "keskmine", ning selle järgi oletatakse, et see on kõige õigem. Kuid reaalsus on midagi muud, üks võib 2x kiiremini kaineks saada kui teine.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
See 10h-ga 1 promill on tüüpiline "keskmine", ning selle järgi oletatakse, et see on kõige õigem. Kuid reaalsus on midagi muud, üks võib 2x kiiremini kaineks saada kui teine.

 

prove it


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sinu poolt alks and im in.

 

Täpselt :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esimene katse läks kohe hästi. :D

 

944e8b0461a50501697089cb7aaf078a.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.