Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

kuidas teil õnnestub ikka veel häcki saada on ju olemas authenticator jms... turva asjad kindel et pole kusagil kahtlases kohas sisse loginud või olete oma parooliga halvasti ümber käinud keegi sai kuidagi teada või olete mingis seadmes sisse loginud kus on key logger või mis iganes programm mis paljastab teie logini ja parooli.

 

ise aastast 2007 pelanud ja pole kordagi esinenud sellist jama et keegi teeb konto lihtsalt tühjaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuidas teil õnnestub ikka veel häcki saada on ju olemas authenticator jms... turva asjad kindel et pole kusagil kahtlases kohas sisse loginud või olete oma parooliga halvasti ümber käinud keegi sai kuidagi teada või olete mingis seadmes sisse loginud kus on key logger või mis iganes programm mis paljastab teie logini ja parooli.

 

ise aastast 2007 pelanud ja pole kordagi esinenud sellist jama et keegi teeb konto lihtsalt tühjaks.

 

Authenticatorit polnud seni vaja. Parool on genereeritud suvaliselt. 12 tähemärki ja näed ikka suudetakse bruteforceda.

See on mul ka esimest korda elus aga nagunii ruuni nii palju ei mängi. Vahest kui igav siis on tore lapsepõlve mängus möllata :).

+ suvalistes kohtades ei logi oma kontodesse.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

libastusin ja tõmbasin põlve ära, valus ei ole ega pole olnud, pigem lihtsalt pinges, nüüd viimaste päevadega läinud paremaks ja pole enam nii hästi tunda.

aga kas peaks mingit möksi peale määrima või lihtsalt laskma taastuda?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
why postimees plays me like dat all the fkin time???

 

https://www.postimees.ee/6425563/sisevaade-allilma-kuritegeliku-rahaga-palgatud-advokaadid-ja-raha-jagamine-lasnamae-restoranides

 

plz rahabossid kellel seal acc. sheerige :))))TY!

 

Head lugemist

https://justpaste.it/5n8qj


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

you fool of a took!

 

GDPR artikkel 11 ...

 

 

What is Article 11?

A second part of the draft legislation, Article 11, is also raising eyebrows. This section stipulates that companies like Google, Facebook and Microsoft may have to pay publishers for showing snippets of news articles.

 

Who has a problem with it and why?

The objections to Article 11 are less vocal, but they're out there nonetheless. It's unclear what exactly would have to be licensed (snippets? headlines? links themselves?) so the jury is out on how much of an impact it might have.

 

"Platforms unable or unwilling to pay licensing fees would need to shut down or disallow users from sharing links with snippets," said Pirate Party MEP Julia Reda.

 

There are fears it could outlaw news aggregators as we know them or even prevent any sites other than giants like Google, which could afford a license, from linking to articles at all.

 

https://www.cnet.com/news/article-13-europes-hotly-debated-eu-copyright-law-explained/


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
libastusin ja tõmbasin põlve ära, valus ei ole ega pole olnud, pigem lihtsalt pinges, nüüd viimaste päevadega läinud paremaks ja pole enam nii hästi tunda.

aga kas peaks mingit möksi peale määrima või lihtsalt laskma taastuda?

külmageeli, thats the shit


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

haige värk, olid alles reedel kolinud sinna majja? keegi mainis midagi hommiku


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii kahju lugeda selliseid uudiseid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lisaks pidi olema kolmas raskes seisundis ...

 

Kreisi....

Kui sa kasutaid selliseid ohtlike gaase kodus, siis peaks ikka andurid laes olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ahi ja õhksoojuspump.... kokku läheb umbes 60-70€ kuu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

seda tahaks küll näha :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=w20yEbYgj08

 

https://www.youtube.com/watch?v=uVz8MJi3DbE (Y):D

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas tasub osta Mac pro või peaks ikka millegi muu peale mõttlema? Hetkel mac soolas ja mõtlen veel kas tellida või mitte. Kuigi sama raha eest saaks kreisi võimsa pilli, aga mac kuradi kena ja väike.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas tasub osta Mac pro või peaks ikka millegi muu peale mõttlema? Hetkel mac soolas ja mõtlen veel kas tellida või mitte. Kuigi sama raha eest saaks kreisi võimsa pilli, aga mac kuradi kena ja väike.

Ise elu aeg Windowsi/Linuxi "mees" olnud. Oli väiksemat läpakat vaja, millel tõsiselt hea aku oleks, samas väga õhuke ja väike, SSD ja alates i5. Vaatasin, et ainuke, mis mu ootustele vastab ja on tolles hinnaklassis on Macbook Air. Mõeldud tehtud, ja ei hakka valetama, Mac OS on nagu loodud sülearvutitele, kasutajamugavus on tase. Ainuke asi, mida ma kahetsen on see, et ma ei võtnud Prod, sest Pro ekraani ei anna võrrelda mitte ühegi teise sülearvuti ekraaniga. Ilmselt kõik tuleviku läpakad, mis endale soetan, on Macid. Kui sul on ka teisi Apple tooteid (iPhoned/apple Watchid vms), siis sobituvad need kokku kaa hästi.

 

Kui endale meeldib ja budget lubab, siis go for it.

 

See on vähemalt minu kogemus.

 

P.S ei, ma ei ole "Apple fanboy".

Muudetud liikme Foofy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mac ropult kallis ju kuid samas kui sul rahakot lubab siis miks mitte jahm muidu endal on lenovo Y510P väga hea läppar töötab ilma probleemideta see läppar mingi üle 3a olnud kui ma ei eksi ja 0 probleemi ja hind ka taskukohane 1,100€

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mac ropult kallis ju kuid samas kui sul rahakot lubab siis miks mitte jahm muidu endal on lenovo Y510P väga hea läppar töötab ilma probleemideta see läppar mingi üle 3a olnud kui ma ei eksi ja 0 probleemi ja hind ka taskukohane 1,100€

 

Lenovo on muidugi teine tootja kelle poole vaataksin. Sinu mudel on hinna/kvaliteedi suhtes väga (Y), aga oleneb mida keegi soovib. Macil võrreldes antud mudeliga, SSD, PALJU parem ekraan, aku kesvus täpselt kaks korda kauem, kaalub täpselt kaks korda vähem. Selle eest on Lenovo suurema ekraaniga, parem prose ja eraldiseisev videokaart ja maksab vähem.

 

Maciga hea ringi kolada ja igale poole kaasa vedada, Lenovo mudeliga parem koduseks kasutamiseks, kus vool pidevalt olemas ja ei pea kaasas vedama kuna suurem.

 

Lenovo: suurem, võimsam.

Mac: väiksem, mobiilsem.

 

 

Ceuz, Plaanib see sul laua peal seista või liigud sa sellega rohkem ringi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul tööl Lenova läpakas ja pole selle kohta midagi halba õelda.

 

Ei ütleks, et väga palju liiguks, aga ilmselt kodus diivanil ja voodis jne:D Kuhugi ühte kohta see seisma ei jää.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul tööl Lenova läpakas ja pole selle kohta midagi halba õelda.

 

Ei ütleks, et väga palju liiguks, aga ilmselt kodus diivanil ja voodis jne:D Kuhugi ühte kohta see seisma ei jää.

 

Wait a minute. Alustame sellest, et mida sa sellega teha kavatsed? Kui lihtsalt kodus diivanil ja voodis siis võiksid macbook pro ja lenovo pro seeriad üldse ära unustada. Kui kisub siisksi macbooki disaini ja OSi poole siis võta macbook air. Pole vaja ns raha küll tuulde visata, sul võib seda kusagil mujal vaja minna :P.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.