Teema: Vabateema

Tulemused 143,501 kuni 143,510 143670'st

eks ikka läheb

Viimati muutis Genius15 - 15. aprill 2018 kell 11:21.
    3956 päeva Vahvel.net liige 28.06.2018 seisuga

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: Genius15
    eks ikka läheb

2015 aasta video

Dydl's Avatar
    ☁ Pilvede peal ☁
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 1,958
    Enne kui mobiliseerimisteadet pole, ärge mõelge sõjale, sest see ei aita
    jo

keegi oskab aidata, et miks mu arvuti lampi restarti teeb, kui selle restardi 1 kord ära teeb siis rohkem ei tee sellel päeval enam. algul kahtlustasin mingi windows update, aga kruttisin mingi settinguid no help, also tegin formati ikka jama + puhastasin ka arvuti tolmust puhtaks.

specid: https://imgur.com/a/AVSpp

See resa värk on täiesti random, vahepeal surfan netis, vaatan filme, pelan jne ja siis teeb pela ajal resa ntx ja vahepeal panen arvuti sisse jõuan interneti minna ja boom t eeb resa. Aga alati 1 kord päevas kui teeb, mitte rohkem kuid on ka päevi kus ei tee restarte, aga ikkagi käib pinda kui lambist teeb..

any help?
    Tsitaat Esialgu postitas: PoleNime
    jo

keegi oskab aidata, et miks mu arvuti lampi restarti teeb, kui selle restardi 1 kord ära teeb siis rohkem ei tee sellel päeval enam. algul kahtlustasin mingi windows update, aga kruttisin mingi settinguid no help, also tegin formati ikka jama + puhastasin ka arvuti tolmust puhtaks.

See resa värk on täiesti random, vahepeal surfan netis, vaatan filme, pelan jne ja siis teeb pela ajal resa ntx ja vahepeal panen arvuti sisse jõuan interneti minna ja boom t eeb resa. Aga alati 1 kord päevas kui teeb, mitte rohkem kuid on ka päevi kus ei tee restarte, aga ikkagi käib pinda kui lambist teeb..

any help?
    Mul endal sama kamm läpparil. Pole siiani aru saanud, miks nii teeb.
    kass vajutab äkki power nupule salaja?
    Ufod

Ostan CS:GO skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!
    Tsitaat Esialgu postitas: PoleNime
    jo

any help?

Mul ei tee resa, vaid crashib ja ainult resa nupp aitab. Täpselt samamoodi, crashib täiesti suvalisel ajal ja päevas 1x
    Tsitaat Esialgu postitas: Andres
    Mul ei tee resa, vaid crashib ja ainult resa nupp aitab. Täpselt samamoodi, crashib täiesti suvalisel ajal ja päevas 1x
    Arvan et viga selles, et arvuti on katki.
    Üks võimalustest on prose või RAM või siis hakkab vaikselt emaplaat otsad andma.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas