Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

ei, m6uk lubas sulle ukse taha tulla hea hinna eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sa kohe nii :D

Tervitasin sind ju, uhke pead olema.

See on 1080p full HD :D

 

 

[video=youtube;HFFGDO8-Z8A]

 

k, seda ma nii ei jäta. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere siinne rahvas, täna ostsin uue läppari ning OS oli Linux Ubuntu ja ausalt öeldes olen terve õhtu nüüd hullu pannud kuna põhimõtteliselt on sul ainult võimalus internetis käia :)

proovisin javat peale hakkas oma rar p*ska ajama

proovisin neti mänge mängida jälle mingi uus jama

proovisin skype peale panna, pidin mingi windowsi faili kustutama et seda installida

proovisin steami, pani arvuti üldse kokku 10s-ks

proovisin uut windowsi tõmmata avasin faile ja siis pani desktop lõplikult kokku ja nii ootasin 2h kuni tõmbas ära, tegin resa, ja siis ei saanud seda tööle tõmbasin daemon toolsi ja selle installerit ei saa avada kuna kõiki faile avatakse raris nagu "what?" niiet soovitus KUNAGI ÄRGE KASUTAGE LINUXI! seega ootan kuna mingi päev viin spetsi juurde ja lasen siis win 7 peale panna mis parim hetkel mulle :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Linux on just kõige parem kui sa ei mängi mänge ning oskad seda kasutada/hallata, ka minul on arvutis kõige uuem linux mint olemas, paraku ma küll sinna ei jõua väga kuna mängin mänge ja muid asju vaja teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere siinne rahvas, täna ostsin uue läppari ning OS oli Linux Ubuntu ja ausalt öeldes olen terve õhtu nüüd hullu pannud kuna põhimõtteliselt on sul ainult võimalus internetis käia :)

proovisin javat peale hakkas oma rar p*ska ajama

proovisin neti mänge mängida jälle mingi uus jama

proovisin skype peale panna, pidin mingi windowsi faili kustutama et seda installida

proovisin steami, pani arvuti üldse kokku 10s-ks

proovisin uut windowsi tõmmata avasin faile ja siis pani desktop lõplikult kokku ja nii ootasin 2h kuni tõmbas ära, tegin resa, ja siis ei saanud seda tööle tõmbasin daemon toolsi ja selle installerit ei saa avada kuna kõiki faile avatakse raris nagu "what?" niiet soovitus KUNAGI ÄRGE KASUTAGE LINUXI! seega ootan kuna mingi päev viin spetsi juurde ja lasen siis win 7 peale panna mis parim hetkel mulle :)

 

Sa vist ei oska linuxit lihtsalt :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere siinne rahvas, täna ostsin uue läppari ning OS oli Linux Ubuntu ja ausalt öeldes olen terve õhtu nüüd hullu pannud kuna põhimõtteliselt on sul ainult võimalus internetis käia :)

proovisin javat peale hakkas oma rar p*ska ajama

proovisin neti mänge mängida jälle mingi uus jama

proovisin skype peale panna, pidin mingi windowsi faili kustutama et seda installida

proovisin steami, pani arvuti üldse kokku 10s-ks

proovisin uut windowsi tõmmata avasin faile ja siis pani desktop lõplikult kokku ja nii ootasin 2h kuni tõmbas ära, tegin resa, ja siis ei saanud seda tööle tõmbasin daemon toolsi ja selle installerit ei saa avada kuna kõiki faile avatakse raris nagu "what?" niiet soovitus KUNAGI ÄRGE KASUTAGE LINUXI! seega ootan kuna mingi päev viin spetsi juurde ja lasen siis win 7 peale panna mis parim hetkel mulle :)

 

Sa ei taju lihtsalt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sander kui ma sulle tööle tulen sekretärina siis kas ma pean mingi stringe vms ka kandma we, et tahax veidi rohkem infot saada

ja kas ma nagu peaks harjutama ka vms wä

 

noshit, mis ise arvad? tubli oled siis ehk saab natuke palgalisa ka. :D

 

sa ei tea pooltki mis nilbusi sa tööl tegema pead.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ex ma harjutan joonlaua peal

 

ok tubli, kindlasti anna teada kuidas läheb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
noshit, mis ise arvad? tubli oled siis ehk saab natuke palgalisa ka. :D

 

sa ei tea pooltki mis nilbusi sa tööl tegema pead.

 

Tsau Sander :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xbHI6nMsVHE


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

koopast ronisid alles välja w?

 

 

poh, paar päeva tagasi oli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

varsti jaanipäev käes ja sa lased siin kergelt jõulu laule

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
XD

Lumi väljas ikka ju...

 

tohoh, käid vahepeal väljas ka w? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Juhiuks aia saanud, stange ära rihitud.. :D Miskipärast jäävad sellised asjad kohe silma. Aga täitsa püss masin jah, diisel võiks olla. Kurb on see, et ei hoolitseta istmete eest nii nagu peaks. Mitte, et ma halva pärast, aga paljudel see teema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.