Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
http://www.vahvel.net/showthread.php?183022-Pettur-Loom-Kahju-55%C2%80 5.12.2015 kuskil siin kandis vist see vaidlus oligi vabateemas, edu otsimisel.

 

See oli ka sellepärast, et kasutaja "Loom" scämmis, mis seal valesti on ?

Enamuse scämmerid hakkavad ennast õigustama ja puhtaks pesema, süüdistades ja sõimates teisi, ning kas selle järgi ongi "väga paljud" Seal ütles "Froggen" mulle midagi ?

 

Btw, lisaks veel sellegi, et kui mõtled, et vabateemas mindi tema kaitseks välja ? Siis kasutaja "Loom" oli vana liige ja eks tal ole siin palju sõpru/tuttavaid ning nüüd osad neist kes seal plõksisid on väga mõistlikud inimesed(Kuna nagu välja tuli, ei olnud minu jutt jama, mida algul arvati vaid õige ja Loom oligi varas ), ning oleme suhelnud, nii, et milles probleem ?

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See oli ka sellepärast, et kasutaja "Loom" scämmis, mis seal valesti on ?

Enamuse scämmerid hakkavad ennast õigustama ja puhtaks pesema, süüdistades ja sõimates teisi, ning kas selle järgi ongi "väga paljud" Seal ütles "Froggen" mulle midagi ?

ma ei mäleta mis ta ütles, aga vabateema oli tollel hetkel väga aktiivne teema, paljud ei saanud sinust aru. kui tahad väga teada mis ta ütles siis pead ise leidma selle lehekülje mis on phmst 1a vana.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ei mäleta mis ta ütles, aga vabateema oli tollel hetkel väga aktiivne teema, paljud ei saanud sinust aru. kui tahad väga teada mis ta ütles siis pead ise leidma selle lehekülje mis on phmst 1a vana.

 

 

Kirjutan Froggenile ning usun, et ta isegi väidab, et ei mäleta, et sihukest jama oleks olnud vms ? Peab ta siia ka kirjutama, et sa saaksid aru, et sa ajad mingit jama siin ?

"Paljud" ei saanud aru milles teema ja kes said kasutaja "Loom" läbi, hakkasid teda kaitsma, aga vaata nüüd sealt paar lehte edasi, kui tuli välja, et oligi scämmer ja bänni sai, siis need samused isikud muutsid oma arvamust/juttu vms ?

See moment mindi tühja lahmimisega kaasa, ei usutud, et võib scämmer olla, ehk siis tüüpilised inimesed, võtavad sõna seal, kus poleks vaja võtta.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kirjutan Froggenile ning usun, et ta isegi väidab, et ei mäleta, et sihukest jama oleks olnud vms ? Peab ta siia ka kirjutama, et sa saaksid aru, et sa ajad mingit jama siin ?

"Paljud" ei saanud aru milles teema ja kes said kasutaja "Loom" läbi, hakkasid teda kaitsma, aga vaata nüüd sealt paar lehte edasi, kui tuli välja, et oligi scämmer ja bänni sai, siis need samused isikud muutsid oma arvamust/juttu vms ?

See moment mindi tühja lahmimisega kaasa, ei usutud, et võib scämmer olla, ehk siis tüüpilised inimesed, võtavad sõna seal, kus poleks vaja võtta.

tead ausalt õeldes, ma ei viitsi sinuga siin jaurata, kui väga tahad edasi vaielda ss saad PMi saata.

 

 

 

lets change the topic.

 

 

mis täna teete?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tead ausalt õeldes, ma ei viitsi sinuga siin jaurata, kui väga tahad edasi vaielda ss saad PMi saata.

 

 

 

lets change the topic.

 

 

mis täna teete?

 

Jällegi jõuame sinna, et kui sa ei viitsiks minuga vaielda, oleksid pidanud juba paar lehte tagasi vait jääma. Naljakad inimesed kes ei viitsi vaielda, aga lähevad provokatsiooniga kaasa.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jällegi jõuame sinna, et kui sa ei viitsiks minuga vaielda, oleksid pidanud juba paar lehte tagasi vait jääma. Naljakad inimesed kes ei viitsi vaielda, aga lähevad provokatsiooniga kaasa.

ma pidasin seda viisakaks, et vähemalt vastata su tekstile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma pidasin seda viisakaks, et vähemalt vastata su tekstile.

 

Jälle need vabandused, "pidasid, mõtlesid, tahtsid". Mida iganes sa tahtsid, allus sa provokatsioonile ja läksid sellega kaasa.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
*grabs popcorn*

 

Kõik on möödas, võib popcorni tagasi panna :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei viitsi isegi lugeda:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõtetu jamps jep.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sa vaid mu PM näeks saaksid veel naerda

 

Mis seal sihukest on mis naerma ajab ? Tahtsid PMi teel edasi rääkida, või ei tahtnud ? Ma kirjutasin, sa korra-kaks vastasid ja kadusid. Või jälle mingid vabandused ? Tegin lihtsalt sulle reaalselt selgeks kuidas elus on, ära loobi sõnu kui sa ei vastuta nende eest, irlis vales kohas valesti ütled või arvad, võib väga valusasti minna, isegi internetis pole mõtet öelda ja oletada kui sa kindel pole, nagu sa atm tegid vms ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis seal sihukest on mis naerma ajab ? Tahtsid PMi teel edasi rääkida, või ei tahtnud ? Ma kirjutasin, sa korra-kaks vastasid ja kadusid. Või jälle mingid vabandused ? Tegin lihtsalt sulle reaalselt selgeks kuidas elus on, ära loobi sõnu kui sa ei vastuta nende eest, irlis vales kohas valesti ütled või arvad, võib väga valusasti minna, isegi internetis pole mõtet öelda ja oletada kui sa kindel pole, nagu sa atm tegid vms ?

Olen linnas ja ei viitsi telefonis toksida, vastan su PMile kui koju jõuan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen linnas ja ei viitsi telefonis toksida, vastan su PMile kui koju jõuan

 

Ning siin viitsid toksida ? Siin sa ei taha näida kaotajana ning proovid vastu punnida, ehk siis allud provokatsioonile. Sest vahet pole kas vastad siin või PMis, sama teeb välja.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täna mingi ülemaailme ddos päev w? rs, twitter maas, spotify oli ka maas vahepeal no kurat. pelada tahaks.

 

Mul mingi 1h tagasi oli Teamspeak, Oldschool runescape koduleht, rs3 koduleht maas kui ka osbuddy. Nüüd jälle toimib.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul mingi 1h tagasi oli Teamspeak, Oldschool runescape koduleht, rs3 koduleht maas kui ka osbuddy. Nüüd jälle toimib.

Mul hetkel ei lae osrs leht, twitter, osb, rs3 leht ära, krt mai saa aru mis toimub

 

Kes tahab midagi teha siis see peaks aitama.

Muudetud liikme jazmiir13'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
normaalsed närvihaiged

 

tryhardige veel

 

!votemute :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
!votemute :D

 

Ebaõnnestus. :S

 

Eile oli veel enam-vähem ilm, täna hommikul korralikult külm -.-.

 

normaalsed närvihaiged

 

tryhardige veel

 

Kes/kus on närvihaiged ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ning siin viitsid toksida ? Siin sa ei taha näida kaotajana ning proovid vastu punnida, ehk siis allud provokatsioonile. Sest vahet pole kas vastad siin või PMis, sama teeb välja.

mul on targematki teha kui 24/7 mingi suvaka tondiga vaielda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.