Teema: Vabateema

Tulemused 143,621 kuni 143,630 143630'st

Tsitaat Esialgu postitas: Genius15
    väga hea, oli ka aeg.

a miks sa mingi zippansioni lingi kaudu suunad meid?
    Natukene vaidleks vastu.
    Nimelt sellele punktile "Samuti on võimalik neid sunnimeetmeid rakendada kaitseväe õppekogunemistelt korduvalt kõrvalehoidjate suhtes"

Ütlen kohe ära, et pole ise ajateenistuses käinud (17) aga miks peaks kõrgepalgaline (nt: tarkvaraarendaja) minema õppekogunemisele, kui tööd on kogu aeg palju ja palk ei ole võrdeline sellega mida metsas tiksumise eest saab? Kui kompenseeritakse siis mybad, et ei teadnud aga nii palju kui mina kuulnud olen siis väga paljudel ongi seal lihtsalt tühja istumine.

Teades, et me elame Eesti VABARIIGIS siis miks piirata inimeste vabadusi kõrvalehoidumise eest?
    Ajateenistus on kohustuslik aga ma ei leia, et see on kõigile ja et ajateenistus teeb poisist mehe on puhas debiilsus.. distsipliin, iseloom, uued sõbrad ja tasuta jõusaal mis sellega kaasneb seda saab ka teistmoodi. Samuti see suhteliselt rikub ära suure osa inimese elust, sest see aasta mis sa vaikselt pikutad männipuude all oled sa juba unustanud väga suure osa ülikoolist õpitust (toon jälle sama näite: programmeerimine), kaotanud sõpru ja peale selle oled aasta aega oma elust ka kaotanud.

Leidsin delfi artiklist: Tänapäevase ajateenistuse suurim probleem on, et see on enamik noormeestele nagu karistus. Et asi oleks meelepärasem, peaks ajateenistust reformima, tegema selle inimsõbralikuks ja võimaldama boonuseid selle läbinutele. Näiteks ajateenistuse läbinule tulumaks X% võrra madalamaks, pensionilisa ja muud võimalused, kuidas noormehi motiveerida.

Ilma selleta ei ole minu arvates väga mõtet, sest isegi kui sõda tuleb siis oleme kõik ühises supis nii, et rindel on nö sõdurid ja tsiviilid.
    Samuti leian, et kui Eestil nii hädasti sõdureid vaja on kes riiki kaitseks siis miks on ainult mehed need, kes seda reaalselt teevad? Maailmas on päris palju riike kes kaasavad mõlemat osapoolt ja töötab päris hästi.

Tihti need kes on juba ajateenistuse läbinud ja on nüüd reservis väidavad, et seda on kindlasti vaja aga miks?

Ps: Ise plaanin ka minna nii et sellised kommentaare ei oota nagu "Mine mängi haiget siis kui ei meeldi" vms.

I'm a soldier standing on my feet, no surrender and I won't retreat.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Mina oleks näiteks selle poolt, kui lõpetaks üldse kohustuliku ajateenistuse ! Kelle vastu me võitleme? Täielik rahaauk, kuhu topitakse miljoneid ja isegi kui sõda tuleks, kaotaksime selle päris kiirelt. Kõik on lihtsalt äri, kus igapäevaselt uudistes käib ainult vägivald ja hirm ning relvatööstus prindib lihtsalt raha.
    varsti jaanid juuu
    3814 päeva Vahvel.net liige 06.02.2018 seisuga
    ja vihma sajab, jesss>D
    nüüd sajab veel kõvemini
    Nüüd päris hulluks läinud
    「FAKER」dtjg.mart

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

#karvased.ee
    ei ole hullu midagi
    käis väike sabin aknataga ja lõi välku ning vesi oli teise korruseni, aga ma elus
    täna kell 2 läks vool ära, nüüd kell 2 öösel tuli tagasi. Tegelt see üks päev ilma arvutita oli suht hea
    Friik
    「FAKER」dtjg.mart

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

#karvased.ee

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees