Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Leian, et kui vahvli admin ei suuda oma kasutajat turvaliselt hoida, siis oleks õige mõneks ajaks tema õiguseid piirata. Aga nope, sai vist veel mõnda inimest scammida, enne kui midagi tehti. Martin peaks nii ehk naa tagasi maksma kahju, mis tema konto alt tehti. Hiljem, kui veab, saab selle sisse nõuda siis õigelt scammerilt/hackerilt. Identideedi vargus pole lihtne kuritegu, suht karmid tagajärjed on sellel. :) Niiet, loodame, et õige kurikael saadakse kätte!


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

jou, head uut ja vana vahvel!!!!!


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõnel on ikka päris hea fantaasia, peaksid hakkama mõnda raamatut ehk kirjutama? :lol:

 

Tundub, et lapsukesele on vanast ajast hinge jäänud see, et pole mulle suutnud ära panna ja nüüd käib nagu kana igakord nokkimas, midagi ütleb aga täpselt ei tea ise ka mida proovib öelda, lihtsalt nokid siit ja sealt.

 

Või tahad väita, et minu kirjutatud asi kõik on vale ? Kui praegu peaks scämmi saama minu vahvli konto, email, skype ja kõik muud jutud või mõne muu vahvli venna konto, saad scämmi sina või keegi teine siis tahad väita, et sa ei hakka siin vinguma, et ma peaks sulle hüvitama neid summasi ? Lihtsalt inimene vastutab oma konto eest, seda on ennegi juhtkonna liikmed öelnud, ning nemad peavad ka tasuma kui nende konto alt midagi kaob. Praegusel momendil on see, et keegi väga ei taha suud lahti teha, ikkagi juhtkonna inimesega tegu ja paljude hea tuttavaga, ning kes ikka tahab sellise vastu midagi öelda ? Lambi tegelase vastu oleks hea haukuda, tal ei käiks võim üle.

 

Lisaks veel sellegi ära miks ma selle teema tõstsin on see, et varsti ei julge siin foorumis keegi äri ajada, kuna sa ei tea enam kas saad usaldada. Kui praegu läheb see läbi, et mees midagi tasuma ei pea siis ma võin suht kindel olla, et lähiajal võib sihukesi juhtumeid veel tulla ja lõpuks on selle foorumi maine korralikult maas, niigi foorum kaotab aktiivsust ja inimesi. :)

 

Varsti need kes runescape kasutajaid müüvad, ütlevad ka, et nende emailid ja muud kontod on scämmitud ja sealt kasutaja info võetud ning häcker tõmbas kasutaja tagasi, kas see rahuldab kedagi ? Kas see vabastab siis müüja oma kohustuste eest ? Ärge andke eeskuju teistele, vaid reageerige nii nagu peab, arusaadav, et juhtkonna liige ja vana hea sõber aga elu on elu.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soz, aga ennem me ei hakka midagi tegema kui politseist vastus olemas on, praegu olid pühad ka ning asjad just ei liigu nii kiirelt kui peaks.

Oma ulme teooriaid võid kuhugi turupeale kuulutama minna ja kes see teine isik oli kes scammi sai? ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soz, aga ennem me ei hakka midagi tegema kui politseist vastus olemas on, praegu olid pühad ka ning asjad just ei liigu nii kiirelt kui peaks.

Oma ulme teooriaid võid kuhugi turupeale kuulutama minna ja kes see teine isik oli kes scammi sai? ;)

 

Ulme teooria on sinu silmis, sa väidad sellepärast, et sa ei taha mingit jama siia foorumi. Nagu politseinik ei saa väita, et nad pigistavad üksteise vastu silmi kinni, muidugi sa ei saa sellest rääkida teistele. Politseist on teadagi mis vastus, ning lõpuks kes hüvitab ? Ning Robert kui nüüd keegi peaks veel häcki saama ja tänu selle keegi scämmi saama, siis kes vastutab ja sa isiklikult LUBAD, et keegi bänni ei saa, kellegilt rahasi ei nõuta enne kui keegi pole targemaks saanud, on nii ? Sest ega Martin pole erand, muidugi parem oleks kui see teema oleks vaikselt hääbunud, mitte suuremat kaja leidnud.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soz, aga ennem me ei hakka midagi tegema kui politseist vastus olemas on, praegu olid pühad ka ning asjad just ei liigu nii kiirelt kui peaks.

Oma ulme teooriaid võid kuhugi turupeale kuulutama minna ja kes see teine isik oli kes scammi sai? ;)

 

Enda jaoks ei tundu veits kahtlane see teema w? :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soz, aga ennem me ei hakka midagi tegema kui politseist vastus olemas on, praegu olid pühad ka ning asjad just ei liigu nii kiirelt kui peaks.

Oma ulme teooriaid võid kuhugi turupeale kuulutama minna ja kes see teine isik oli kes scammi sai? ;)

http://www.vahvel.net/showthread.php?191445-M%C3%BC%C3%BCn-keskmist-maini%21-total-1669-cmb-105-qp246%21%21A-H-50

 

ja teine oli dreams, kes ka teema tegi.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mõistlik oleks kuni asjaolude selgumiseni Martin taandada enda positsioonilt' date=' et säilitada foorumit juhtiva meeskonna suhtes usaldus veel.[/quote']

 

Tehtud oli eile juba see vist


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tundub, et lapsukesele on vanast ajast hinge jäänud see, et pole mulle suutnud ära panna ja nüüd käib nagu kana igakord nokkimas, midagi ütleb aga täpselt ei tea ise ka mida proovib öelda, lihtsalt nokid siit ja sealt.

 

Või tahad väita, et minu kirjutatud asi kõik on vale ? Kui praegu peaks scämmi saama minu vahvli konto, email, skype ja kõik muud jutud või mõne muu vahvli venna konto, saad scämmi sina või keegi teine siis tahad väita, et sa ei hakka siin vinguma, et ma peaks sulle hüvitama neid summasi ? Lihtsalt inimene vastutab oma konto eest, seda on ennegi juhtkonna liikmed öelnud, ning nemad peavad ka tasuma kui nende konto alt midagi kaob. Praegusel momendil on see, et keegi väga ei taha suud lahti teha, ikkagi juhtkonna inimesega tegu ja paljude hea tuttavaga, ning kes ikka tahab sellise vastu midagi öelda ? Lambi tegelase vastu oleks hea haukuda, tal ei käiks võim üle.

 

Lisaks veel sellegi ära miks ma selle teema tõstsin on see, et varsti ei julge siin foorumis keegi äri ajada, kuna sa ei tea enam kas saad usaldada. Kui praegu läheb see läbi, et mees midagi tasuma ei pea siis ma võin suht kindel olla, et lähiajal võib sihukesi juhtumeid veel tulla ja lõpuks on selle foorumi maine korralikult maas, niigi foorum kaotab aktiivsust ja inimesi. :)

 

Varsti need kes runescape kasutajaid müüvad, ütlevad ka, et nende emailid ja muud kontod on scämmitud ja sealt kasutaja info võetud ning häcker tõmbas kasutaja tagasi, kas see rahuldab kedagi ? Kas see vabastab siis müüja oma kohustuste eest ? Ärge andke eeskuju teistele, vaid reageerige nii nagu peab, arusaadav, et juhtkonna liige ja vana hea sõber aga elu on elu.

Sinu tekst koosneb ainult OLETUSTES, paluks ennem KINDLAID tõendeid, et see isik scammis kedagi siis tule uuesti ise mängima. Ning mis pask see veel on "Varsti need kes runescape kasutajaid müüvad, ütlevad ka, et nende emailid ja muud kontod on scämmitud ja sealt kasutaja info võetud ning häcker tõmbas kasutaja tagasi, kas see rahuldab kedagi ? " :lol: Sa ise ka saad aru kui lolli teksti sa ajad?

Teine näide "Praegusel momendil on see, et keegi väga ei taha suud lahti teha, ikkagi juhtkonna inimesega tegu ja paljude hea tuttavaga, ning kes ikka tahab sellise vastu midagi öelda ? Lambi tegelase vastu oleks hea haukuda, tal ei käiks võim üle." SELLEJAOKS PEADKI ENNAST KEHTESTAMA, MITTE OLEMA NAGU TUPPES MUNN JA VAIKIMA.

Ega mina pole siin kellegi poolt või vastu aga lampi inimest süüdistada ka pole mõtet


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ei ole mingi proof, tehku teema korralikult ning siis võib edasi vaadata :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõistlik oleks kuni asjaolude selgumiseni Martin taandada enda positsioonilt' date=' et säilitada foorumit juhtiva meeskonna suhtes usaldus veel.[/quote']Seda ma tegin juba järgmine päev kui asja uurima hakkasin...

Järjekordne näide kuidas enamus ei ole asjaga kursis ning siis tunnevad, et peavad oma arvamust näitama

 

 

igatahes head uut kõigile, kohtume paari päeva pärast


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tunnevad, et peavad oma arvamust näitama

 

keelad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sinu tekst koosneb ainult OLETUSTES, paluks ennem KINDLAID tõendeid, et see isik scammis kedagi siis tule uuesti ise mängima. Ning mis pask see veel on "Varsti need kes runescape kasutajaid müüvad, ütlevad ka, et nende emailid ja muud kontod on scämmitud ja sealt kasutaja info võetud ning häcker tõmbas kasutaja tagasi, kas see rahuldab kedagi ? " :lol: Sa ise ka saad aru kui lolli teksti sa ajad?

Teine näide "Praegusel momendil on see, et keegi väga ei taha suud lahti teha, ikkagi juhtkonna inimesega tegu ja paljude hea tuttavaga, ning kes ikka tahab sellise vastu midagi öelda ? Lambi tegelase vastu oleks hea haukuda, tal ei käiks võim üle." SELLEJAOKS PEADKI ENNAST KEHTESTAMA, MITTE OLEMA NAGU TUPPES MUNN JA VAIKIMA.

Ega mina pole siin kellegi poolt või vastu aga lampi inimest süüdistada ka pole mõtet

 

 

Mina pole süüdistanud scämmimises, vaid selles, et iga inimene vastutab oma konto eest ise, ehk kui sinu konto häckitakse siis ka sina hüvitad kannatajatele. Ennegi on vahvlis olnud väga palju juhtumeid kus kasutajad nn häckitakse ja scämmitakse, mis sa arvad mis saanud on ? Süüdi on jäänud kasutaja omanik + lõpetuseks veel ka bänni ka, sama peaks ka nüüd kehtima vms ? Iga inimene vastutab oma asjade eest, nii erinevate kasutajate kui muude eest, ning kui sa ei suuda piisavalt neid kontrolli all hoida, et kõik kontod korraga ära häckitakse, siis sa pead kahjuks ka vastutama ja hüvitama inimestele. Ma võin praegu ulmet rääkida aga uskuge mind, et kui praegusel momendil piirdub asi sellega, et kannataja raha tagasi ei saa kuna "Martin" pole nn süüdi siis sihukesi sündmusi tuleb vahvlis lähiajal veel, sest inimesed näevad, et lihtne on raha teha ja sihukesi kes tahavad lihtsalt raha teha on väga palju. See võib oletus olla aga eks kui juhtuma hakkab, siis ole täpsemalt näha.

 

Lisaks veel sellegi juurde, et asju nn uuritakse aga inimesi asjadega kursis ei hoita. See juhtus juba suhteliselt ammu, muidugi olid ka pühad vahel aga mingi info peaks ikka liikuma, politsei töötab ka pühade aeg ja kui minu kontod on varastatud ja minu mainele liiga tehtud, siis ma viskaks selle pühade söögi kõrvale ja sammuks kohe politsei jutule, mitte ei viivitaks. Sest praegusel momendil keegi mingit infot ei jaga, mis toimub või mis plaanitakse teha. Loodetakse, et ehk jäävad vait ja summutame kuidagi selle jama.

 

ouuuu, häx, tegid kaks posti järjest ja ei läinud topelt postiks ... :D

 

classic admin privileges :(

 

Tegid enne põhjakeskuses sisseoste ? :D

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minul täpselt sama keiss, oma lohakuse tõttu sai inimene scammi ning ma ei hakanud isegi siin ajama, et keegi teine mu asjadele ligi pääses vaid lahendasin probleemi ning leppisin tagajärgedega. Lihtne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minul täpselt sama keiss, oma lohakuse tõttu sai inimene scammi ning ma ei hakanud isegi siin ajama, et keegi teine mu asjadele ligi pääses vaid lahendasin probleemi ning leppisin tagajärgedega. Lihtne.

Ahh sina pätt ära isegi ürita


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sadperson

+1

 

Mingi väike nagamann tuleb netis esinema. :lol:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

head uut!!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.