Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ja ma käin 12h kusagil klienditeenindajana tööl et koolikõrvalt leib ja vahel ka sai laual oleks :D

 

feelsbadman

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja ma käin 12h kusagil klienditeenindajana tööl et koolikõrvalt leib ja vahel ka sai laual oleks :D

 

feelsbadman

 

mitu tundi kuus teed

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
86 +/- mõned tunnid.

 

Mis tööd teed? Otsin ise ka kooli kõrvale midagi, aga loengud lollakalt keset päeva.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis tööd teed? Otsin ise ka kooli kõrvale midagi, aga loengud lollakalt keset päeva.

 

klienditeenindaja poes, raha on raha ja töö on kerge. Koolikõrvalt kõlbab käia küll, 5min kodust rattaga ja tööl :D sama kiirelt pärast koju tagasi :D

 

aga päevad pikad...12h each

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis tööd teed? Otsin ise ka kooli kõrvale midagi, aga loengud lollakalt keset päeva.

 

Mis sa praegu õpid üldse, kus koolis käid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja ma käin 12h kusagil klienditeenindajana tööl et koolikõrvalt leib ja vahel ka sai laual oleks :D

feelsbadman

 

Ma olen ka sündinud keskmisest vaesemast perekonnast, ma tean, mis raha väärtus on(PEAKSIN teadma). Ma töötasin reka pesulas kooli kõrvalt 4eur tunnis korralikult füüsilist tööd ja enne seda suve vaheajal ehitusel 2e tunnis(see oli muidugi 10-11 aastat tagasi). Lihtsalt viimaste aastatega asjad muutunud, nüüd ma mõtlen seda, et kui raha on ja tuleb juurde, miks mitte kulutada. Eriti veel see, et maja makstud, korter(350 m2, kolme toaline, vanalinnas) makstud, autod makstud, jaht makstud. Elu tundub juba suht kindlustatud(arvestades seda, et olen kõike teinud legaalselt ja makse maksnud), seepärast ka mõttetult suured summad asjadele, mis ei anna midagi.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Osta rune mille hakka ruuni pelama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Raha on selleks et raisata, whatever floats your boat. Desty, ära oma auto/äri teemasi unusta uuendada. Alati hea lugemine

 

funny thing is that he actually owns a boat :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soome/Rootsi ehitustöid tegema keegi? 10-11 eur tunnis, elamine, toit ning transport on firma poolt. PM.

 

Olen enam kui kindel, et siit ei leia kedagi, 1/1000 :D

Praegusel ajal töötud nõuavad ulmelisi tingimuseid + palkasi, ei imesta, et enamus tööta on.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Soome/Rootsi ehitustöid tegema keegi? 10-11 eur tunnis, elamine, toit ning transport on firma poolt. PM.

 

Tiit ja Teet liidrid v


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Head töölised on juba ammu kuskile ära kadunud, hetkel tööturul sitanokkijad kelle ainukeseks andeks on palju pappi küsida, tööd kui sellist nad reaalselt teha ei oska/viitsi. Räägin siis hetkel ehituse poolepealt

 

ilmselge, kui oskad tööd hästi, siis tavaliselt on ka töö olemas.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Õunamahla tegu

 

sama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

veini tehke raisk


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.