Teema: Vabateema

Tulemused 144,251 kuni 144,260 144314'st

Audi A6 pealt kolida kuskile Leafile on väga mõistlik Ei tea mitmendal päeval Audi tagasi ostad
    Noh, eks muidugi oleneb, kas oled inimene, kes hindab kvaliteeti, mugavust ja välimust või oledki sendi lugeja ja üritad igaltpoolt kokku hoida.
    Ise usun ainult bensiini Elektrit võib kodumasinatel kasutada

Oeh, ei saa naeru pidama... (vallaline sõber)

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: ProStreeter
    Audi A6 pealt kolida kuskile Leafile on väga mõistlik Ei tea mitmendal päeval Audi tagasi ostad
    Noh, eks muidugi oleneb, kas oled inimene, kes hindab kvaliteeti, mugavust ja välimust või oledki sendi lugeja ja üritad igaltpoolt kokku hoida.
    kas sa tahad öelda, et nissan leaf pole kvaliteetne ega mugav, oled sa kunagi leaf'ga sõitnud?

jaapani auto ju, nissan ... need on suht lollikindlalt ehitatud.
    mul oli esimene auto nissan almera 1998, teine auto audi a4 2001.
    nissanil polnud aastate jooksul ka nii palju tüüpvigu või parandusi vaja teha kui audil ühe suvehooajal

lisaks küsiks, et kui ekstra mugav su auto ikka olema peab?
    ega sa sinna sisse elama lähe ...

kui viitsimist on, siis mina soovitaks julgelt elektrimasinat, eriti kui sul endal on võimalik masinat laadida, a la elad majas või ridaelamus.
    kui aga ei ole sellist võimalust, siis võta mõistlik hübriid.
    4286 päeva Vahvel.net liige 24.05.2019 seisuga
    Tsitaat Esialgu postitas: ProStreeter
    Olen paar korda sõitnud Leafiga, ei oska midagi halba öelda. Kuid ilmselt jääb see variant ära- pole head varianti laadimiseks.

Otseselt sente taga ei aja, aga 3k+ on juba suur raha

Tsitaat Esialgu postitas: Genius15

nissanil polnud aastate jooksul ka nii palju tüüpvigu või parandusi vaja teha kui audil ühe suvehooajal

kui viitsimist on, siis mina soovitaks julgelt elektrimasinat, eriti kui sul endal on võimalik masinat laadida, a la elad majas või ridaelamus.
    kui aga ei ole sellist võimalust, siis võta mõistlik hübriid.
    Eks see remontimine sõltub isendist.. kui terve auto on parandatud romula kraamiga, siis pole midagi imestada.

Siin eelnevalt mainitud GS300h paistab väärt uurimist
    Klikka SIIA, lisad mind otse SKYPE!
    Tsitaat Esialgu postitas: Geir
    Lihtne vastus- ei või
    aga miks ei või? või mis seadus selle kohta on?
    2077 päeva vahvel.net liige (09.03.2019).
    Tsitaat Esialgu postitas: Geir
    Olen paar korda sõitnud Leafiga, ei oska midagi halba öelda. Kuid ilmselt jääb see variant ära- pole head varianti laadimiseks.

Otseselt sente taga ei aja, aga 3k+ on juba suur raha

Eks see remontimine sõltub isendist.. kui terve auto on parandatud romula kraamiga, siis pole midagi imestada.

Siin eelnevalt mainitud GS300h paistab väärt uurimist

Lexus GS300, GS450h tasuvad kindlasti uurimist, hind on mõistlik ja stabiilne. Siiani tuttavad kes omavad pole kordagi kurtnud, et halb autos + ise ostsin endale GS300, sõitnud olen üle 70 000km ( Väga palju sõidan ) ja reaalselt olen 500-600€ auto alla pannud ( + muidugi õlivahetus mis maksab keskmiselt 100€, iga 10 000km tagant vahetan ) ning praeguseks olen vahetanud ainult 2x tagumised piduriklotsid, esimesed amordid ( kuna elan maal ja pean igapäevaselt mingi maa kruusateed sõitma ) ja 2x stabika kont. Lexuse puhul on see hea, et tal pole seda odavat plastikut mis hakkab ajaga nagisema. Miinuseks võib öelda, et rüüpab palju - linnas näitab 15-17l/100km ja maanteel 6-7l/100km. Kuid muidu igati mugav auto ja kui veidigi mugavust tahad siis soovitan soojalt seda marki. GS450h puhul lase alati kontrollida akusi, kuigi kui ma enda lexuse ostsin siis käisin proovimas ka ühte GS450h ja amservis tegin kontrolli ning seal öeldi, et eestist ostetud lexustel (hübriididel) pole kordagi akudega mingit jama olnud - samas ei saa väita ka vastupidist.
    Viimati muutis Manwithsaw - 11. aprill 2019 kell 22:04.

All empires are created of fire & BLOOD
    EL Patron Pablo Escobar
    lexus = luxus
    lexus = luxus
    hm, kellegil kogemust is200?
    peaks nagu budget car olema. ei tohiks eriti hooldus olla kallim kui ala. almera , accord vms.
    Logic, käisid #kõigieesti kontserdil ka?
    Logic, käisid #kõigieesti kontserdil ka?
    Kahtlen selles
    Kuigi ma ise seda algatust nii väga ei poolda, siis esinejate pärast käisin mina kuulamas küll. No ja lisaks see, et elan lauluväljaku kõrval pmst.

Ostan CS:GO skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas