Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Time to move to Russia!


Minu Steam Konto

RSN: KingZorrow

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Time to move to Russia!

 

Mis seal tsentsuuritud internetiga teed? Küsimus laiemale ringile: kas vahvel on ka juba valmis oma foorumit filtreerima nagu hinnavaatlus või paneb uksed kinni?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mis seal tsentsuuritud internetiga teed? Küsimus laiemale ringile: kas vahvel on ka juba valmis oma foorumit filtreerima nagu hinnavaatlus või paneb uksed kinni?

 

lol.

 

hull probleem selle mingi otsingu filtreerijaga :D

kuskilt just lugesin, et sellist filtreerijat pole isegi veel olemas.

 

HV's artikkel 13 teemas mindi lolliks kui seda mainiti, et nüüd ongi kõik ja maailm läbi.

 

asjale on lihtne lahendus, kolid serveri riiki, kus antud seadus ei kehti ja asi lahendatud ...

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Issand :D , ega jah Revo on Revo.

Millalgi krüptofoorumi FB lehel ostis seal suure koguse coine siis nagu kirjutasin kommentaaridesse, et olge ettevaatlikud tehinguid tehes temaga ja siis oi kuidas ta hakkas mind uurima :D . Korra rääkisin temaga FB, panin bloki peale, siis uuris mu tööandja välja ja kirjutas neile, et palun tel. nri :D . Lõpuks tahtis veel mu töö juurde vehklema tulla ja peksa anda, et kirjutasin ta postitusele hoiatava kommentaari :D .

Muudetud liikme ristikene'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand :D , ega jah Revo on Revo.

Millalgi krüptofoorumi FB lehel ostis seal suure koguse coine siis nagu kirjutasin kommentaaridesse, et olge ettevaatlikud tehinguid tehes temaga ja siis oi kuidas ta hakkas mind uurima :D . Korra rääkisin temaga FB, panin bloki peale, siis uuris mu tööandja välja ja kirjutas neile, et palun tel. nri :D . Lõpuks tahtis veel mu töö juurde vehklema tulla ja peksa anda, et kirjutasin ta postitusele hoiatava kommentaari :D .

 

Korralik lohh on see vend ikka. Lubas mulle ka kunagi ukse taha tulla, jõusaalis pidi otsima mind jne. Ootan siiamaani huviga :D


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hahah, vana hea , Revol oli Vahvlis kontosi rohkem, kui mul sokke sahtlis omal ajal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis on see summa alates millest te enam kütti ei osta ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mis on see summa alates millest te enam kütti ei osta ?

 

ilma autota tänapäeval enam mõistlikult liikuda ei saa.

ausalt öeldes ega taha ka. ei kujuta ette ka olukorda, kus peaksin ühistranspordi või bussiga kusagile põksuma, meeletu ajakulu ja ebapraktiline.

 

aga kütuseprobleemile on lihtne lahendus, tuleb lihtsalt rohkem teenida ...

 

Sellist summat pole, kütus niigi odav ja piisavalt uus auto, siis ei võta ka eriti.

 

mul ka vist otseselt sellist summat pole, aga ei imesta kui lähiajal üle 1.4 või 1.5€ per liiter läheb.

kõige naljakam on see, et diislihind tõuseb täiesti lambist :D

 

aga kütusehinnast rääkides, siis hind on ilmselgelt liiga kallis, mitte "niigi odav".

see, et mõned inimesed suudab endale 2015+ autosid lubada, ei tähenda et ülejäänud rahvas seda suudab.

enamus autod siiski 1995-2010 aasta masinad. vanu ja aegunud tehnoloogiaid täis.

 

sain vahepeal sõita tänapäeva linnamaasturiga, ainult 88kW, suur auto, ülimugav sõita, diisel ja automaatkastiga.

linnas võttis 5l sajale, maanteel 4l sajale. ulmelised numbrid ...

panin 20€ eest disla sisse ja sõitsin üle 400 kilomeetrit ära :D

 

ilmselge eelise annab see, et kas inimesel on raha auto ostuks või mitte.

kui ei, siis tuleb kahjuks sõita vanemate mudelitega, mis kahjuks võtavad enamasti ka rohkem kütust.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

Mis autot keegi soovitaks osta praegu nt? automaadiga võiks olla, sest korra proovisin manuaaliga ja ei ole seda "siduri tunnetust" vms. niisama küsin auto kohta, ei kavatse osta praegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui raha on siis tasuks hübriidi poole vaadata. Arvestades kütuse hindasid ja nende suunda, siis tasub päris kiirelt ära. Küll siduri tunnetus ka tuleb. Kui suuremat sorti linnas sõita plaanid, siis igal juhul mugavam automaadiga jah.

 

Ja kui ainult linna sõidud, siis üldse elektrikas osta.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kust te uudiseid loete?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

220px-LG_WHISEN_%EC%86%90%EC%97%B0%EC%9E%AC_%EC%A7%80%EB%A9%B4_%EA%B4%91%EA%B3%A0_%EC%B4%AC%EC%98%81_%EC%82%AC%EC%A7%84_%2830%29_hand_only.jpg

 

ONE OF US!

 

/ajakirjanikud on reaalne kari autiste...


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.