Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Päris mitu tublit võitu tuli the leagues (Y)

 

Moisar tõi võidu tublisti ära ei olnud kerge pidi 3 vastast alistama ning sai väga hästi hakkama isegi paremini kui oleks osanud oodata ja on igati väärt seda auhinda.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja viimane round? Võitis ka selle ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul tekkis kromosoom juurde just :bored:


Minu Steam Konto

RSN: KingZorrow

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii siis probleem järgmine no tähendab pole minu probleem vaid ühe teise tegelase. Teema siis selline et isik tuli meile tööle kuid ta pandi ühte teise osakoda tööle tänaseks on ta umbes kuu ära töötanud ja sai aru et see töö ei sobi talle ning ta andis lahkumis avalduse ning lisas sinna kogemata et soovib kuu pärast lahkuda kuigi tegelikult on tal võimalik katseajal 2 nädala pärast lahkuda ja nüüd siis on see teema et 2 nädalalt on möödas ja peale seda kui ma ütlesin talle et ülemus saab sind ainult 2 nädalalt kinni hoida katseajal siis peale minuga vestlemist läks ülemuse juurde ja ütles et siis esmaspäeval annab töö riided ja asjad tagasi kuid ülemus see peale hakkas temaga tõrelema et ta ei saa minema ja et ülemus on temaga arvestanud seega 18.03 saab alles töökohta vahetada ma ei tea kas ta nüüd siis peabki olema seaduse järgi 18.03ni tööl või mitte andke nõu :D veits segane teks aga jahm ma hetkel ise väsinud ja ei viitsi netti seda jama uurima minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

njh lihtsalt ta ei teadnud jepp et katseajal võib ta 2 nädala pärast töölt lahkuda ning pani oma rumalusest kuuaega aga eks tal tuleb siis see piin vastu pidada samas ta ütles et tal suht poogen paneb vb niisama minema ta ei viitsi enam nende idikatega töötada mingid russid koos

 

ulmes mis asja see jagex korraldab farm guildis spawnis tbowe ja nüüd siis tehakse rollback normaalne

 

ruuni ei saa siis peab autot tankima minema

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lugesin ka täna selle Tbow buggi kohta, suht stock Jagex.


Minu Steam Konto

RSN: KingZorrow

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njh lihtsalt ta ei teadnud jepp et katseajal võib ta 2 nädala pärast töölt lahkuda ning pani oma rumalusest kuuaega aga eks tal tuleb siis see piin vastu pidada samas ta ütles et tal suht poogen paneb vb niisama minema ta ei viitsi enam nende idikatega töötada mingid russid koos

 

ulmes mis asja see jagex korraldab farm guildis spawnis tbowe ja nüüd siis tehakse rollback normaalne

 

ruuni ei saa siis peab autot tankima minema

 

Võtku haigusleht, siis ei pea tegelema nende inimestega enam ning leht kestab edasi ka siis kui tööleping läbi on btw ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võtku haigusleht, siis ei pea tegelema nende inimestega enam ning leht kestab edasi ka siis kui tööleping läbi on btw ;)

 

aa et ütlen et võtaks haiguslehe alates 04.03 ja lõpetaks lehel olemise 18.03 ? :D ei päris hea see ka võimalus jepp

 

omgg sain rollbacki nice :D tegin 40- 50k rc xp ja gg :D :D

 

kõik kes mille ostsid / müüsid said ka rollbacki seega vaadake oma kulla kogus üle ma täna ostsin 15m ja see läinud.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

oehh jahm eesti suusatajad topingu kasutamises süüdi andreas veerpalu pani ajama ei julgenud isegi intervjuud anda vähemalt karel tammjärv läks ja tunnistas enda süüd ja kahetses et sellise lolli tebu tegi aga nohm sellest kasu pole mis tehtud see tehtud nüüd tuleb tagajärgede eest vastutada kui aus olla siis polegi enam mitte mingit usku eestlastesse kogu aeg mingi topingu jamad kaelas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis see tbow bug oli mitu päeva või tunnid?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.