Teema: Vabateema

Tulemused 143,771 kuni 143,780 144042'st

kahe musta bari all on email lihtsalt?

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: Robert
    kahe musta bari all on email lihtsalt?
    logisin nalja pärast enda ühte vanasse ruuni e-maili ja leidsin sellise kirja.
    e-mail parool, mida presenteeriti oli kahjuks vale, proovisin isegi järgi, sest mul sellel kontol autofill parool ja polnud meeles

küll aga on huvitav see, et mis skripti kasutati, sest näiliselt oleks nagu kiri minu e-mailis kiri koostatud ja endale saadetud.
    samas tean, et on võimalik saata e-maile nii, et nagu ise oleks koostanud või kellegi teise e-maili alt.

kirjast juba üle nädala möödas ... am i dead now?
    3956 päeva Vahvel.net liige 28.06.2018 seisuga
    Tsitaat Esialgu postitas: Genius15
    logisin nalja pärast enda ühte vanasse ruuni e-maili ja leidsin sellise kirja.
    e-mail parool, mida presenteeriti oli kahjuks vale, proovisin isegi järgi, sest mul sellel kontol autofill parool ja polnud meeles

küll aga on huvitav see, et mis skripti kasutati, sest näiliselt oleks nagu kiri minu e-mailis kiri koostatud ja endale saadetud.
    samas tean, et on võimalik saata e-maile nii, et nagu ise oleks koostanud või kellegi teise e-maili alt.

kirjast juba üle nädala möödas ... am i dead now?
    videod ja asjad saadetakse sõpradele. Jään FBs ootama
    Tsitaat Esialgu postitas: Kristjan194
    videod ja asjad saadetakse sõpradele. Jään FBs ootama
    holla at me, kui miskit tuleb

naljakas muidugi see, et ma aegade algusest saadik läpaka webcami kinni teipinud ning mikri väljalülitanud.
    mikrit küll saab tagasi sisse lülitada, nii et ma ise ei saa arugi, aga ma ei näe võimalust, kuidas nad teibi webcami eest ära saaksid

bitdefender pole süsteemist midagi leidnud ega ka varasemalt häält teinud, seega päris huvitav juhtum.
    lisaks olen ma ühe korra ransomware ohvriks langenud.. kõik failid krüpteeriti ära ja taheti 500€ bitcoinides.
    viiruse sain mustast netist külge, aga lahendus oli lihtne, format-C ja asi korras.
    failid alati mitmes erinevas pilves üleval ning vaja lihtsalt desktopile tõsta ümber.
    Viimati muutis Genius15 - 02. oktoober 2018 kell 12:57.
    möllad dark webis v
    möllad dark webis v
    kunagi noortena vaatasime tuttavatega huvi pärast ringi

ei soovita. liiga ulme koht.
    Tsitaat Esialgu postitas: Genius15
    kunagi noortena vaatasime tuttavatega huvi pärast ringi

ei soovita. liiga ulme koht.
    seal sa oma vapesid müüdki

///

https://geenius.ee/uudis/hoiatus-taa...essimiskirjad/
    Viimati muutis Kristjan194 - 02. oktoober 2018 kell 15:29.
    nii nagu seal kirjas siis tõenäoliselt saadi kusagilt databasest email ja parool ning kasutati võimalust ära, tavaline social engineering

nice, saatsin geeniusele hommikul ka info, et selline asi on levimas kuid ei ole vastatud. oh well.

Tsitaat Esialgu postitas: Robert
    nii nagu seal kirjas siis tõenäoliselt saadi kusagilt databasest email ja parool ning kasutati võimalust ära, tavaline social engineering
    Huvitav on see, et mis foorumit või kohta häkiti, mulle näidati ülivanat emaili ja parooli, millega ma peamiselt ainult RS foorumitesse logisin.
    https://haveibeenpwned.com/ siia lehele panid oma emaili? ei saanud vastet kas on leaked?

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas