Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

OS kui Oldschool RS või Operating System :D?

Muudetud liikme Foofy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raidides konduit, kõikjal mujal RuneLite

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

ok tõmbasin runelite. aga keegi viitsiks mulle seletada et mis zulrah on ja miks sellega niipalju raha saab ja kui palju aega läheb et zulrahi killima saaks hakata või palju zulrahi killimiseks acc maksab? eelmine nädal hakkasin mängima ja gold amulete väga teha ei viitsi enam :(

 

//aa ja mida tahendab skiller, pure jne asjad? pean aint 1 skilli tegema voi voib rahus arendada skille ikka?

 

///ostsin bondi endale ka ja 2m gp praegu umb. mida sellega oleks koige parem praegu teha et rohkem saada?

Muudetud liikme K3lm1k4s'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No req money making method osrs youtuubi

How to play oldschool rs


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ok tõmbasin runelite. aga keegi viitsiks mulle seletada et mis zulrah on ja miks sellega niipalju raha saab ja kui palju aega läheb et zulrahi killima saaks hakata või palju zulrahi killimiseks acc maksab? eelmine nädal hakkasin mängima ja gold amulete väga teha ei viitsi enam :(

 

//aa ja mida tahendab skiller, pure jne asjad? pean aint 1 skilli tegema voi voib rahus arendada skille ikka?

 

///ostsin bondi endale ka ja 2m gp praegu umb. mida sellega oleks koige parem praegu teha et rohkem saada?

zulrahiga läheb kõvasti aega ennem kui sa teda tapma saad hakata, sealt edasi läheb harjutamise peale juba aega normaalselt


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
No req money making method osrs youtuubi

How to play oldschool rs

 

olen vaadanud, kuid kuidas seda vaadata kas profit ka on. näiteks 1 meetod mis teha tahaks on dragonhide tannimine. aga ei oska vaadata, kas profit tuleb sellega või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

sorry, vahetame teemat.

 

proovisin paar nädalat tagasi fortnite acci osta 50€ eest et edasi lükata kohe 70€ eest. saatsin tüübile paypalile pool pp balancega ja pool debit cardiga, vend sai raha kätte pani kohe blocki. Nädal aega hiljem kui trade centrali discordist banni sai ja rocket league blacklisti sattus, kirjutas vend et ta ei saand raha vms et andis vale pp kuhu raha kanda. Ütles et annab acci kui ma ütlen modedele et ta pole scammer xd. saatsin ta parajasse kohta. Ja nüüd ss nii et saatsin dispute pp kohe kui blocki sain, panid mu konto limited, tahavad photo id nüüd et acc verifed vms uuesti saada.

 

Ja tahtsin selle looga jõuda sinna, et kas keegi oleks nõus runemates 6usd supporti mulle ostma one-time paymentiga? maksaksin swed.

Tean et vale teema aga nkn keegi midagi muud siin ei loe.

 

kena õhtut :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

woohhoo autu klaasipuhastus vedelik sulas ilusti üles paari tunniga kvartali parklas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
woohhoo autu klaasipuhastus vedelik sulas ilusti üles paari tunniga kvartali parklas :D

 

ajee!

mul audiga ka sama jama :D

kuna esmaspäeval vaja pidurit timmida, siis äkki saab töökojas sooja ja sulab ka ülesse


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ajee!

mul audiga ka sama jama :D

kuna esmaspäeval vaja pidurit timmida, siis äkki saab töökojas sooja ja sulab ka ülesse

 

mis audi sul on ja aasta ? :D

 

ise rallin volvo s60ga ringi 103 kw ja 2002 aasta :D :D algajale väga hea auto

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

on ju, esiratta pidurivooliku mingi jupp korrodeerus läbi ja lekib :(

eelmine aasta detsembris oli täpselt sama jama, aga teise poolega ...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

eks need autod lagunevad vaikselt jepp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Huvitav kuidas Teil need asjad kinni jäätuvad, mul ainult otsast vaja vahest puhastada kui auto on kauem seisnud :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Huvitav kuidas Teil need asjad kinni jäätuvad, mul ainult otsast vaja vahest puhastada kui auto on kauem seisnud :D

 

täna käisin kontrollimas enam ei olnud kinni jäätunud nüüd on -40 sees muidu siis kui kinni jäätus oli suvine sees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
täna käisin kontrollimas enam ei olnud kinni jäätunud nüüd on -40 sees muidu siis kui kinni jäätus oli suvine sees.

 

Siis küll, mul talviti aegajalt see jama, et pidur külmub kinni, täna hommikul naine käis autoga sõitmas, tuli tagasi ja ütles, et mingi jama on, ABS tuli vilgub ja auto liikus imelikult ( Õnneks pidi ainult 4km sõitma ), läksin vaatama ja klots oli ära jäätunud.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei tea jahm suht enda süü ütleks mina selle peale liiga kergesti käib ette lambikatele ja üle üldse vahvlis trusted vennad olemas kellelt osta milleks osta mujalt mingitelt rottidelt kellelt saab 100% üle kuigi tema teemadest vaatasin et saab odavamalt kui siit ostes aga nohm mind see eriti ei kotiks kuna siin ikkagi vennad kellelt saab millid ilusti kätte mitte ei jää euridest ja millidest ilma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Läbi snapi mille osta on vast tark tegu. Darwini auhinna potensiaalne võitja selleks aastaks olemas?

 

tundub nii :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.