Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline K3lm1k4s

keegi hitman 2 on tellinud juba? 13 november tuleb välja.

peaks päris lit mäng tulema locationid on näiteks miami, colombia, new zealand ja siis mingi top secret saar põhjameres.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei paku pinget mida teised minu hobidest arvavad. enda arust ei mainind ka, et tänaval ringijooksmine nagu hälvik, oleks hobi, kui seda üldse saabki hobiks nimetada

 

Siis pole vaja saasta toota. Ja ma ei pidanudki silmas seda ringijooksmist vaid üleüldse.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki keegi oskab aidata ühe probleemiga? Kui ma oma telefoni (Iphone 6S) arvuti taha ühendan ja lähen piltide kausta siis seal kõik pildi ilusti olemas ja saab arvutisse tõmmata. Vanemate telefoniga (Iphone 6) näitab ainult piltide kaustas u 40 pilti ja rohkem mitte, kuigi pilte on telefons palju palju rohkem, kui need pildid ära tõmban ja kaustast ära kustutan siis paari päeva pärast ilmub sinna uuesti ainult mõningad pildid. Ei saa aru miks minu telefon näitab kõiki telefonis olevaid pilte aga teine telefon mitte. Ei kasuta ITunesi piltide tõmbamiseks, võid otse telefoni kaustast, win10 arvuti. Pikk ja segane tekst vast keegi sai aru ikka. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

kuulge tahaks oma arvutit upgradeda, praegu on ryzen 5 1400, 8gb ddr ja gtx 1050ti. Kas oleks mõtekas osta 1060 6gb ja siis 8gb rammi juurde? on cpu piisavalt hea?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
Ei bottlenecki kui googlest uurida

 

mõtlesin tglt juba et võtaks rx 580 8gb juba ss, kas sellega ka normis ja soovitad seda kaarti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal on Ryzen 3 1300X ja 1060 3GB ja kõik on korras, ei bottlenecki ega midagi, sul ei tule ka probleeme. Mis ddr ja mhz mälu sul on? Ryzenile meeldib kiirem mälu. Graafikakaartidest nii palju, et need on üpriski võrdsed, RX on tugevam DX12 mängudes ja võtab rohkem voolu, mis tähendab, et sul on vaja beefimat PSU-d. RX-i üks eeliseid on FreeSync, kui su monitor võimaldab seda, siis vali kindlasti AMD kaart, kui ei, siis võta mis on odavam. Nad on üpriski sarnased. Ja kui sul hetkel on 1x8GB RAMi, siis soovitan soojalt teise pulga juurde võtta. Tänapäeva mängud söövad päris hästi seda ja see aitab kaasa.

Muudetud liikme Sky.'i poolt

tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
Endal on Ryzen 3 1300X ja 1060 3GB ja kõik on korras, ei bottlenecki ega midagi, sul ei tule ka probleeme. Mis ddr ja mhz mälu sul on? Ryzenile meeldib kiirem mälu. Graafikakaartidest nii palju, et need on üpriski võrdsed, RX on tugevam DX12 mängudes ja võtab rohkem voolu, mis tähendab, et sul on vaja beefimat PSU-d. RX-i üks eeliseid on FreeSync, kui su monitor võimaldab seda, siis vali kindlasti AMD kaart, kui ei, siis võta mis on odavam. Nad on üpriski sarnased. Ja kui sul hetkel on 1x8GB RAMi, siis soovitan soojalt teise pulga juurde võtta. Tänapäeva mängud söövad päris hästi seda ja see aitab kaasa.

 

ty info eest, mul on crucial ddr4 2400mhz vist, mõtlesin teise samsuguse juurde osta. PSU lugu on nii et mul prg mingi lepa mx f1 650 w selle ma vahetan kindlalt välja cm või evga vastu. Monitor on samsung s24d300 60hz pole isegi gamingu monitor, mõtlen veel kas on mõtet 144hz osta, sest ma mängin pigem triple a mänge mitte esporti.

 

mis mängud on dx12 mängud ja mis vahe on nendel dx11?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi oskab soovitada, mis oleks parim lahendus, et mingi mõistlik internet saada. Koju ei tule seda kaablit vms, et inimlikku internetti saaks. Kas mingid netipulgad või 4G ruuterid vms on veel olemas? Või üldse telefonile mingi asjalik pakett sebida ja kuumkohta jagada läpparile. On kellegil kogemusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehh, ma täpselt ei teagi. Nõrgematel CPU-del on DX12nega parem. Nii palju kui lugesin, siis developeritele see DX12 väga ei sobi, üldiselt teevad Microsoft, Square Enix ja EA DX12 mänge. Eks see vahe on päris väike, see 1060 saab ka väga hästi hakkama. 650W on täiesti piisav.

 

Keegi oskab soovitada, mis oleks parim lahendus, et mingi mõistlik internet saada. Koju ei tule seda kaablit vms, et inimlikku internetti saaks. Kas mingid netipulgad või 4G ruuterid vms on veel olemas? Või üldse telefonile mingi asjalik pakett sebida ja kuumkohta jagada läpparile. On kellegil kogemusi?

 

Tele2-l oli vist mingi 4G ruuteriga pakett? Lükkad SIM kaardi sisse, ruuterile elekter taha ja korras.

Muudetud liikme Sky.'i poolt

tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

sky, ma mõtlesin et sama watiga psu osta, sest kui reviewe lugesin lepa kohta tundus suht sitt. aga mdea siiamaani arvuti 1 aasta olnud ja töötab ikka mega vaikselt psu ja muud ventikad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Keegi oskab soovitada, mis oleks parim lahendus, et mingi mõistlik internet saada. Koju ei tule seda kaablit vms, et inimlikku internetti saaks. Kas mingid netipulgad või 4G ruuterid vms on veel olemas? Või üldse telefonile mingi asjalik pakett sebida ja kuumkohta jagada läpparile. On kellegil kogemusi?

 

...

 

Tele2-l oli vist mingi 4G ruuteriga pakett? Lükkad SIM kaardi sisse, ruuterile elekter taha ja korras.

 

Starmanil on näiteks üle õhu internet. SIM kaart sisse ja tee netti, kus iganes elekter ja levi ulatub.

Kui telefoniga netti teha, siis kindlasti vaja sellist paketti omada, kus on piiramatu internetimaht ja nett ei lähe aeglasemaks peale teatud tarbimist.

Sellised paketid muidugi krõbedama hinnaga ka.

 

Netipulk on kolmas variant ja vast kõige mõistliku ka, saab igale poole samamoodi kaasa tirida ja pole elektrit vaja.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi oskab soovitada, mis oleks parim lahendus, et mingi mõistlik internet saada. Koju ei tule seda kaablit vms, et inimlikku internetti saaks. Kas mingid netipulgad või 4G ruuterid vms on veel olemas? Või üldse telefonile mingi asjalik pakett sebida ja kuumkohta jagada läpparile. On kellegil kogemusi?

 

Mul endal Telia õhukaudu leviv nett, ruuter oli endal olemas, aga saab ka teliast rentida. 20/5 kiirus ja ilma ruuterita 21€/kuu ja piiramatu, ei ole mingit 50 või 100GB andmemahtu.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
20/5 ja hind 21€? damn.

ma soovitaks telia millegi muu vastu vahetada, neil alati ulme hinnad olnud.

 

Jh aga see operaator on kõige stabiilsema netiga kah. Vähemalt mul.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.