Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin

mul see jama, et jalatallad hakkavad nii kõvasti valutama, et enam edasi ei taha joosta, krdi lampjalad ...

võhma on, et veel edasi joosta, aga lihtsalt ei taha ennast ribadeks tallata.

teen tavaliselt suht väikesed 3-4km ringid, sest rohkem ei kannata. pean endale ikka need spets lampjala tallad ostma endale, äkki läheb paremaks.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
siis küll... :( mingeid spets taldasi pole leiutatud?

 

on ikka, aga nagu ikka siis päris kallid, aga mitte nii kallid, et osta ei saa :D

Sest joosta tahaks ikka nii, et valudes pole.

 

mõistlikum on 100€ investeerida taldadele, kui jooksu ajal vinguda, et jälle jalad valusad. :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
on ikka, aga nagu ikka siis päris kallid, aga mitte nii kallid, et osta ei saa :D

Sest joosta tahaks ikka nii, et valudes pole.

 

mõistlikum on 100€ investeerida taldadele, kui jooksu ajal vinguda, et jälle jalad valusad. :D

 

tru dat :D

 

@Psycho ゚ see pilt selles röövliteemas mega väike, ei näe lugeda :S

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tru dat :D

 

@Psycho ゚ see pilt selles röövliteemas mega väike, ei näe lugeda :S

 

 

Vajuta pildi peale, siis teeb suureks. :=


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Maitea no, huvipärast tahaks teada kui kõrge selle tüübi kukkumine oli :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
on ikka, aga nagu ikka siis päris kallid, aga mitte nii kallid, et osta ei saa :D

Sest joosta tahaks ikka nii, et valudes pole.

 

mõistlikum on 100€ investeerida taldadele, kui jooksu ajal vinguda, et jälle jalad valusad. :D

 

Peaksid olema tavalised geeltallad ka, mis ei tohiks nii kallid olla. Sotsiaalkindlustusamet väljastab ka isikliku abivahendi kaarti, millega saab tallad oluliselt soodsamalt.

Muudetud liikme Viis'i poolt

viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Maitea no' date=' huvipärast tahaks teada kui kõrge selle tüübi kukkumine oli :D[/quote']

 

lol. isegi ei viitsi selle tüübi pikka teksti lugeda, naq mida ta huvitab üritab XD newfag kahe postitusega :D:DDD loog et lasi ülli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.vahvel.net/showthread.php?191931-Varas-Pettur-Hendry-Engelbrecht&p=2539909#post2539909

 

Tal pole ühtegi müügi teemat, et müüb acci, saite facebookis tuttavaks ja mõtlesid acciga äri teha? Tahad öelda, et sa tõesti ei googledanud tema nime enne siis? Päris juhm oled selle kohta, et nii vana liige

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
lol. isegi ei viitsi selle tüübi pikka teksti lugeda, naq mida ta huvitab üritab XD newfag kahe postitusega :D:DDD loog et lasi ülli.

 

Aktiveerisin ta konto peale scam teema loomist. Hendry soovis postitada.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?191931-Varas-Pettur-Hendry-Engelbrecht&p=2539909#post2539909

 

Tal pole ühtegi müügi teemat, et müüb acci, saite facebookis tuttavaks ja mõtlesid acciga äri teha? Tahad öelda, et sa tõesti ei googledanud tema nime enne siis? Päris juhm oled selle kohta, et nii vana liige

 

Hendry Engelbrecht googeldamine poleks praegusel juhul kuidagi aitanud, kuna tema kohta puudub varasem scam kajastus :/


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Peaksid olema tavalised geeltallad ka, mis ei tohiks nii kallid olla. Sotsiaalkindlustusamet väljastab ka isikliku abivahendi kaarti, millega saab tallad oluliselt soodsamalt.

 

ei ole kindel, et kas geeltallad just need õiged asjad on. viimati mäletan, siis lampjala tallad oli sellised tugevad ja niiöelda vormisid jalga talla järgi, geeltald vist lihtsalt pehme ja inimestele, kes on pidevalt jalgadel ja jalad pärast valutavad. aga uurin ka seda varianti, aitäh!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei ole kindel, et kas geeltallad just need õiged asjad on. viimati mäletan, siis lampjala tallad oli sellised tugevad ja niiöelda vormisid jalga talla järgi, geeltald vist lihtsalt pehme ja inimestele, kes on pidevalt jalgadel ja jalad pärast valutavad. aga uurin ka seda varianti, aitäh!

 

Mõlemad variandid lampjalgade jaoks, endal olemas geeltallad, aga need tugevad peaksid vist tõhusamad olema, ei mäleta miks geelist valisin.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
400€ne käekell on suht mõttetu jubin imo. unless sul on 40 000€ pangas vabarahana.

 

Kelle kohta see käis ? :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
400€ne käekell on suht mõttetu jubin imo. unless sul on 40 000€ pangas vabarahana.

 

.

Tal rohkem arvel, rahaboss. :)

 

 

«13-aastased tüdrukud haaravad ise initsiatiivi, saadavad vestluspartnerile paljastavaid pilte ning ähvardavad seepeale meest politseiga, kuna erootilise sisuga materjali omamine lapseealisest on teadupärast karistatav,» toob Punak veel ühe näite muutunud rollidest.

 

 

Sagenenud on ka arvutimängudega seotud kelmused, kus noored vahetavad omavahel mängijakontosid, mille väärtus jääb vahemikku 30-400 eurot. «Tüüpilise skeemi kohaselt lepitakse omavahel kokku konto müümises, kuid kui üks osapool on raha maksnud, siis jätab konto algne omanik selle siiski üle andmata või saadab parooli, kuid muudab selle kiiresti ära, kui raha on juba kontole laekunud,» kirjeldas Punak.

 

Noorus on hukas. :rolleyes:

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
.

Tal rohkem arvel, rahaboss. :)

 

 

«13-aastased tüdrukud haaravad ise initsiatiivi, saadavad vestluspartnerile paljastavaid pilte ning ähvardavad seepeale meest politseiga, kuna erootilise sisuga materjali omamine lapseealisest on teadupärast karistatav,» toob Punak veel ühe näite muutunud rollidest.

 

 

Sagenenud on ka arvutimängudega seotud kelmused, kus noored vahetavad omavahel mängijakontosid, mille väärtus jääb vahemikku 30-400 eurot. «Tüüpilise skeemi kohaselt lepitakse omavahel kokku konto müümises, kuid kui üks osapool on raha maksnud, siis jätab konto algne omanik selle siiski üle andmata või saadab parooli, kuid muudab selle kiiresti ära, kui raha on juba kontole laekunud,» kirjeldas Punak.

 

Noorus on hukas. :rolleyes:

 

Teist skeemi nad nii hästi ei tea, pigem recoveritakse kasutajad kui ei anta kasutajat üle või siis antakse kasutaja ja raha ei anta. #vaadatuna#vahvlist :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
400€ne käekell on suht mõttetu jubin imo. unless sul on 40 000€ pangas vabarahana.

 

Mdea, ma pean end meheks, ning minujaoks ainuke aktsepteeritav ehe on käekell, ning oleks üsna häbiväärne mingit kulunud vuhvlit kanda.

Muidugi on variant ka ilus kuldkett, mõnele sobib, minule kahjuks aga mitte.

Ja mingi 30€ kellaga ringi vurada...ütlen ausalt, teatud seltskonnas on lihtsalt häbi, ilmselt võtaksin salaja wc-s selle käepealt ära :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mdea, ma pean end meheks, ning minujaoks ainuke aktsepteeritav ehe on käekell, ning oleks üsna häbiväärne mingit kulunud vuhvlit kanda.

Muidugi on variant ka ilus kuldkett, mõnele sobib, minule kahjuks aga mitte.

Ja mingi 30€ kellaga ringi vurada...ütlen ausalt, teatud seltskonnas on lihtsalt häbi, ilmselt võtaksin salaja wc-s selle käepealt ära :D

 

mehelikkus=400€ käekell? selge :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mehelikkus=400€ käekell? selge :D

 

Kui sulle meeldib mulle sõnu suhu panna, siis pane :D

Mina ütlesin et minujaoks ainuke aktsepteeritav ehe on kell, thats it.

Kuna mul muid vidinaid ei ole siis ei ole mul ka probleemi :D

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sulle meeldib mulle sõnu suhu panna, siis pane.

Mina ütlesin et minujaoks ainuke aktsepteeritav ehe on kell, thats it.

Kuna mul muid vidinaid ei ole siis ei ole mul ka probleemi :D

 

ei, minu jaoks on ka käekell must have asi, lihtsalt mina ei ostaks endale 400€st, no matter what :D

 

aga eks igaühel omad eelistused :P //ega ma seda pahapärast ei mõelnud :D'

 

http://www.ebay.com/itm/MEGIR-men-watch-waterproof-mens-watch-luminous-quartz-movement-watch-/162206151022?hash=item25c43d716e:g:A6QAAOSwmfhX3LA1

 

must rihm, valge sihverplaat.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei, minu jaoks on ka käekell must have asi, lihtsalt mina ei ostaks endale 400€st, no matter what :D

 

aga eks igaühel omad eelistused :P //ega ma seda pahapärast ei mõelnud :D

 

Mhm, kaks meest, kaks eri arvamust :D

Ja ega ma ei tahtnudki fraietada üldse sellise asjaga, aga lihtsalt et vend aru saaks, et see väljapressimine on täis utoopia laks :D

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.