Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
kannibal oled??????

 

Miks seda arvad :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jama on see, et mu galaxy S7 läks täna garantiise, sest neil mingisugune tüüpviga, et heli kaob jumala lampi ära... Ja sain kaheks nädalaks mingi vana sony ericssoni mille jaoks messengeri käivitamine oli suur tegu... (Instagramist jne ei hakka üldse rääkimagi)


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsisime ka, et ma ostan omale kalli telefoni ja siis asenduseks annate mulle siukse juust? Siis öeldi, et meil on vaja need asendustelefonid tagasi ka saada(äkki olen varas??? Mis siis, et minu telefon on nende käes) ja siis lohutati, et hea, et üldse midagi saite, paljudes kohtades seda võimalust ei pakuta... Aga kuna mul telefoni on vaja siis ma ta võtsin, vähemalt saab helistada sellega :D

Pärast mõtlesin, et Samsung pakub oma tippklassi telefonidele siukest asja, et tulevad sellele ise koju järgi ja viivad remonti + annavad asendustelefoni ka ehk oleks pidanud seda võimalust kasutama


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsisime ka, et ma ostan omale kalli telefoni ja siis asenduseks annate mulle siukse juust? Siis öeldi, et meil on vaja need asendustelefonid tagasi ka saada(äkki olen varas??? Mis siis, et minu telefon on nende käes) ja siis lohutati, et hea, et üldse midagi saite, paljudes kohtades seda võimalust ei pakuta... Aga kuna mul telefoni on vaja siis ma ta võtsin, vähemalt saab helistada sellega :D

Pärast mõtlesin, et Samsung pakub oma tippklassi telefonidele siukest asja, et tulevad sellele ise koju järgi ja viivad remonti + annavad asendustelefoni ka ehk oleks pidanud seda võimalust kasutama

Kust soetasid omale selle telefoni?


joker_signature_by_mirzaks-d4m7gj4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki mõnele õigele inimesele jääb silma. Juhul kui oled kursis saemehe tööga, mingi eelnev kogemus või hoopis kooli läbinud vms, ning ei ole tööd siis võta ühendust. Pakkuda tööd siis saemehele Pärnu maakonnas. 7€/tihu, täpsema info saamiseks saada PM.

 

/+ tööd on aastaringselt koguaeg.

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jama on see, et mu galaxy S7 läks täna garantiise, sest neil mingisugune tüüpviga, et heli kaob jumala lampi ära... Ja sain kaheks nädalaks mingi vana sony ericssoni mille jaoks messengeri käivitamine oli suur tegu... (Instagramist jne ei hakka üldse rääkimagi)

vapsjee joppas sul siis. iphone 6s+ tüüpviga on see, et plahvatavad laadimise ajal... ja asendus teloks anti iphone 4s mis oli kole aeglane..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kord kuus hüppan ka läbi ja ülen yo. yo siis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Isiklikult endale iphone ei meeldi, endal CAT S40, mis minu jaoks väga hea valik(Kuna toimetan pidevalt sihukestes tingimustes kus tavaline nutitelefon annaks lihtsalt otsad), hind ka mõistuse piires. Naisele sai ostetud Samsung galaxy s7 edge, minu jaoks mitte midagi erilist + hind ka liiga suur, aga naised on naised. Üleüldiselt, ulme kus telefonid maksavad, kui nüüd aus olla. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal Meizu MX5, a.la pool aastat tagasi soetasin selle, 400 € maksis ning ühtegi asja ei häiri telefoni juures.Mina olen alati pidanud iphone nn "raha raiskamiseks"/"eputamiseks", aga eks igaüks ise teab, nende raha ikkagist.


joker_signature_by_mirzaks-d4m7gj4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.