Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ilus kala!


Lisa mind vajutades allolevale pildile :)

 

skype-add-bot.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellise vihma ja äikse showga pole juba ammu jooksnud nagu eile Rakveres 21.1km. (YY)

 

Ise sain selle show arvamusfestivalil kaela, päris korralik.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kalastushuvilisi ka siin foorumis seikleb? Lisan oma eilse tsuti üle kilo forelli, sai ka uus personaalne rekord püstitatud pikkuse suhtes. http://www.kalale.ee/galerii/790F

 

Ikka on, käin samamoodi merel/jõgedel/järvedel. Enda kevadine rekord täpik oli ka 52cm aga 1,8kg. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Merele pole ise veel jõudnud, merikat pean siis silmas. Jõgedel ragistan rohkem, seiklusi tuleb rohkem ette. Järvedel, nii palju kui käin siis on põhirõhk ahvenale ainult. Haugi pole juba ligemale 3 aastat käinud püüdmas. Ootan juba sügiselist lõhe hooaega, vaikselt valmistun siin. Kevadises toitumises täpik 1.8 kg oleks suvisel ajal julgelt üle 2 kilo kala. Pilte pole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

paluks abi mõnelt teadjamalt

nimelt kas on kuidagi võimalik arvuti ekraanile tulevaid teavitusi (all paremas nurgas skype logimised, viirusetõrje teated jne) muuta sekundaarseks või vähemtähtsamaks kui parasjagu pooleli olev tegevus. ehk siis kas saaks teha nii et kui mul on lahti internet, word, mäng või mis iganes muu asi, siis teavitus tuleks ainult desktopile ja mina seda ei näeks ja kui mul on parasjagu desktop ekraanil siis ma näeks teavitusi

pikk jutt ja segane seletus aga loodan et saate aru ja oskate aidata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
paluks abi mõnelt teadjamalt

nimelt kas on kuidagi võimalik arvuti ekraanile tulevaid teavitusi (all paremas nurgas skype logimised, viirusetõrje teated jne) muuta sekundaarseks või vähemtähtsamaks kui parasjagu pooleli olev tegevus. ehk siis kas saaks teha nii et kui mul on lahti internet, word, mäng või mis iganes muu asi, siis teavitus tuleks ainult desktopile ja mina seda ei näeks ja kui mul on parasjagu desktop ekraanil siis ma näeks teavitusi

pikk jutt ja segane seletus aga loodan et saate aru ja oskate aidata

 

kõikidel programmidel on eraldi notificationid, mida tuleb igast programmist siis disableda.

ma usun, et sa otsid "always on top" funktsionaalsust loovat rakendust.

https://superuser.com/questions/992445/make-any-windowed-application-always-on-top-without-keyboard-shortcut

 

kui sul installitud rakendused läbi windows store, siis saad seadetest action centeri kinni lükata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hea adrenaliin tuleb sisse kui kottpimedas metssea eest ära joosta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

koer pole nii kiire rsk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
koer pole nii kiire rsk

 

wild boar can run up to 40 km/h, an average dog (depending on the size) can run up to 30-40 km/h.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Usain Bolt jooksis 44.72 km/h

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kuidas te jaksate nii aktiivsed siin olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kuidas te jaksate nii aktiivsed siin olla

 

Elu pole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju jah, asi on puhta pekkis......

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suvel Kuperjanovi jalaväepataljoni võetud ajateenijad rääkisid Ekspressile, et nad ei mõista, miks Tallinnas ja mujal said ajateenijad nädalavahetustel puhkusele minna juba teisel teenistusnädalal ehk baaskursuse ajal, aga nemad peavad Võrus ­ootama augusti lõpuni.

 

Mõned pealinnas viibivad ajateenijad võivad linna peale minna ka paariks tunniks töönädala sees.

 

„Väljaõpe ei ole kõigis pataljonides ühesugune. Näiteks Kalevi jalaväepataljon on katsetanud eri mudeleid mitu aastat. Seekord katsetatakse 1. jalaväebrigaadis mudelit, kus ajateenijad said esimese loa teisel nädalal. See peaks tõstma sõdurite ­motivatsiooni – lähedaste nägemine ja nendega koos viibimine mõjub alati hästi ajateenijate moraalile,“ ütles teabeohvitser nooremleitnant Sander Mändoja.

 

Kaitseväe strateegilise kommunikatsiooni osakonna juhataja Vallo Toomet ütles, et „iga brigaad määrab ise juhtkonna tasandil, kuidas peaks ajateenijate väljaõpe välja nägema. Staap siia ei sekku.“

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

 

kui ma aega teenimas käisin, siis meil said parimad peale esimest metsalaagrit välja, kaasa arvatud mina. :D

see oli umbes üks kuu SBK'sse.

 

tegelt see väljalaskmine on puhtalt ajateenijate motivatsiooni üleval hoidmise ja raha kokkuhoiuks.

lisaks on viimastel aastatel nii palju liitlasvägesid juurde tulnud ja ruumi jääb ka aina vähemaks.

sõdurite teenindamine läheb iga aasta aina raskemaks ning mõtle kui mõnus, kui nädalavahetuseks ei pea kokad 500 mehele süüa tegema :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.