Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Wait a minute. Alustame sellest, et mida sa sellega teha kavatsed? Kui lihtsalt kodus diivanil ja voodis siis võiksid macbook pro ja lenovo pro seeriad üldse ära unustada. Kui kisub siisksi macbooki disaini ja OSi poole siis võta macbook air. Pole vaja ns raha küll tuulde visata, sul võib seda kusagil mujal vaja minna :P.

 

Mulle meeldib pildistada ja kasutan Photoshopi ja lightroomi. Üldse forograafia jaoks peaks maci ekraanid päris head olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle meeldib pildistada ja kasutan Photoshopi ja lightroomi. Üldse forograafia jaoks peaks maci ekraanid päris head olema.

 

Täiesti nõus sinuga. Siis võid macbooki poole vaadata. :)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hästi kavandatud :D kuid kätte saadi ikkagi https://geenius.ee/uudis/pettur-varastas-paari-paeva-jooksul-tallinnas-mitmest-poest-hulgaliselt-tuliuusi-iphonee/

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Revo või Veljo tegutsemas huvitav?


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Revo või Veljo tegutsemas huvitav?

 

varas oli välisriigi kodanik ei tea kes see tegelane oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mul tööl Lenova läpakas ja pole selle kohta midagi halba õelda.

 

Ei ütleks, et väga palju liiguks, aga ilmselt kodus diivanil ja voodis jne:D Kuhugi ühte kohta see seisma ei jää.

 

mis sa voodis läpakaga teed? :O

kas vhäpmeister5000:lol:


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle meeldib pildistada ja kasutan Photoshopi ja lightroomi. Üldse forograafia jaoks peaks maci ekraanid päris head olema.

 

Siis võid rahus Maci võtta, Pro kindlasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

INFO: 23.55 helistab teataja Tartust ja räägib, et ta on kuskil puuris kinni. Selgus, et politsei toimetab helistajat parasjagu arestimajja. #FBmaraton

kuidas annab nii juua :D?

Muudetud liikme v2nnu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

jaa eile häirekad rääkisid mulle seda :D

 

üks vana oli kivikujule kutsunud politsei öelnud et mees lamab maas ja ei liiguta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
INFO: 23.55 helistab teataja Tartust ja räägib, et ta on kuskil puuris kinni. Selgus, et politsei toimetab helistajat parasjagu arestimajja. #FBmaraton

kuidas annab nii juua :D?

 

ma arvan, et see oli meelega :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

novembri lõpus alles saab käelt kipsi maha, peaks hakkama vasaku käega kirjutama vist sest koolis suht raske nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

läpakat ei lubata nii kaua kasutada kuniks kips ära võetakse ? suht raske vasaku käega kirjutada või saad hakkama ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
läpakat ei lubata nii kaua kasutada kuniks kips ära võetakse ? suht raske vasaku käega kirjutada või saad hakkama ?

 

ei tea seda, aga nüüd hakkas nädal vaheaega eks ma harjutan nii kaua vaatab mis saab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Koolivaheaeg v

 

Mis tegid siis käega

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
Koolivaheaeg v

 

Mis tegid siis käega

 

koolivaheaeg jah.

 

pmst veerandi viimane kehalise tund läksime parki ukakat mängima ja ma pidasin ja siis pmst viimased vennad hakkasid jooksma ja ma hakkasin ka ja norm speed oli sees ja üks vend sai eest ära aga teisega olime kõrvuti ja ss mõtlesin et nagu annan keha talle veits vms ja siis ta tuli hoopis vastu mind (ütles hiljem et sai aru et hakkan tulema xd) ja no ma ikka lendasin kuskil 4-5 meetrit käed ees maha siis lendasin selja peale ja siis jäin pidama (kruusa ja lehtede sisse kukkusin). ja siis ranne valutas veits ja klassivend ütles et tee jões käsi puhtaks (käsi läks ka katki). Siis tegin puhtaks ja läksin kooliarsti juurde ja peale seda emosse ja seal öeldi et palju õnne murdsid lodiluu ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MAc on nüüd olemas:D Ütleks, et päris hea asi:D

 

Alguse võtab aega kõik ära õppida ja kuidas kõik toimub. Touchbad on ikka ulme hea asi macil. Sellega ei tunne isegi hiirest puudust. Saad kõik tehtud ja väga kiirelt ja lihtsalt. See on esimese päeva review:D Nüüd natukene imelik tööl olles windowsega ja kodus macis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MAc on nüüd olemas:D Ütleks, et päris hea asi:D

 

Alguse võtab aega kõik ära õppida ja kuidas kõik toimub. Touchbad on ikka ulme hea asi macil. Sellega ei tunne isegi hiirest puudust. Saad kõik tehtud ja väga kiirelt ja lihtsalt. See on esimese päeva review:D Nüüd natukene imelik tööl olles windowsega ja kodus macis.

 

varsti tööl ka mäkk


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks see minu teha:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Oleks see minu teha:D

 

no tee bossile soovitus, et tahad big mäkki ja küll sa omale 7 euri eest ühe eine saad, saad ehk valida isegi mis jook ja millised friikad ka.

vastutasuks pead loovutama oma elust 7 tundi tööks.

 

voilaa, mäkk tööjuures ka tehtud!

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.