Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mis see tbow bug oli mitu päeva või tunnid?

 

eile oli ma ei oska öelda mitu tundi igatahes päeval mingi kell kolm tehti rollback jutud liikusid et osad olid banni ka saanud tbowide lootimie eest alguses oli mingi perm bann peale rollbacki ilmselt siis nädalalne vms... kuna tbow lootiaid oli väga palju muidu see tbow spawnis mingil põhjusel farm guildis.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis see tbow bug oli mitu päeva või tunnid?

Mõned tunnid ainult, suht kohe pandi mäng kinni. Corp bug jms sellestmõttes hullemad

see rollback on suures pildis lamp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Inimesed, kes ostsid Tbowe isegi Gest odavalt said banni.


Minu Steam Konto

RSN: KingZorrow

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

noom mida te arvate uuesti bugattist:

ilusam on küll kui eelmised versioonid kuid hind ikka päris kirves :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
noom mida te arvate uuesti bugattist:
ilusam on küll kui eelmised versioonid kuid hind ikka päris kirves :D

 

mu arust collector's item lihtsalt. Mõtetu oleks ju sellega linnas ringi sõita ja 25% selle võimsusest kasutada vms. Silma jääd aga ikkagi liiga võimas mingiks igapäevasõiduks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seda mõtleb lihtrahvas, kellel sellist summat võtta pole taskust (16,7m €). Usun, et kes suudavad sellist autot osta siis nad suudavad selle eest hoolt ka kanda, lisaks leiavad koha kus saavad auto maximumi proovida :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kusjuures see auto on juba ära ostetud jepp mingi rikkur välismaalt kuid autot kohe kätte ei saanud kuna vajab veel viimistlemist / sisustamist seest pool.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aru ma ei saa, et mis seakisa nüüd lahti on läinud kui EKRE peaks valitsusse saama. Nende poolt hääletas 100 000(17,8%) inimest. Kas nende hääl ei peakski valitsuses esindatud olema? Mingid "aktiivsed noored" saadavad nüüd kirju Jüri Ratasele. Saadaks nad kõik ühte sooja kohta.

 

PS! Ise ei ole EKRE valija.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hei Vahvel, kas keegi Destinyga suhtleb? Oleks tarvis temaga ühendust võtta, aga ma ei mäleta tema täisnime. Pls PM kui keegi teab, või antku talle märku minust. Cheers! :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Aru ma ei saa, et mis seakisa nüüd lahti on läinud kui EKRE peaks valitsusse saama. Nende poolt hääletas 100 000(17,8%) inimest. Kas nende hääl ei peakski valitsuses esindatud olema? Mingid "aktiivsed noored" saadavad nüüd kirju Jüri Ratasele. Saadaks nad kõik ühte sooja kohta.

 

PS! Ise ei ole EKRE valija.

 

Siin saab neid kirju lugeda - https://epl.delfi.ee/news/arvamus/kirjad-juri-ratasele-kumned-eesti-noored-ja-tegusad-kodanikud-saatsid-peaministrile-voimaliku-koalitsiooni-osas-murekirjad?id=85583763


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aru ma ei saa, et mis seakisa nüüd lahti on läinud kui EKRE peaks valitsusse saama. Nende poolt hääletas 100 000(17,8%) inimest. Kas nende hääl ei peakski valitsuses esindatud olema? Mingid "aktiivsed noored" saadavad nüüd kirju Jüri Ratasele. Saadaks nad kõik ühte sooja kohta.

 

PS! Ise ei ole EKRE valija.

 

Kui selline asi nagu vihakõne ja vaenu õhutamine eksisteeriks, siis antud olukord oleks just täpselt see. Sallijad saavad vast isegi sellest vastuolust aru, aga kuna neil puuduvad igasugused standardid, siis nad lihtsalt ei hooli. Valetavad ja vassivad edasi.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui keegi soovib steami, kus cs:go, gta v jne ning 200€ steam wallet siis täna/homme hommik viimane päev see veel saadaval. Kui ei leia ostjat siis homsest avan 200 eest cs:go kaste, kui keegi soovib siis leiate kuulutuse CS:GO turu alt või pm mulle ;)


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
That moment when you realize Key wasn't CGI in and this really happened.

 

[video=youtube;G6NfRMv-4OY]

 

Shit did not age well:

https://www.nbcnews.com/storyline/california-drought/california-drought-officially-over-after-more-seven-years-n983461


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jõhker mis teema täna kuuuurijas ulme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mingi tunnike tagasi käis korralik tagaajamine annelinnas :D mingi debiiil üritas nelja politsei eest minekut teha põgenes majade vahele autoga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lube polnud ja prob joobes, teeks isegi actioni kui nvn ptsis juba :D

 

Kindlasti sa teeks


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lube polnud ja prob joobes, teeks isegi actioni kui nvn ptsis juba :D

 

noom kui kohe alla annad saad ju kergema karistuse max jääd lubadest ilma või saad mingi väikese vangla karistuse või trahvi kuid kui põgenema hakkad nagu see vend kes sõitis kõnniteedel mega suurel kiirusel ning vingerdas selle autoga nagu ma ei tea mis ning seadis inimeste elud ohtu ja ei allunud politseile lisaks kiirus oli pea 100km/h ei tasu väga selline debiilsus ära saad selle eest täierauaga.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

aii see võis valus olla:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.