Teema: Vabateema

Tulemused 142,661 kuni 142,670 142881'st

Kalastushuvilisi ka siin foorumis seikleb? Lisan oma eilse tsuti üle kilo forelli, sai ka uus personaalne rekord püstitatud pikkuse suhtes. http://www.kalale.ee/galerii/790F

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Ilus kala!

Ostan ja müün Oldschool Runescape kulda!
    Lisa mind vajutades allolevale pildile

Sellise vihma ja äikse showga pole juba ammu jooksnud nagu eile Rakveres 21.1km.
    I drink coffee, so I can work longer, so I can earn more, so I can buy more coffee.
    Tsitaat Esialgu postitas: Silks
    Sellise vihma ja äikse showga pole juba ammu jooksnud nagu eile Rakveres 21.1km.
    Ise sain selle show arvamusfestivalil kaela, päris korralik.
    Tsitaat Esialgu postitas: Hendri543
    Kalastushuvilisi ka siin foorumis seikleb? Lisan oma eilse tsuti üle kilo forelli, sai ka uus personaalne rekord püstitatud pikkuse suhtes. http://www.kalale.ee/galerii/790F
    Ikka on, käin samamoodi merel/jõgedel/järvedel. Enda kevadine rekord täpik oli ka 52cm aga 1,8kg.

All empires are created of fire & BLOOD
    EL Patron Pablo Escobar
    Merele pole ise veel jõudnud, merikat pean siis silmas. Jõgedel ragistan rohkem, seiklusi tuleb rohkem ette. Järvedel, nii palju kui käin siis on põhirõhk ahvenale ainult. Haugi pole juba ligemale 3 aastat käinud püüdmas. Ootan juba sügiselist lõhe hooaega, vaikselt valmistun siin. Kevadises toitumises täpik 1.8 kg oleks suvisel ajal julgelt üle 2 kilo kala. Pilte pole?
    paluks abi mõnelt teadjamalt
    nimelt kas on kuidagi võimalik arvuti ekraanile tulevaid teavitusi (all paremas nurgas skype logimised, viirusetõrje teated jne) muuta sekundaarseks või vähemtähtsamaks kui parasjagu pooleli olev tegevus. ehk siis kas saaks teha nii et kui mul on lahti internet, word, mäng või mis iganes muu asi, siis teavitus tuleks ainult desktopile ja mina seda ei näeks ja kui mul on parasjagu desktop ekraanil siis ma näeks teavitusi
    pikk jutt ja segane seletus aga loodan et saate aru ja oskate aidata
    Tsitaat Esialgu postitas: Miku3
    paluks abi mõnelt teadjamalt
    nimelt kas on kuidagi võimalik arvuti ekraanile tulevaid teavitusi (all paremas nurgas skype logimised, viirusetõrje teated jne) muuta sekundaarseks või vähemtähtsamaks kui parasjagu pooleli olev tegevus. ehk siis kas saaks teha nii et kui mul on lahti internet, word, mäng või mis iganes muu asi, siis teavitus tuleks ainult desktopile ja mina seda ei näeks ja kui mul on parasjagu desktop ekraanil siis ma näeks teavitusi
    pikk jutt ja segane seletus aga loodan et saate aru ja oskate aidata
    kõikidel programmidel on eraldi notificationid, mida tuleb igast programmist siis disableda.
    ma usun, et sa otsid "always on top" funktsionaalsust loovat rakendust.
    https://superuser.com/questions/9924...board-shortcut

kui sul installitud rakendused läbi windows store, siis saad seadetest action centeri kinni lükata.
    I drink coffee, so I can work longer, so I can earn more, so I can buy more coffee.
    Shimmy kui peaksid siia teemasse jõudma siis tühjenda oma postkast, vastaksin su pmile.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas