Teema: Vabateema

Tulemused 143,211 kuni 143,220 143515'st

Tsitaat Esialgu postitas: @Topelt
    kas keegi seletaks ära, mis asi on "net neutrality", millest kõik praegu räägivad igalpool ?
    Iga neti provider paneb igale lehele kindlad kiirused peale, kui kiiresti laeb leht lahti jne. Praegu peab igalpool olema ühtlane kiirus aga siis võivad neti providerid muutma kuidas ise heaks arvavad.

Ehk kui verizon(neti provider) omab yahoo otsingu platformi siis saavad selle teha hästi kiireks ja google oma tõmmata põhtimõtteliselt kasutamatuks nii, et inimesed hakaksid google asemel yahood kasutama ja kui tahad mingit lehte kasutada õigel kiirusel pmst siis pead maksma mingi summa iga päeva eest vms, vähemalt mina olen nii aru saanud.
    Viimati muutis gerfz - 16. detsember 2017 kell 23:23.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: gerfz
    Iga neti provider paneb igale lehele kindlad kiirused peale, kui kiiresti laeb leht lahti jne. Praegu peab igalpool olema ühtlane kiirus aga siis võivad neti providerid muutma kuidas ise heaks arvavad.

Ehk kui verizon(neti provider) omab yahoo otsingu platformi siis saavad selle teha hästi kiireks ja google oma tõmmata põhtimõtteliselt kasutamatuks nii, et inimesed hakaksid google asemel yahood kasutama ja kui tahad mingit lehte kasutada õigel kiirusel pmst siis pead maksma mingi summa iga päeva eest vms, vähemalt mina olen nii aru saanud.
    paras huiamine ju
    mitte paras, vaid korralik interneti kontroll.
    3814 päeva Vahvel.net liige 06.02.2018 seisuga
    no tere vahveeeeeeeel
    tor saab vast üpris populaarseks
    tor?
    3814 päeva Vahvel.net liige 06.02.2018 seisuga
    ega see tor-i liiklus ka nüüd mingi üli anonüümne pole, selle saab kergelt kätte.
    The strongest man in the world is he who stands most alone.
    hommik

#team marco tasane
    Peab uurimustööd hakkama kirjutama.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees