Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lucid dreaming/astraal(lennundus/rännak)/unenöod jms.

Soovitatud postitused

VIP

dno, ma pole kaua aega und näinud, ei mäleta igatahes -.-


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dno, ma pole kaua aega und näinud, ei mäleta igatahes -.-

 

vaata, point on selles, et iga inimene näeb iga öö und, kuid enamustel juhtudel ta ei mäleta seda.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen ma maun vms, aga ma saan iga 2 öö tagant unes surma :s

kas kukun pilvelõhkujast alla / jään autoalla vms.

 

kui ma pealason et siis ma nägin unes sõda kus ma olin tiimi kapten ja viimasel missonil sain surma!vahest tahvad unes sõbrad mind kirvestega tappa ja ajavad taga ja siis olen näinud kuidas unes sõber kukkus/hõljus klaasiga mõõda taevast noh kooli aknaga ja kohe panid kõik teised järgi see oli ikka lust ja lillepidu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jap inimene näeb mingi 10 und öösel, aga kui ta mäletab siis ainult ühte, healjuhul kahte. Üks sõber kunagi rääkis, et on raske une faas ja kerge une faas. Kui on raske une faas, siis ei mäleta hommiku und ja on raske ärgada, kui on kerge une faas siis hommiku mäletad und ja on kerge ärgata.

 

Loogiline ka, kui näed und ja uni ära lõppeb ärkad suht kohe üles ja pole und ka enam vms. Aga kui und ei mäleta, siis on raske ärgata täiega:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Viis unestaadiumit on.

 

Esimene staadium.

See on staadium, kui aju annab kehale signaali, et lihased tuleb lõdvestada, See on ka märk Sinu südamele - ta peab oma tööd pisut aeglustama. Sinu kehatemperatuur langeb veidi.

 

Teine staadium.

Mõne aja pärast sisened Sa teise staadiumisse ja oled Sa oled kerges unes. Selles staadiumis on Sind lihtne äratada. Näiteks Su õde müksab Sind või

kuuled õues autosignaali, siis ärkad Sa tõenäoliselt üles.

Kolmas staadium.

Selles staadiumis oled Sa juba väga sügavas unes. Su aju saadab ülesande alandada vererõhku. Su keha ei ole tundlik ümbritseva temperatuuri suhtes. See tähendab, et Sa ei pane tähele, kui toas on pisut külm või liiga palav. Selles staadiumis on Sind väga raske äratada. Mõned selles unestaadiumis inimesed räägivad või kõnnivad unes.

 

Neljas staadium.

See on kõige sügavama une staadium. Sind on väga raske äratada. Ja kui Sa ärkad, siis oled kindlasti esimesed paar minutit segaduses.

Viies staadium.

Su süda hakkab kiiremini lööma ja hingamine ei ole enam nii sügav. See on staadium, kus inimene näeb und. Kui Sa magad korduvad teine, kolmas, neljas ja viies staadium umbes iga 90 minuti järel, kuni Sa lõpuks hommikul ärkad.

 

 

Kirjavigade pärast vabandan, kui neid leiduma peaks. :)


Every good-bye makes the next hello closer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi astraal projektsiooni ka kogenud on?

 

Ise olen seda harjutanud juba üle 3 aasta ja tõsisemaid tulemusi olen alles hiljuti saavutama hakanud. Kõige paremini toimib minu jaoks asi hommikuti kui olen just ärganud ja veel üsna unine kuid suudan pea piisavalt selge hoida. Mingi hetk vajun transi ja tekib selline hõljumise tunne ning siis veeretan ennast lihtsalt kehast välja ja hakkan ümbrust uurima. Kõige raskem on siis awareness'i hoida ja mitte hakata igast asju mõtlema, siis läheb asi uneks üle ja hakkavad toimuma igasugused võimatud asjad. Muu hulgas olen näiteks kosmoses käinud :P

 

Igatähes astraal projektsioonist huvitujatel soovitaksin lugeda Robert A. Monroe raamatuid. Mees oli tõeline pioneer, ikka täiesti uskumatuid seiklusi koges oma mitmekümne projektsiooniga tegelemise aastate jooksul. Tema nimelt uuris seda asja teadusliku külje pealt ja asutas ka sellise asutuse nagu Monroe Institute, mis on välja andnud mitmeid heliplaate, mis peaksid kuulamisel aitama nii lucid dreamingut kui ka astraal projektsiooni ning lisaks kasutab sellist tehnoloogiat nagu "Hemi-Sync" ehk siis lastakse mõlemast kõrvaklapist erineva sagedusega heli ning see peaks aitama kahel ajupoolkeral oma tööd sünkroniseerida (teatavasti kasutab inimene oma üht ajupoolt oluliselt rohkem kui teist). Lisaks on Monroe oma raamatutes avalikustanud ka selle instituudi uuringute andmeid, kus osales mitusada inimest, ja nende kogemusi mõõteaparaatide all olles kogetud astraal projektsioonidest.

 

Algajatel soovitaksin ka külastada sellist foorumit nagu Astral Pulse, kust leiab teiste inimeste kogemusi, nippe ja soovitusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen kogenud seda,see oli väga ammu kui ma jäin liftis lõksu aga ma teadsin et see on uni nii et ma panin silmad kinni,mõtlesin et nüüd tõusen üles ja tegingi ja olin voodis silmad lahti.

Ma olen seda veel kogeda tahtnud aga kunagi ei õnnestu keset und aru saada et see on uni :uni:


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi astraal projektsiooni ka kogenud on?

 

Ise olen seda harjutanud juba üle 3 aasta ja tõsisemaid tulemusi olen alles hiljuti saavutama hakanud. Kõige paremini toimib minu jaoks asi hommikuti kui olen just ärganud ja veel üsna unine kuid suudan pea piisavalt selge hoida. Mingi hetk vajun transi ja tekib selline hõljumise tunne ning siis veeretan ennast lihtsalt kehast välja ja hakkan ümbrust uurima. Kõige raskem on siis awareness'i hoida ja mitte hakata igast asju mõtlema, siis läheb asi uneks üle ja hakkavad toimuma igasugused võimatud asjad. Muu hulgas olen näiteks kosmoses käinud :P

 

Igatähes astraal projektsioonist huvitujatel soovitaksin lugeda Robert A. Monroe raamatuid. Mees oli tõeline pioneer, ikka täiesti uskumatuid seiklusi koges oma mitmekümne projektsiooniga tegelemise aastate jooksul. Tema nimelt uuris seda asja teadusliku külje pealt ja asutas ka sellise asutuse nagu Monroe Institute, mis on välja andnud mitmeid heliplaate, mis peaksid kuulamisel aitama nii lucid dreamingut kui ka astraal projektsiooni ning lisaks kasutab sellist tehnoloogiat nagu "Hemi-Sync" ehk siis lastakse mõlemast kõrvaklapist erineva sagedusega heli ning see peaks aitama kahel ajupoolkeral oma tööd sünkroniseerida (teatavasti kasutab inimene oma üht ajupoolt oluliselt rohkem kui teist). Lisaks on Monroe oma raamatutes avalikustanud ka selle instituudi uuringute andmeid, kus osales mitusada inimest, ja nende kogemusi mõõteaparaatide all olles kogetud astraal projektsioonidest.

 

Algajatel soovitaksin ka külastada sellist foorumit nagu Astral Pulse, kust leiab teiste inimeste kogemusi, nippe ja soovitusi.

Räägi enda soovitustest ja nippidest mis sa kasutanud oled.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müstika.. :wa:

 

..

 

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks ka kogeda, Aga tõesti ta on müstika.

 

Polnud kuulnud enne seda topicut sellisest asjast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tahaks ka kogeda, Aga tõesti ta on müstika.

 

Polnud kuulnud enne seda topicut sellisest asjast.

 

ma ka polnud kuulnud .

 

Aga tundub väga kõva asi olevat :%


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täna oli igatähes jälle üks huvitav kogemus. Oli pigem lucid dream ning väga realistlik, kuid samas imelik :S

 

x2.

 

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pange unenöod kirja, oleks huvitav lugeda.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aap.

Ma üleeile sain läbi seinade jne kõndida. Suht hirmutav oli.

Täie mõistuse juures olin nagu.

Siis pmst, mäletan algusest nii, et jooksime mingi 4ljakesi linna peal ja siis läksime alla kaubamaja parklasse ja ärandasime kuidagi kabrio chrysler crossfire ära.

Lasime katuse peale ja järsku olime kuskil San Andrease's nagu seal mägedevahelisel teel autoga sõitmas.

Sõitsime ja järsku tulid suured mustad F.B.I maasturid. rallisime veel natuke. (Kusjuures aru ma ei saanud, mille eest me põgenesime) Siis pmst enam autoga edasi ei saanud ja võtsime krossikad "kusagilt", aga meil olid ka rulluisud jalas. Seda ei mäleta, kuidas need jalga said ja sõitsime hullu hardcore krossikatega mentide eest. Järsku tuli kurv ja üks kaaslane hakkas jalga rulluisuga maha panema ja käis kuidagi käna. Mäletan, et tahtsin tüüpi kaasa vedada, aga mendid tulid. Siis pmst ühe tüdrukuga jooksime farmi vms. Ta jäi joostes maha ja ma jõudsin üksi heinamaani. Ja järsku olin mentidel seljataga, kui nad proovisid varitseda ja millegipärast proovisin mitu korda heina põlema panna, et mentidele tegevust anda vb, et sõbrad saaksid ära põgeneda.

Aga mingid kohalikud tulid takistasid mind jne.

:D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no, aga kui sa lähed kuhugi, nt. kosmosesse või mujale, kus sa tegelikult pole käinud, siis loogiliselt võttes ju pole asjad nii nagu tegelikult, kõik on ju kujutelm või mis, see mida sa ette kujutad. see eem...ei ole isegi paranormaalne, kui nii on.


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.