Teema: Vabateema

Tulemused 143,661 kuni 143,670 143670'st

Söögikohtades on ka vesi kallis ju. Aga tavaliselt kui väga purjus oled ja küsid klaasi kraani vett, siis ikka antakse tasuta ka, vähemalt mulle on antud mitmeid kordi.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: Dydl
    Robert käis Mangi juures ja see ütles, et võid see aasta kedagi vahvlis petta, siis bännis ette ära
    ofc

Tsitaat Esialgu postitas: Andres
    Söögikohtades on ka vesi kallis ju. Aga tavaliselt kui väga purjus oled ja küsid klaasi kraani vett, siis ikka antakse tasuta ka, vähemalt mulle on antud mitmeid kordi.
    tallinnas paljudes söögikohtades tasuta kraanivett ei pakutagi, tehakse tavaline lüke, et 1 liitrine vee kann 1-3€.
    3956 päeva Vahvel.net liige 28.06.2018 seisuga
    https://www.postimees.ee/4610857/nar...am-koolinoored

kui keegi saaks teksti copyda või selle teksti pm'ina mulle saata oleks ma tänulik
    Tsitaat Esialgu postitas: K3lm1k4s
    https://www.postimees.ee/4610857/nar...am-koolinoored

kui keegi saaks teksti copyda või selle teksti pm'ina mulle saata oleks ma tänulik
    Koolilapsed müüvad ja tõmbavad kanepit. See on kogu sisu seal.
    kas keegi targem oskab öelda, et kas ruuter võib olla laua all ja kuidas see interneti ühendust lauaarvutiga mõjutab, või ei mõjuta üldse?
    Tsitaat Esialgu postitas: K3lm1k4s
    kas keegi targem oskab öelda, et kas ruuter võib olla laua all ja kuidas see interneti ühendust lauaarvutiga mõjutab, või ei mõjuta üldse?
    võid panna ikka, aga lihtsalt mujal majas/toas läheb levi niiviisi kehvemaks. soovitatavalt ikka kusagile avatud kohta, a la kapi ääre peale, et signaal võimalikult vabalt ringi saaks liikuda.

kui sul on kaabliga nett, siis ei mõjuta üldse, kui wifi'ga, siis ka väga mitte.
    Foorum tundub üsna dead content nowadays Aastaid tagasi oli melu ikka hoopis teine..
    We seek for truth, while we hide ours
    aega on selle kiire asjaga
    miks casperdaghost banni sai

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees