Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin
aga paneme vahvli ka kinni, nagu neonet läheb

 

what? ei tule uusi kasutajaid peale? :D

 

Vahvlil on kõva RSi turg ja müüakse ka veel palju teisi asju. Ei taha uskuda, et too veel nii pea ära kaob.

 

Minu jaoks on Neonet alati suht lambine koht olnud. Kui küsida sealt midagi, siis asjalikke vastuseid ei saa kunagi :D

See kindlasti ole ka üks põhjustest, miks sinna enamus uusi kasutajaid pikemaks ajaks ei jää.

 

Viimase nädala jooksul on Vahvli foorumis tehtud 87 postitust, Neonetis aga ainult 10 ja neist 6 ühe ja sama kasutaja poolt tehtud "spämmi teemadesse".

 

RIP Neonet. :'(

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neonet oli kunagi väga hea koht, väga palju aega sai seal veeta ja muhe seltskond oli koos.

Nii kurb kui see ka poleks siis varem või hiljem vahvel kustub, rsi osa on aktiivne aga muu on ikkagi väga madal. Nagu enamused vanad mängud ( Crime, businesia ja muud säärased ) lähevad vaikselt allamäge, jäävad aktiivsed ja lojaalsed olijad ning väike % uusi jääb aktiivseks.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Neonet oli kunagi väga hea koht, väga palju aega sai seal veeta ja muhe seltskond oli koos.

Nii kurb kui see ka poleks siis varem või hiljem vahvel kustub, rsi osa on aktiivne aga muu on ikkagi väga madal. Nagu enamused vanad mängud ( Crime, businesia ja muud säärased ) lähevad vaikselt allamäge, jäävad aktiivsed ja lojaalsed olijad ning väike % uusi jääb aktiivseks.

 

Nõustun, Vahvel lõppeb ka mingi hetk. Siin kohal tsiteeriks Neoneti Fabulousi, kus paar head pointi sees:

"

Foorumi tuleviku suhtes siis ma ütleks, et uute kasutajate ligi meelitamiseks on teoorias sihtturundus sotsiaalmeedia olemasolu tõttu kergem kui kunagi varem. Asja konks on aga see, et kes oleks täpselt see sihtgrupp kellele ennast reklaamida? Esmalt tuleks see välja mõelda ja siis vastavalt sellele foorum vajadusel ümber brändida et registreerunud kasutajatel mingi põhjus oleks ka seda kohta korduvalt külastada. Näiteks vanasti oli foorumi suunitlus Runescape ja külastatavus oli päris suur kuna suur osa kasutajaskonnast omas seda ühist faktorit oma elus. Kuna tänasel päeval see enam populaarne pole, siis läbi selle väga uusi kasutajaid ligi ei meelita ning enamik vanadest kasutajatest on nii kahekümnendate keskpaigas kus sellelised asjad elus väga rolli enam ei mängi. Foorumi sloogan ütleb küll "popp ja noortepärane", aga reaalsuses kehtis see pigem nii dekaad tagasi ja tänasel päeval on teismelistel hoopis teised huvid kui see millega meie üles kasvasime.

Kui aga võtta sihtsegmendiks noored täiskasvanud ehk meie vanused inimesed, siis tekiks see probleem, et väga keeruline oleks leida mingit ühist aspekti millele kommuun üles ehitada kuna inimesed tegelevad kõik niivõrd erinevate asjadega ja huvid on erinevad. Näiteks kui mu tegevusvaldkond on andmeteadus ja masinõpe, siis siit foorumist ilmselt leiaks parimal juhul kahe käe sõrmedel arvu inimesi kes asjast üldse midagi teavad ja väga mingit diskussiooni arendada ei saaks. Seetõttu leian, et kasulikum oleks minna nt. Redditi vastavatesse kohtadesse kus eksisteerib suurem arv inimesi kellega nendel teemadel arutleda. Sama kehtib kõigi teiste valdkondade kohta nagu a'la poliitika, muusika, autod, jne. Hetkel eksisteerib siin foorumis küll palju erinevaid teemasid, aga kui iga teema vastu on huvi näiteks kolmel inimesel, siis ei saagi väga kommuuni tunnet tekkida. Näiteks Hinnavaatluse foorum on hea näide, sest sellel on väga selge suunitlus ja seetõttu on see ka päris pikalt eksisteerinud ka eksisteerib edasi. Kui aga seda suunda ei eksisteeri tekibki olukord nagu hetkel on kus põhimõtteliselt kogu foorumi aktiivsus toimub ainult siin ühes teemas, sest inimestel pole midagi muud ühist kui siin mingit jama ajada.

Sellest tulenevalt ma pakuks välja, et üsna mõistlik oleks foorum kinni panna ja näiteks Discordi vms ümber kolida kus inimesed oma shitpostimise vajaduse rahuldatud saaksid. Et näiteks see domeen suunakski discordi kanalisse edasi, et a'la inimesed kes aasta aega siin käinud pole, aga ühel hetkel jälle otsustavad, teaksid mis värk on. Samas võiks aga foorumi praeguses kujus ka kuhugi read-only režiimis üles hostida, et vahel ikka vanade aegade mälestuseks lugeda saaks, mitte kogu asja internetist lihtsalt minema pühkida. Kui aga foorumi püsima jäämine seisneb pigem selle taga, et keegi kardab mingeid EL direktiive, siis soovitaks lihtsalt teenusepakkujate vahetada ja valida riik kus Euroopa Liidul võimu ei ole.

 

Muidu ma tegelt ise pooldaks kõige rohkem selle foorumi Buduaariga kokku kolimist. Siin on peamiselt mees-tüübid ja seal tundub suht tacopidu olevat, et tõmbaks soorollid tänapäevaselt võrdseks ning äkki annab mõne sealse lohaka ka ära sebida.

"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ole palun vait

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

lets make vahvel great again!

 

on kellelgil ideid?

 

a'la ennustus võistlused, turnad vms?

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama probleem nagu Neonetiga, peab olema mingi uus ühine teema/teemad ja huvitav sisu. Ja need teemad peavad olema huvitavad ka neile, kes praegu 14-16a, et tuleks järelkasvu peale. Minu üritus seda probleemi lahendada, kui veel Vahvli juhtimisega tegelesin, oli "Äriblogid" alafoorum. Internetis raha teenimine ja ettevõtlusega alustamine on aktuaalne olenemata vanusest. Selle alafoorumi nõrk koht on aga see, et need kes võiksid seal postitada ja teistele positiivseks eeskujuks olla, neil pole väga motivatsiooni seda teha. (ettevõtjatel on üldiselt koguaeg ajapuudus ja miljon tähtsamat asja mida teha, kui blogi pidada) Aga siiski seal alafoorumis mingi elu käib, niiet kiitus kõigile postitajatele!

 

Aga ma arvan et Vahvlil läheb paremini kui Neonetil, sest nii palju kui mina sinna olen vaadanud, siis seal käis ainult üks ropendamine ja üksteisele ärapanemine.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Aga ma arvan et Vahvlil läheb paremini kui Neonetil, sest nii palju kui mina sinna olen vaadanud, siis seal käis ainult üks ropendamine ja üksteisele ärapanemine.

 

Täpselt!

Ma seal Neonetis vahetevahel surfan ringi ning midagi muud ei näe kui seda, et karatakse näkku igale ühele ja sõimatakse üksteist ...

 

Hetkel kirjas "Toimuvad läbirääkimised, et neonet ei läheks kinni" ja mingi jutt oli ka, et Buduaariga ühinevad. Päris huvitav :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab öelda kas on olemas mingi GPS? Seade mis panna koerale rihma külge ja et pärast näeks ka hiljem kus ta käinud on?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Olge marurahulikud, Vahvel ei kao kuhugi, isegi kui see ebaaktiivseks muutub.

 

Keegi lihtsalt ei viitsi enam foorumites postitada väga, Facebook jms võtavad võimsust. Nothing we can really do.

Kui just mingit vahvel.net APP'i nutiplutile ei ehitaks, kuna tänapäeval mujal ei passita, telefon telefon telefon


kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

mina isiklikult arvan, et võiks sellelt vbulletin 4.2.1 pealt ära kolida kõige pealt nt. Invision Communityle.

Facebook jm. sotsiaalmeedia tuleks intregeerida lehega, et inimestel koguaeg mingid asjad silmade all oleks Vahvlist, siis ei unune see ka ära.

 

...aga noh keegi peab selle krempliga tegelema ka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
https://www.fanatical.com/en/game/the-elder-scrolls-v-skyrim keegi saaks selle ostuga aidata? Ehk keegi saab välja aidata hädast

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis kell peaks öösel tehtud makse kohale jõudma, Swedbank-swedbank ja makse on tehtud 0:14 ? Hiljemalt 1:00 ? Kunagi oli mingi värk, et öösel 1h jooksul maksed ei laeku.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Tavaliselt jõuavad sama panga maksed ikka paari minuti jooksul, vahet pole mis kell tehtud.

 

Pankade teenused ikka nii alla käinud :(


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis kell peaks öösel tehtud makse kohale jõudma, Swedbank-swedbank ja makse on tehtud 0:14 ? Hiljemalt 1:00 ? Kunagi oli mingi värk, et öösel 1h jooksul maksed ei laeku.

00-1 huiab ülekanne jh


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.