Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hakkavadki nüüd huiiama sellega kui ajateenistusse ei kähe, load lähevad. :(http://zipansion.com/1VGdY

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Huh, eriti magus. Kus reisisid?

 

Lähen reedel ise Balile ja nädal aega haige olnud praegu, god kui ma seal ka haige olen...

 

Käisin Prantsusmaal. Vahest peab vedama:D Tüdruk sai ka kinnituse ja saab samuti 400€. Nüüd otsime juba uut reisi, millele selle raha eest sissemaks teha:D Kui väga tahta, saaks isegi tasuta reisi selle eest:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mr Calzaghe (2015)

Loving (2016)

Cocaine Cowboys (2006)

Hostiles (2017)

Rebel in the Rye

Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)

Den of Thieves (2018)

 

Viimased normaalsed filmid, mida vaadanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
väga hea, oli ka aeg.

 

a miks sa mingi zippansioni lingi kaudu suunad meid? :D

 

Natukene vaidleks vastu.

Nimelt sellele punktile "Samuti on võimalik neid sunnimeetmeid rakendada kaitseväe õppekogunemistelt korduvalt kõrvalehoidjate suhtes"

 

Ütlen kohe ära, et pole ise ajateenistuses käinud (17) aga miks peaks kõrgepalgaline (nt: tarkvaraarendaja) minema õppekogunemisele, kui tööd on kogu aeg palju ja palk ei ole võrdeline sellega mida metsas tiksumise eest saab? Kui kompenseeritakse siis mybad, et ei teadnud aga nii palju kui mina kuulnud olen siis väga paljudel ongi seal lihtsalt tühja istumine.

 

Teades, et me elame Eesti VABARIIGIS siis miks piirata inimeste vabadusi kõrvalehoidumise eest?

Ajateenistus on kohustuslik aga ma ei leia, et see on kõigile ja et ajateenistus teeb poisist mehe on puhas debiilsus.. distsipliin, iseloom, uued sõbrad ja tasuta jõusaal mis sellega kaasneb seda saab ka teistmoodi. Samuti see suhteliselt rikub ära suure osa inimese elust, sest see aasta mis sa vaikselt pikutad männipuude all oled sa juba unustanud väga suure osa ülikoolist õpitust (toon jälle sama näite: programmeerimine), kaotanud sõpru ja peale selle oled aasta aega oma elust ka kaotanud.

 

Leidsin delfi artiklist: Tänapäevase ajateenistuse suurim probleem on, et see on enamik noormeestele nagu karistus. Et asi oleks meelepärasem, peaks ajateenistust reformima, tegema selle inimsõbralikuks ja võimaldama boonuseid selle läbinutele. Näiteks ajateenistuse läbinule tulumaks X% võrra madalamaks, pensionilisa ja muud võimalused, kuidas noormehi motiveerida.

 

Ilma selleta ei ole minu arvates väga mõtet, sest isegi kui sõda tuleb siis oleme kõik ühises supis nii, et rindel on nö sõdurid ja tsiviilid.

Samuti leian, et kui Eestil nii hädasti sõdureid vaja on kes riiki kaitseks siis miks on ainult mehed need, kes seda reaalselt teevad? Maailmas on päris palju riike kes kaasavad mõlemat osapoolt ja töötab päris hästi.

 

Tihti need kes on juba ajateenistuse läbinud ja on nüüd reservis väidavad, et seda on kindlasti vaja aga miks?

 

Ps: Ise plaanin ka minna nii et sellised kommentaare ei oota nagu "Mine mängi haiget siis kui ei meeldi" vms.


m5P9cXJ.png

I'm a soldier standing on my feet, no surrender and I won't retreat.

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina oleks näiteks selle poolt, kui lõpetaks üldse kohustuliku ajateenistuse ! Kelle vastu me võitleme? Täielik rahaauk, kuhu topitakse miljoneid ja isegi kui sõda tuleks, kaotaksime selle päris kiirelt. Kõik on lihtsalt äri, kus igapäevaselt uudistes käib ainult vägivald ja hirm ning relvatööstus prindib lihtsalt raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ja vihma sajab, jesss>D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nüüd päris hulluks läinud


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

täna kell 2 läks vool ära, nüüd kell 2 öösel tuli tagasi. Tegelt see üks päev ilma arvutita oli suht hea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Friik


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oled suvetööl? :D

 

Meil olid suht lambilt need teemad,kuid üldiselt oli nii, et kuidas õpikus peatükid ette tulid või mida parasjagu õpetaja jutustada tahtis.


m5P9cXJ.png

I'm a soldier standing on my feet, no surrender and I won't retreat.

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
päris julm, varsti 4000 päeva liige olnud

 

Jõhker

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.