Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mode

Ise soovitan sul rahulikult rääkida, tee kas või natukene pikemad pausid*, aga mõtle peas lause välja ennem, kui midagi lausud, muidu jooksed rõvedalt kokku ja vaata kindlasti et nende kriteeriumid täidad, ma failisin sellega ja sain vist 19/20 kui ma ei eksi. Aga noh mu õemees ja runescape aitasid kõvasti ka inglise keelega, ei kartnud kordagi seda suulist :D

Muudetud liikme Andres'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise soovitan sul rahulikult rääkida, tee kas või natukene pikemad pausid*, aga mõtle peas lause välja ennem, kui midagi lausud, muidu jooksed rõvedalt kokku ja vaata kindlasti et nende kriteeriumid täidad, ma failisin sellega ja sain vist 19/20 kui ma ei eksi. Aga noh mu õemees ja runescape aitasid kõvasti ka inglise keelega, ei kartnud kordagi seda suulist :D

That, täna oli inglise suuline aga proovi ja see juhtuski, et jooksin kokku. Aga sain samas kõvasti targemaks kui juhtub nii, et jookseb kokku ja mida teha.

Mis need kriteeriumid on veel?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu igapäevane suhtlus ja kirjutamise keel on olnud viimased 4 aastat ainult inglise, deem kui kindlalt ma tunneksin ennast inglise keele suulisel eksamil hetkel! Oleks võinud juba suhtlemist tegelikult alustada nooremas eas.

Ise 8 kuud Austraalias elanud. Kuigi olen enamus ajast eestlaste keskel viibinud, siis tunnen ennast mugavamalt kõvasti kui varem. Mäletan, et siia tulles vältisin alateadlikult olukordasid kus peaksin suhtlema inglise keeles, kuigi enne siia saabumist oli keel juba suht korralikult suus. Nüüd nagu eriti savi kõneleda selles keeles. Kuuled siiski koguaeg ja isegi see aitab kaasa, mis sest, et ise eriti kõnelema ei

Pea. Tuleb siiski ette, kus mõnega on keeruline suhelda. Mõni paneb ikka sellise kange aksendiga ja kohalikus "slängis", et alles hiljem saad aru mis ta sellega mõtles. Korra kohtusin ka USA tüûbiga ja tema inglise keelt oli kohe mõnusam kuulata, üliselge hääldus ja sõnalõpud. Ei kujuta ette kui oleks terve aja veel kohalikega ainult seltsinud. Loodan, et teine aasta suudan eestlasi vältida kuidagimoodi.

Kõige raskem osa on muidugi tehniline töökeel. Vahest tekib nii rumalaid olukordasid seoses sellega. Koolis sellist asja ei õpi ja mu meeles koolis keeleõpe üldse täiega mööda. Vene keel näiteks ikka koolis nii ajaraisk, sest enamus kes alates 6ndast klassist õpivad, ei oska peale keskkooli isegi ennast tutvustada ega isegi lihtsaid juhiseid anda. 6.aastat mahavisatud keeleõpet mu arust.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koolis õpetatakse briti inglise keelt, seepärast tundub, et kõik seal õpitu on täiesti mööda. Aga selline korralik arusaamatu ''murrak'' on igas riigis. USA-s hillybilly-de inglise keelt ka raske aru saada. UK's selgesti Šotlaste aksent ..eriti arusaamatu alguses! Isegi eestis selline asi, võru murrak.

 

Ma arvan, et kui sa hakkad seal kohalikega rohkem läbi käima, siis mingiaeg ei saa arugi, et teine räägib mingit murrakut vms.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selline küss, et kas keegi teab internetisaiti kust saaks Game of Thrones vaadata sellistel tingimustel

1. tasuta 2. otse netist, no download 3. keskpärane või üle selle kvaliteet 4. eestikeelsete supakatega (vahet pole kas ise peale panna või saidil keelte valik).

 

Kõik asjad võiksid olemas olla, ilma subtiitriteta olen kuulnud mõnda saiti aga vb keegi teab rohkem??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koolis õpetatakse briti inglise keelt, seepärast tundub, et kõik seal õpitu on täiesti mööda. Aga selline korralik arusaamatu ''murrak'' on igas riigis. USA-s hillybilly-de inglise keelt ka raske aru saada. UK's selgesti Šotlaste aksent ..eriti arusaamatu alguses! Isegi eestis selline asi, võru murrak.

 

Ma arvan, et kui sa hakkad seal kohalikega rohkem läbi käima, siis mingiaeg ei saa arugi, et teine räägib mingit murrakut vms.

 

oleneb koolist, pool õppe aastat õpetati briti inglise, teine aasta ameerika. See tulenes sellest, et õpetaja was from US and A


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Battle for sugar teine teema suht :D Väga hull kliffrock, azma, underground head.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kliffrock pani maa eksisteerimisaja parima omangu bfs'is :D

 

Milline? Praegu vaatan mitmendat korda Rapco vs kliffrock, lõpp läheb heaks.. " jumal tänatud, et see vend sai lõpule oma sita setiga, su emal sai küll maksta taaratsekiga"


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tere homigust, öelge kõik BBBBBBB FFFF SSSS


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Battle for sugar, rap battle, kirjuta fb otsingusse Battle for sugar,

Kliffrock god damn!!!

 


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

huehuehe viska Viis?


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HkvHA6B.jpg

 

Hoiduge skämmeritest ja hoidke silmad lahti! :)


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
huehuehe viska Viis?

 

huehuehue

 

ei


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.