Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Oota pool aastat saad 500ga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Desteny'i jaoks see vast kommiraha :D ostab 3 tükki, kui 1 õhku lendab või katki läheb saab uue võtta :D

 

Ma tegelt ei kasuta telefoni, ainult lennukis mussi ja mängude pärast(ja kui reisilt koju, siis peab ju hellama mehele, kes mu auto ukse ette tooks parklast), sest seal pole midagi teha. Ja kui üksi välisriigis konverentsil või mingil üritusel, siis ka olemas see jublakas.

 

Hetkel mul 6 ja olin üks esimesi(19 september 2014), kes tellis selle, kui välja tuli ning hetkene kasutus

http://screencast.com/t/oWMT3v1lxXi

 

Aga elektroonika on vinge, seega miks mitte tellida. Mulle sitaks meeldis 4, kui ta oli selline läikiv must. telefoni kasutegur muidugi väike, aga eks see summa pole ka kõige suurem olen viina pudeli eest maksnud rohkem.

 

A btw, saan esmaspäev VÕI teisipäev enda paadi kätte :D So excited! Päris jahiks seda kutsuda ei saa. 9.00m pika, 3m laia, kabiiniga kruiiser. Selline täpselt: http://www.saverimbarcazioni.com/prodotti/linea-cabin/saver-300-sport/9 Aga paadil 2 tuba, köök ja duss koos vetsuga. 2x 4.3 V6 bensiin mootorit(oleks tahtnud ja võimaldanud suuremat, aga kahjuks juhiluba ei võimalda seda). Load tegin kuskil kuu tagasi. Aga kuna Hispaanias palju paate, siis siin tulevad paadi hinnale sitaks kulusid juurde just hoiustamisega. Aastamaks sadamas 6500e, paadi hooldused kuskil 7000e aasta. Päris karm lõbu, eks näha ole, kas üldse meeldib. Paadile panin nimeks Moonshine, selle järgi:

http://screencast.com/t/5eCi1rXHKL

 

Kes ei tea, mis asi on Moonshine, siis: https://en.wikipedia.org/wiki/Moonshine

Otseselt ei olnud kõige kallim viin, kuskil 25-30e. Aga maitse on ränk.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yep, pruudi omaga. Aga pimedas, seega sitt kvaliteet. Aga nice sarcasm.

 

Huawei P9 ka väga hea. Ei paindu ega plahvata käes :D

 

//mudu keegi redditgiftide eventil ka osa võtab?

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hommik :D

 

jou.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oskab keegi aidata? käisin korra BIOSis ja muutsin fan speede ja peale seda oli mu prose 4.1ghz max speed, kuigi pole OC teind, stockis peaks olema 3.5ghz

proseks fx 6300.

 

E: fixed, BIOSis oli lampi 20x200 sättinud, 17,5x200 ja tagasi normaalsel 3,5GHZil

Muudetud liikme v2nnu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Trefkam kahtlane tegelane, ei imestaks kui tagasi tõmbas.

Eestis on vaesed ajad, isegi 5€ pärast on vaja scämmida :D :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Trefkam kahtlane tegelane, ei imestaks kui tagasi tõmbas.

Eestis on vaesed ajad, isegi 5€ pärast on vaja scämmida :D :D

 

Sa oled juba ma ei tea mitu kuud üritanud mind maha teha ja scammeriks tembeldada, saa üle juba. Sa ei ole mitte keegi ja ei ole vaja nii palju nutta, et ma sinu ironmänile ei olnud nõus teenuseid osutama! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui ma ei eksi ss ma nägin ka siin teemat, et lasti 50 sendiga :D krooni ajal kah veel :D

 

Sellel vennal pidid küll näpud põhjas olema :D

 

Sa oled juba ma ei tea mitu kuud üritanud mind maha teha ja scammeriks tembeldada, saa üle juba. Sa ei ole mitte keegi ja ei ole vaja nii palju nutta, et ma sinu ironmänile ei olnud nõus teenuseid osutama! :)

 

1) Ma ei tee maha, vaid arvan, mis on siin riigis kõigile lubatud tegevus

2) Ma ei olegi mitte keegi, pole seda isegi mitte väitnud, või olen ?

3) Jälle, ma ei nuta, see on sinu fantaasia.

4) Ma olen 1 või 2 korda tahtnud sinult teenust osta, kuid mitte rohkem ja viimane kord oli kuid tagasi, nii, et ära tule siia seletama, nagu ma iga nädal küsiksin kas sa mul midagi teeks.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellel vennal pidid küll näpud põhjas olema :D

 

 

 

1) Ma ei tee maha, vaid arvan, mis on siin riigis kõigile lubatud tegevus

2) Ma ei olegi mitte keegi, pole seda isegi mitte väitnud, või olen ?

3) Jälle, ma ei nuta, see on sinu fantaasia.

4) Ma olen 1 või 2 korda tahtnud sinult teenust osta, kuid mitte rohkem ja viimane kord oli kuid tagasi, nii, et ära tule siia seletama, nagu ma iga nädal küsiksin kas sa mul midagi teeks.

 

Oli millal oli, aga ikkagi on vaja igal võimalusel üritada öelda kõigile, et ma scammer? what's the point.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui ma ei eksi ss ma nägin ka siin teemat, et lasti 50 sendiga :D krooni ajal kah veel :D

 

0.03 eurosenti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oli millal oli, aga ikkagi on vaja igal võimalusel üritada öelda kõigile, et ma scammer? what's the point.

 

Ma ei ürita kõigile öelda, ma lihtsalt avaldasin arvamust, mitte midagi muud. Pealegi ma ütlesin, "ei imestaks kui tagasi tõmbas", mitte et sa oled scämmer, vms ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.