Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Vihma sajab koguaeg, juudas:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

Kas keegi oskaks öelda, et kas usb helikaart (selline et usb läheb arvutisse ja 2 3.5mm auku tuleb välja) muudab kuidagi heli ja mikrofoni kvaliteeti? ja kas muudab paremaks või halvemaks? Ise seda heli värki eriti ei mõista, mobo audio portid läksid läbi ja soovitati usb helikaart osta.

 

ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi oskaks öelda, et kas usb helikaart (selline et usb läheb arvutisse ja 2 3.5mm auku tuleb välja) muudab kuidagi heli ja mikrofoni kvaliteeti? ja kas muudab paremaks või halvemaks? Ise seda heli värki eriti ei mõista, mobo audio portid läksid läbi ja soovitati usb helikaart osta.

 

ty

 

Pigem teeb halvaks. Ehtne näide oleks HyperX Cloud 2 oma. Saad samamoodi kaasa helikaardi mis on usb to 3.5mm ja heli on üsna nigel.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
kahe musta bari all on email lihtsalt? :D

 

logisin nalja pärast enda ühte vanasse ruuni e-maili ja leidsin sellise kirja.

e-mail parool, mida presenteeriti oli kahjuks vale, proovisin isegi järgi, sest mul sellel kontol autofill parool ja polnud meeles :(

 

küll aga on huvitav see, et mis skripti kasutati, sest näiliselt oleks nagu kiri minu e-mailis kiri koostatud ja endale saadetud.

samas tean, et on võimalik saata e-maile nii, et nagu ise oleks koostanud või kellegi teise e-maili alt.

 

kirjast juba üle nädala möödas ... am i dead now?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
logisin nalja pärast enda ühte vanasse ruuni e-maili ja leidsin sellise kirja.

e-mail parool, mida presenteeriti oli kahjuks vale, proovisin isegi järgi, sest mul sellel kontol autofill parool ja polnud meeles :(

 

küll aga on huvitav see, et mis skripti kasutati, sest näiliselt oleks nagu kiri minu e-mailis kiri koostatud ja endale saadetud.

samas tean, et on võimalik saata e-maile nii, et nagu ise oleks koostanud või kellegi teise e-maili alt.

 

kirjast juba üle nädala möödas ... am i dead now?

 

videod ja asjad saadetakse sõpradele. Jään FBs ootama :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
videod ja asjad saadetakse sõpradele. Jään FBs ootama :D

 

holla at me, kui miskit tuleb :O

 

naljakas muidugi see, et ma aegade algusest saadik läpaka webcami kinni teipinud ning mikri väljalülitanud.

mikrit küll saab tagasi sisse lülitada, nii et ma ise ei saa arugi, aga ma ei näe võimalust, kuidas nad teibi webcami eest ära saaksid :D

 

bitdefender pole süsteemist midagi leidnud ega ka varasemalt häält teinud, seega päris huvitav juhtum.

lisaks olen ma ühe korra ransomware ohvriks langenud.. kõik failid krüpteeriti ära ja taheti 500€ bitcoinides.

viiruse sain mustast netist külge, aga lahendus oli lihtne, format-C ja asi korras.

failid alati mitmes erinevas pilves üleval ning vaja lihtsalt desktopile tõsta ümber.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kunagi noortena vaatasime tuttavatega huvi pärast ringi :D

 

ei soovita. liiga ulme koht.

 

seal sa oma vapesid müüdki :D

 

///

 

https://geenius.ee/uudis/hoiatus-taas-on-hakanud-levima-kavalad-valjapressimiskirjad/

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

 

nice, saatsin geeniusele hommikul ka info, et selline asi on levimas kuid ei ole vastatud. oh well.

 

nii nagu seal kirjas siis tõenäoliselt saadi kusagilt databasest email ja parool ning kasutati võimalust ära, tavaline social engineering :D

 

Huvitav on see, et mis foorumit või kohta häkiti, mulle näidati ülivanat emaili ja parooli, millega ma peamiselt ainult RS foorumitesse logisin. :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
https://haveibeenpwned.com/ siia lehele panid oma emaili? ei saanud vastet kas on leaked?

 

tean seda lehte ja ikka panin.

selle emailiga kaks leaki sel aastal, ei näita küll täpselt mis kohtadest, aga lekkinud igatahes :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda võib ka öelda,et kuskohast khabibi ja mcgrexi fighti saab näha?

 

Seda tahaks ise ka teada:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda tahaks ise ka teada:D

 

korda kolm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea fight jep, Khabib ikka liiga hea maalduses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei saa aru miks khabib conori tiimi kaaslast ründas ja miks khabibi tiim conorit ründasid see oligi khabibil nii ette kavatsetud või mis asja ? :D veits segaseks jäi see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.